Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Майстер по ремонту вікон

Металопластикові вікна – вироби міцні та довговічні. Але іноді і з ними бувають неприємності – продуває з вікна, промерзання, чути незрозумілі скрипи. У такому разі обов’язково знадобиться майстер з ремонту вікон.

Де знайти кваліфікованого співробітника, який, напевно, допоможе впоратися з проблемами в роботі таких конструкцій? Для цього потрібно звернутися до шановної компанії з величезним досвідом роботи.

Наші майстри регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тому озброєні як теоретичними, так і практичними знаннями. Виклик майстра з ремонту пластикових вікон нічого не коштуватиме, якщо сума робіт перевищує 500 гривень.

НазваниеЦена от, грн
Уплотнитель REHAU65
Регулировка фурнитуры окна100
Перебрать фурнитуру300
Ручка для окна200
Установка микропроветривания650

Майстер з ремонту та регулювання вікон

Переваги співпраці з компанією з ремонту вікон АМТЕХ:

    1. Гарантія якості. Ми обов’язково виписуємо гарантійні документи на проведені майстром роботи з ремонту вікон.
  • 2. Пунктуальність та відповідальність. Ми заздалегідь домовляємося про час відвідування, а графік складає досвідчений логіст.
  • 2. Варіативна оплата. Якщо ви вирішили викликати майстра пластикових вікон, що працює в компанії АМТЕХ, то розрахуватися за ремонт можна будь-яким способом – як готівковим, так і безготівковим. Також ми оформляємо будь-які платіжні документи, необхідні фізичним чи юридичним особам.

    3. Дистанційна консультація. Зателефонувавши, вказаному на сайті, перш ніж викликати майстра з ремонту пластикових вікон, можна отримати вичерпну консультацію щодо експлуатації, ремонту або налаштування засклювальних систем. Також наші менеджери здійснюють приблизний розрахунок вартості запланованих робіт з ремонту.

    4. Широкий спектр послуг. Крім ремонту ПВХ-виробів, майстри також виконують регулювання ПВХ-конструкцій, заміну ущільнювача та фурнітури, профілактичні та модернізаційні роботи, включаючи термінові. Фахівці роблять переклинку стулок, тобто усувають їхню кривизну, змінюють підвіконня, оптимізують механізми стулок, а також виконують безліч інших видів діяльності, що стосуються ремонту вікон.

Коли ремонт вікон – нагальна потреба?

Вищезазначені переваги, а також гнучка цінова політика дозволяють нашим клієнтам отримувати якісні послуги в повному обсязі:

Які б ознаки не виявлялися, виклик майстра – обов’язковий пункт, оскільки тільки після діагностики можна робити певні висновки. Трапляються і термінові випадки, наприклад, стулка не закривається, тому людина втрачає можливість надовго залишити квартиру.

У подібних екстрених ситуаціях потрібне негайне розблокування віконної системи або налаштування металопластикових вікон. – все це роблять наші фахівці, варто лише подати заявку менеджерам компанії.

Потрібний майстер з ремонту металопластикових вікон? Звертайтеся до компанії AMTEX і залишитеся задоволеними!