Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт пластикових вікон: «Святошино»

Металопластикові вікна – вироби, що приносять у будинок комфорт і зручність. Але, незважаючи на міцність і якість, вони періодично потребують ремонту. Тому перед власниками конструкцій, що склять, іноді встає питання: міняти вікно повністю або віддати перевагу його ремонту.

Як правило, чаша вагів схиляється у бік другого варіанту, оскільки це швидше і дешевше. Середньостатистичний пластиковий профіль здатний прослужити більше за півстоліття, при цьому не деформуючись і не жовтіючи. Але є ще один нюанс – грамотна експлуатація пластикового вікна. Якщо власник поводився з ним неакуратно, поривчасто відкривав, ігнорував планову профілактику, то фурнітура швидше вийде з ладу, а також може порушитися геометрія конструкції. Таким чином, ремонт пластикових вікон, зокрема, в Києві і районі метро “Святошино” – дуже затребувана і популярна послуга.

Наші майстри регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тому озброєні як теоретичними, так і практичними знаннями. Виклик майстра з ремонту пластикових вікон не коштуватиме нічого, якщо сума робіт перевищує 500 гривень.

НазваниеЦена от, грн
Уплотнитель REHAU65
Регулировка фурнитуры окна100
Перебрать фурнитуру300
Ручка для окна200
Установка микропроветривания650

ремонт вікон святошино

Ремонт металопластикових вікон: в яких випадках потрібен

Багато власників, бачачи будь-які несправності пластикових виробів, прагнуть одразу ж поміняти скляні конструкції на нові. Але не поспішайте цього робити: розумніше викликати майстра для проведення діагностики і тільки після цього скласти уявлення про реальні масштаби проблеми.

Зазначені нижче симптоми свідчать про те, що пластиковому вікну потрібна не заміна, а ремонт.

Регулярна профілактика хоча б раз на рік здатна надовго відстрочити ремонт пластикових вікон

Ремонт пластикових вікон (Київ, Святошино) розумніше довіряти професіоналам. Наприклад, якщо вам знадобиться допомога щодо засклених конструкцій в районі метро “Святошино”, або загалом по столиці, не зволікаючи звертайтеся в нашу компанію.

У Святошино працює три наших майстри-професіонали (докладніше про кваліфікацію майстрів можна дізнатися, ознайомившись з інформацією на сайті), які із задоволенням допоможуть розв’язати будь-яку проблему щодо ремонту пластикових вікон.

НЕ ПОСПІШАЙТЕ СПИСУВАТИ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ КОНСТРУКЦІЇ – ЯКІСНИЙ РЕМОНТ ЗДАТЕН ПОДАРУВАТИ ЇМ НОВЕ ЖИТТЯ!