ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【Ручки】 на алюмінієві вікна

Коректна робота віконної фурнітури говорить про достатню функціональність самого вікна. Наприклад, якщо зламана ручка – це може бути наслідком більш глобальної проблеми. Ручки для алюмінієвих вікон відрізняються від пластикових аналогів, перш за все, тим, що при їх поломці не підійде будь-яка марка – необхідно підібрати конкретну модифікацію фурнітурного елементу.Ручка на алюмінієве вікно: корисні функції

Така фурнітурна складова, як ручка, керує діяльністю всієї віконної системи, зокрема, регулює відкривання та закривання стулок. Принципова технічна відмінність алюмінієвих ручок від пластикових криється у способах кріплення – елемент фіксують у спеціальних пазах, а не прикручують, як ПВХ-вироби. Крім того, запірні механізми алюмінієвих вікон не поділяються на окремі групи за способом відкриття, а становлять єдиний, універсальний комплекс.

Ручки на алюминиевые окна
Ручки на алюминиевые окна
Ручки на алюминиевые окна

Пам’ятайте: самостійні спроби заміни ручки на алюмінієвому вікні – вкрай не рекомендовані (для запобігання виходу з ладу всієї системи)

Ручки для алюмінієвих вікон мають наступні переваги:

• Захист від корозії.
Оскільки ручки можуть періодично піддаватися впливу вологи, всі моделі для алюмінієвих вікон надійно захищені від іржі. Деякі вироби додатково забезпечені антибактеріальним шаром з включеннями іонів срібла.

• Елементарна експлуатація.
Сучасні ручки для алюмінієвих віконних конструкцій інтуїтивно прості у використанні. Єдиний принцип управління дозволяє легко та зручно взаємодіяти з системою скління.

• Захист від поломок.
Ручки для алюмінієвих вікон від шанованих виробників забезпечені багаторівневою системою захисту, яка не тільки перешкодить зловмисникам, але і не дозволить стулкам провиснути, що істотно зменшить знос фурнітури і конструкції в цілому.

• Поле для модернізації.
Ручки для вікон з алюмінію можуть доукомплектовуватися системами безпеки (протизламною, «антидєткою») або доповнюватися автоматичними функціями.

Коли слід замислитися про заміну алюмінієвої ручки для вікна? Якщо відчувається неможливість щільного закривання або присутні складнощі при відкриванні вікна.

Варіантів ремонту алюмінієвих ручок два: перший полягає у знятті майстром фурнітурного елементу і відновленні його функціональності, а другий передбачає повноцінну заміну ручки. Зазвичай це відбувається при виході з ладу блокатора. Для проведення ремонту або заміни ручки алюмінієвих вікон необхідні спеціальні знання з тим, щоб грамотно підібрати фурнітуру та здійснити її повноцінний монтаж. Затягувати зі зверненням до сервіс-центру теж не варто – з плином часу проблема може багаторазово посилитися.

Популярні моделі ручок для
алюмінієвих вікон

замера ручки на алюминиевом окне
замера ручки на алюминиевом окне

Як правильно вибрати ручки для алюмінієвих вікон? Яким брендам віддати перевагу? На думку майстрів АМТЕХ, найнадійніші бренди – німецькі, також відмінно себе проявила фурнітура італійських виробників. Стабільною популярністю користується дешевша, але не настільки довговічна продукція турецьких фірм.

Брендова фурнітура виготовляється добротно та служить десятиліттями, оскільки виробник намагається довести виріб до технічної досконалості, у відповідності з європейськими стандартами. Важливим плюсом виступає ще один аспект: на алюмінієвий панцир обов’язково накладається антикорозійний, захисний лак та щільне антивандальне напилення.

При виборі, в першу чергу, як згадувалося вище, грає роль модифікація виробу. Особливу увагу слід приділити довжині штифта – його розмірні параметри безпосередньо залежать від товщини профілю. Щоб відшукати прийнятну фурнітуру для алюмінієвих вікон, потрібно взяти до відома і колір виробу – він повинен збігатися з відтінком віконної конструкції. Розрізняються ручки для вікон з алюмінію і по стилю – можна вибрати фурнітуру від хай-тек напрямку до витонченої класики. Іншими словами, цей елемент здатний перетворитися в доречне декоративне доповнення.

Майстри компанії АМТЕХ на підставі чималого практичного досвіду прийшли до чіткого розуміння, які фурнітурні складові для алюмінієвих вікон варто вибирати. При цьому враховувалася не тільки естетична сторона питання, а й міцність механізмів, перешкоджання іржі, а також коефіцієнт довговічності продукції. Всіма згаданими достоїнствами володіють ручки для алюмінієвих вікон наступних виробників: GU, GIESSE, LAVAAL, STUBLINA. Звернувшись до фахівців компанії АМТЕХ, кожен замовник отримає якісний сервіс та відмінний результат!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх