Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Майстер по ремонту вікон

Металопластикові вікна – вироби міцні та довговічні. Але іноді і з ними бувають неприємності – продуває з вікна, промерзання, чути незрозумілі скрипи. У такому разі обов’язково знадобиться майстер з ремонту вікон.

Де знайти кваліфікованого співробітника, який, напевно, допоможе впоратися з проблемами в роботі таких конструкцій? Для цього потрібно звернутися до шановної компанії з величезним досвідом роботи.

Наші майстри регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тому озброєні як теоретичними, так і практичними знаннями. Виклик майстра з ремонту пластикових вікон нічого не коштуватиме, якщо сума робіт перевищує 500 гривень.

НазваниеЦена от, грн
Уплотнитель REHAU65
Регулировка фурнитуры окна100
Перебрать фурнитуру300
Ручка для окна200
Установка микропроветривания650

Майстер з ремонту та регулювання вікон

Переваги співпраці з компанією з ремонту вікон АМТЕХ:

Коли ремонт вікон – нагальна потреба?

Вищезазначені переваги, а також гнучка цінова політика дозволяють нашим клієнтам отримувати якісні послуги в повному обсязі:

Які б ознаки не виявлялися, виклик майстра – обов’язковий пункт, оскільки тільки після діагностики можна робити певні висновки. Трапляються і термінові випадки, наприклад, стулка не закривається, тому людина втрачає можливість надовго залишити квартиру.

У подібних екстрених ситуаціях потрібне негайне розблокування віконної системи або налаштування металопластикових вікон. – все це роблять наші фахівці, варто лише подати заявку менеджерам компанії.

Потрібний майстер з ремонту металопластикових вікон? Звертайтеся до компанії AMTEX і залишитеся задоволеними!