Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт замків пластикових вікон

Ремонт замків пластикових вікон у Києві

Будь-які механізми періодично виходять з ладу. Деякі можна відремонтувати, інші – тільки замінити. Чи не стали винятком і замки вікон-ПВХ. Відразу зазначимо: бюджетні механізми, як правило, не підлягають ремонту, оскільки тимчасові витрати не виправдовують отриманого результату – їх можна тільки міняти на нові. Майстри компанії АМТЕХ надають якісні послуги з ремонту замків вікон-ПВХ та заміни механізмів.

НайменуванняЦіна в грн. *
Ручка з ключом Antey (Польща)400
Ручка з ключом Maco Rhapsody (Австрія)900
Дитячий замок (BSL)400
Замок вікна Penkid Sash Jammer400
Замок з тросиком безпеки400
Фурнітура Maco Антивандальна на вікно комплектація (стандарт / преміум)3 200 / 3 600
Фурнітура Maco Антивандальна на двері комплектація (стандарт / преміум)3 600 / 4 000
* - Ціна вказана зі встановленням

Ремонт замків пластикових вікон

Причини збоїв у роботі замків

Чому механізми виходять із ладу? З багатьох причин, наприклад, наведені нижче:

Крім того, механізм може бути пошкоджений при спробі проникнення або неправильної експлуатації, коли при відкриванні використовувалися невідповідні зусилля. Банальний знос також може стати причиною збою. Що б не спровокувало поломку, механізм вимагає ремонту.

Дорогі замки підлягають ремонту, але майстер робить діагностику, оскільки причина може бути зовсім не в цьому. Розбирати або ремонтувати замок самостійно не рекомендується, оскільки це може призвести до остаточного руйнування механізму і блокування вікна. До «гаражних» фахівців звертатися також небезпечно, адже практикуючись на одному виді замків, горе-майстер здатний остаточно зламати незнайомий запірний механізм.

Ремонт замків пластикових вікон

Отже, що включає ремонт замків пластикових вікон?

  1. Точне визначення проблеми. За допомогою спеціального інструментарію та наявності безцінного практичного досвіду майстер з’ясує, що конкретно зламалося.
  2. Процес. Ремонт може включати цілий комплекс робіт – від мастила та чищення механізму до ремонту серцевини, язичка, циліндра або натискної ручки. Вартість ремонту замка у пластиковому вікні стане відома після проведення діагностики. Ціни на окремі види робіт наведені в прайс-листах компанії.

Якщо знадобився ремонт замків пластикових вікон у Києві чи області – ласкаво просимо до АМТЕХу! Окрім безпосередньо лагодження, наші майстри надають послугу професійного розтину замку, наприклад, у випадку, якщо загубився ключ або намертво застряг у свердловині, а також якщо у квартиру безуспішно намагалися увірватися грабіжники та пошкодили механізм. Особливо гостро необхідна ця послуга, якщо в приміщенні зачинилася маленька дитина або на плиті залишилася каструля, що кипить.

У таких форс-мажорних ситуаціях ми приїжджаємо у максимально короткі терміни, висвердлюємо циліндр та відкриваємо замок. Після цього віддалену деталь успішно замінюють і замок знову функціонує ні в чому не бувало.

Але є нюанс: зламування замку здійснюється тільки при підтвердженні, що процес законний

Ремонт або злом замку – часта і затребувана послуга, яку розумніше довірити професіоналам інакше потім платити доведеться дорожче. Зверніться до нашої компанії, і ви отримаєте бездоганну якість роботи, оперативне виконання та ввічливе звернення. Диспетчер-консультант запише виклик, а майстри приїдуть і все полагодять!

Ремонт замків пластикових вікон