ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Встановлення 【Захисту на Вікна】

Протизламний замок на металопластикові вікна

Металопластикові вікна – зручні та функціональні, але при цьому мають потребу в додаткових фурнітурних елементах для досягнення безпеки власників приміщення та їх майна. Як правило, встановлення захисту на вікна необхідне у разі загрози несанкціонованого проникнення на територію квартири, домоволодіння або маркетингової точки. З інтеграцією захисних механізмів у систему скління з успіхом справляються майстри компанії АМТЕХ.

Встановлення замків на вікна в Києві: короткий технічних екскурс

• Механізм Defas. Це преміум-варіант від польського виробника, краща з доступних моделей. Являє собою сталеву планку з двома гачками. На ПВХ-вікно встановлюється до чотирьох механізмів, на двері – до восьми. До переваг даного виду фурнітури відносять підвищену міцність, простоту монтажу, невимогливість до обслуговування, і найголовніше – оптимальний захист від злому ззовні.

• Блок-тросик. Даний вид запірного механізму простий і універсальний – його можна встановити на будь-яке ПВХ-вікно. Кріплення прилаштовуються до рами та стулки, а між ними протягнутий короткий і надміцний трос. Тобто вікно не закрите наглухо, але щілина не перевищує 10-15 см, тому навіть при великому старанні дитина з вікна не випаде.

Замок з тросиком
Ручка з ключем

• Ручка з ключем. Це класика запірної фурнітури, що застосовується не тільки у якості механізму-антидєтка, але і для перешкоджання вандальному проникненню. Ручка з замком на вікно закривається на ключ, тому відкрити її може тільки дорослий. Даний тип фурнітури – змінний, оскільки елемент встановлюється на вікно замість звичайної, стандартної ручки. Механізм можна заблокувати повністю або залишити щілину для провітрювання.

• Замок БСЛ. Baby safe lоck – відмінний варіант блокування віконного отвору. Це невеликий накладний замок, до якого покладено ключ. Він легко монтується знизу профілю і дозволяє відкривати вікно на провітрювання. Крім того, даний вид фурнітури не вимагає знімання наявних елементів – блокатор встановлюється окремо і незалежно.

Дитячий замок BSL
Дитячий замок maco

• Дитячий замок Масо. . Цей варіант від відомого виробника схожий з попереднім блокуванням. Невеликий накладний замочок з ключем монтується додатково на нижню частину профілю і дозволяє провітрювати приміщення, але відкривання стулки не представляється можливим. Вікно буде виконувати всі функції, крім відкривання навстіж, відповідно, дитина залишиться в абсолютній безпеці і комфорті. Кольорові варіації – білий і коричневий.

Якщо ви вже вибрали обмежувач віконний, встановити його можна, звернувшись до фахівців нашої компанії. Ви розгублені і не впевнені, що підійде більше? Тоді телефонуйте, і кваліфікований консультант все розкладе по поличках! Встановлення замків на пластикові вікна – затребувана послуга, доступна кожному.

Користь від цієї простої маніпуляції величезна – перш за все, безпека житла і ваш спокій!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх