Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт вікон: Київ, Троєщина

Ремонт вікон: Київ, Троєщина

Металопластикові вікна, як і будь-який виріб, іноді виходять з ладу. Причому відбувається це як з бюджетними, так і з дорогими варіантами, просто в другому склінні системи можуть прослужити без ремонту в кілька разів довше.

Статистика свідчить, що навіть найміцніші ПВХ-конструкції, через 5-7 років вимагають ремонту. Хоча якщо регулярно проводити профілактичний огляд систем скління, цей термін можна значно продовжити. Що робити, якщо пластикове вікно втратило початкові функції, яке експлуатація стала проблематичною? Перша думка – змінити скельну систему. Але це обійдеться набагато дорожче, ніж ремонт пластикових вікон. Троєщина – жвавий район міста Києва, у відносній близькості до якого розташована наша компанія. Звертайтеся до професіоналів і ваші вікна завжди будуть в повному порядку!

НазваниеЦена от, грн
Уплотнитель REHAU65
Регулировка фурнитуры окна100
Перебрать фурнитуру300
Ручка для окна200
Установка микропроветривания650

Ремонт пластикових вікон (Київ, Троєщина): протяги усунуті!

Чим хорош ремонт пластикових конструкцій від професіоналів? Можливо, краще зайнятися цим самостійно та заощадити? Не все так очевидно! Які переваги приносить якісний ремонт власнику ПВХ-конструкцій?

Фахівці нашої компанії мають досвід роботи як у новобудовах, так і квартирах, що належать до категорії вторинного ринку. Ми успішно встановлювали та ремонтували пластикові вікна у житлових комплексах «Перлина Троєщини», «НебоSky» тощо.

При замовленні на суму понад мінімально встановленц суму – виїзд майстра додому безкоштовний

Які б ознаки не виявлялися, виклик майстра – обов’язковий пункт, оскільки тільки після діагностики можна робити певні висновки. Трапляються й термінові випадки, наприклад, стулка не закривається, тому людина позбавляється можливості надовго залишити квартиру.

З вікна дме? Якщо відчуваються постійні протяги та продування, значить, порушена герметичність конструкції та ремонт пластикових вікон необхідний. Можливо, майстер вирішить обійтися регулюванням, але це буде ясно лише після діагностики.

Не функціонує ручка? Це один з найважливіших елементів пластикової остекляющей конструкції. Тому, якщо ручка ходить дуже легко і провертається, або, навпаки, її робота стала тугою, супроводжується тріском, отже, комплектуюче вийшло з ладу і вимагає заміни. Наша компанія має великий склад, на якому також присутня фурнітура вікон (Київ Троєщина). Тому майстри зможуть оперативно відремонтувати або замінити будь-який структурний елемент скління.

<>Розбито склопакет? У такому разі ремонт пластикових вікон передбачає заміну пошкодженого склопакета. Майстер підбере формулу відповідно до каталогу і в найкоротші терміни встановить елемент, що вийшов з ладу.

Створення погано відкривається? Швидше за все, це свідчить про порушення геометрії пластикового вікна. Подібна проблема однозначно потребує ремонту, а саме переклинки, яку варто довірити досвідченому професіоналу. Якщо провести процедуру неправильно, склопакет доведеться поміняти повністю.

Потрібне вдосконалення? Під цим мається на увазі заміна механізму, наприклад, стаціонарних на поворотно-відкидні, встановлення підвіконь, козирків, відливів, мікроліфтів або ролетів. Майстри нашої компанії успішно займаються такими ремонтами на Троєщині та інших районах Києва.

Потрібен ремонт пластикових вікон? Заощаджуйте свої гроші, час та нерви – звертайтеся до професіоналів!