Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Замки на пластикові вікна
Замки на пластикові вікна

Встановлення замків на пластикові вікна у Києві

Металопластикові вікна – зручні та функціональні, але при цьому потребують додаткових фурнітурних елементів для забезпечення безпеки власників приміщення та їх майна. Як правило, встановлення захисту на вікна необхідне у разі загрози несанкціонованого проникнення на територію квартири, домоволодіння або маркетингової точки. З інтеграцією запобіжних механізмів у системи скління успішно справляються майстри компанії АМТЕХ.

Якщо ви вже обрали віконний обмежувач, встановити його можна, звернувшись до фахівців нашої компанії. Ви розгублені і не впевнені, що підійде більше? Тоді дзвоніть, і кваліфікований консультант все розкладе по поличках! Встановлення замків на пластикові вікна – потрібна послуга, доступна кожному.

Користь від цієї простої маніпуляції величезна – на кону безпека житла та ваш спокій!

Актуальні акціїЦіна від, грн
Виїзд майстра по Києву0*
Діагностика вікна чи пластикової двері0*
*при умові суми замовлення від 1500 грн / без замовлення на вказану сумму виїзд = 250 грн, діагностика = 100 грн/

Які варіанти замків є:

 1. Механізм Defas. Це преміум-варіант від польського виробника, найкращий з доступних моделей. Є сталевою планкою з двома гачками. На ПВХ вікно встановлюється до чотирьох механізмів, на двері – до восьми.

  До переваг даного виду фурнітури відносять підвищену міцність, простоту монтажу, невибагливість до обслуговування, та найголовніше – оптимальний захист від злому зовні.

  Замки на пластикові вікна

 2. Блокиратор-трос. Даний вид запірного механізму простий і універсальний – його можна встановити на будь-яке вікно ПВХ. Кріплення прикріплюються до рами і стулки, а між ними протягнуть короткий і надміцний трос.

  Тобто вікно не закрите наглухо, але щілина не перевищує 10-15 см, тому навіть при великому старанні дитина з вікна не випаде.

  Блокіратор тросик на вікно купити у Києві

 3. Ручка з ключем. Це класика запірної фурнітури, що застосовується не тільки як механізм-антидиток, але і для запобігання вандальному проникненню. Ручка із замком на вікно замикається на ключ, тому відкрити її може лише дорослий.

  Цей тип фурнітури – змінний, оскільки елемент встановлюється на вікно замість звичайної стандартної ручки. Механізм можна повністю заблокувати або залишити щілину для провітрювання.

  Ручка з ключем на вікно купити в Києві

 4. Замок БСЛ. Baby safe lоck – чудовий варіант блокування віконного отвору. Це невеликий накладний замок, до якого покладено ключ. Він легко монтується внизу профілю та дозволяє відкривати вікно на провітрювання.

  Крім того, даний вид фурнітури не вимагає знімання наявних елементів – блокатор встановлюється окремо та незалежно.

  Замок БСЛ на вікно купити в Києві

 5. Дитячий замок Масо. Цей варіант від відомого виробника схожий на попередній блокатор. Невеликий накладний замочок з ключем монтується додатково на нижню частину профілю і дозволяє провітрювати приміщення, але відкривання стулки неможливо.

  Вікно буде виконувати всі функції, крім відкривання навстіж, відповідно, дитина залишиться в абсолютній безпеці та комфорті. Колірні варіації – білий та коричневий.

  Дитячий замок MACO на вікно купити в Києві