Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Москитні сітки Позняки

Москитні сітки Позняки

Коли настає тепла пора року, абсолютно природним бажанням стає відкриття вікна навстіж, щоб насолодитися свіжістю і врятуватися від спеки. Однак якщо це зробити, ближче до кінця дня приміщення наповниться великою кількістю комарів, мух, ос та інших комах. Як же не допустити такого? Безумовно, ви можете придбати спеціальні препарати у вигляді репелентів чи фумігаторів, але вони не зможуть гарантувати повну безпеку. Ідеальним вирішенням цієї проблеми стануть москітні сітки Київ Позняки.

Для отримання консультації спеціаліста з цін на виготовлення та встановлення москітних сіток всіх видів – Ви можете зателефонувати нам в робочий час з 9:00 до 19: 00 і отримати точний розрахунок вартості, а також для отримання будь-якої додаткової інформації можливо заповнити форму зв’язку на сайті або просто написати через VIBER .

НазваЦіна в грн / м² *
Москітна сітка на пластикове вікно550
Москітна сітка на алюминієве вікно1300
Москітна сітка на алюминієве вікно Elit2400
Сітка Антикішка1300
Сітка Антипил Elit1920
Москітна сітка на двері Econom1800
Москітна сітка на двері Premium2600
Ролетна москитна сітка2880
Москитна сітка плісе3400
* Ціни вказані лише за виріб. Замір, доставка і встановлення не входять у ціну.

Москітні сітки Позняки

Що таке москітна сітка?

Йдеться про алюмінієву профільну систему, яка доповнена стійким до вигоряння та ультрафіолету сітчастим полотном. Дана конструкція чудово справляється із завданням захисту приміщення від комах, тополиного пуху, пилу, дрібного сміття тощо.

При цьому самі осередки такого розміру, що в кімнату продовжує надходити свіже повітря, а також забезпечується чудова видимість та зберігається презентабельний зовнішній вигляд вікна.

Москітні сітки включають такі деталі:

Установка москітних сіток на Позняках

Переваги москітних сіток

З кожним роком вищеописані конструкції стають більш популярними, а все тому, що для них характерна безліч незаперечних переваг:

Таким чином, москітні сітки є чудовим бар’єром від комах, належним чином захищають від алергенів, пилу та тваринного пуху. При відкритті вікна на провітрювання під час дощу краплі не потраплять усередину приміщення, а також значно знижується ймовірність утворення протягів.

Встановлення москітних сіток на Позняках

Професійне встановлення москітної сітки

Щоб установка москітних сіток пройшла на найвищому рівні і була виконана грамотно, без помилок, краще звернутися до досвідчених та кваліфікованих спеціалістів з компанії «АМТЕХ». Співпраця відбувається таким чином:

Звертаючись до нашої компанії, ви можете розраховувати на співпрацю з надійним підрядником, оперативне виконання замовлення, доступні ціни та виправдані очікування. Чекаємо на ваші дзвінки!