Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Установка фурнітури на вікна

Установка фурнітури на вікна у Києві

Фурнітура – ​​важливий елемент коректного функціонування системи скління, вона становить до 25% вартості виробу. Деякі споживачі бажають заощадити на комплектуючих, але це вкрай недоцільно, адже недоречна ощадливість обернеться великими втратами роботи віконних конструкцій. Основне правило: чим якісніша фурнітура встановлена, тим довше вона прослужить без ремонту та заміни.

НайменуванняЦіна в грн
Фурнітура Maco на вікно поворотна комплектація (стандарт / преміум)1 400 / 1 600
Фурнітура Maco на вікно поворотно-відкидна комплектація (стандарт / преміум)1 600 / 1 800
Фурнітура Maco на двері поворотна комплектація (стандарт / преміум)1 800 / 2 000
Фурнітура Maco на двері поворотно-відкидна комплектація (стандарт / преміум)2 000 / 2 200
Фурнітура Maco Антивандальна на вікно комплектація (стандарт / преміум)2 400 / 2 600
Фурнітура Maco Антивандальна на двері комплектація (стандарт / преміум)2 600 / 2 800
* Ціна на фурнітуру вказана без урахування роботи

Установка Фурнітури на Вікна

Фурнітурні елементи: види механізмів:

Установка фурнітури на вікна починається з вибору бренду та виду комплектуючих. Також звертають увагу на функціональні нюанси та ступінь захищеності.

За типами відкривання елементи поділяються на такі групи:

Якщо потрібні послуги з встановлення фурнітури для пластикових вікон у Києві та області, то телефонуйте в компанію АМТЕХ – на вас чекає не тільки якісна робота майстрів, але й грамотна попередня консультація. Зокрема, фахівці розкажуть, які бренди-виробники варто віддати перевагу, а також пояснять чому.

Установка Фурнітури на Вікна

Встановлення фурнітури на пластикові вікна: поради професіоналів

Щодо виробників, то на фурнітурному ринку однозначно лідирують – МАСО, а комплектуючих Норре. Перший представник – відома австрійська компанія, що існує з 1947 року. Це великий гравець цієї бізнес-ніші, тому фурнітура преміум-виробника відрізняється бездоганною якістю та надійністю. Комплектуючі цього бренду мають такі переваги:

 1. Довговічність. Фурнітурні елементи витримують близько 40 тис. циклів дії, що є визначальним фактором для таких систем, як віконні.
 2. Міцний матеріал. Фурнітура від МАСО виготовлена ​​з оцинкованої сталі.
 3. Стоп, корозія! Кожен фурнітурний елемент обов’язково покривається спеціальним складом, який активно перешкоджає появі іржі.
 4. Привабливий дизайн. Ручки, петлі, механізми та інші фурнітурні елементи виробництва австрійського бренду відрізняються лаконічним, стильним дизайном та різноманіттям кольорів. Здебільшого комплектуючі від МАСО – прихованого типу.
 5. Немає підробок! На оригінальному товарі ставиться відбиток логотипу компанії – це дозволяє легко відрізнити його від контрафакту.
 6. Довга гарантія. На деталях зазначена дата виготовлення, від якої відраховується гарантійний термін.
 7. Крім іншого, австрійська компанія випускає безліч елементів захисної антивандальної фурнітури – дитячих та протизламних замків, клямок, підсилювальних планок та ін. Цей вид комплектуючих має до 6 ступенів надійності.

  Рекомендації майстрів: встановлення поворотно-відкидної фурнітури МАСО спільно із зимовим провітрюванням та мікроліфтом + преміум-ручка «Хоппе»

  Для довідки: мікроліфт є якісним і непорушним захистом від провисання стулки, оскільки в момент максимального відчинення вікна на неї виявляється серйозне навантаження. Також серед фурнітурних елементів МАСО особливо відзначається блокатор помилкового відкривання. Він працює, якщо власник намагається відкрити вікно, що знаходиться в режимі «на провітрювання». Механізм у разі залишиться цілим, інакше – стулка може випасти чи виламатися.

  Доцільніше доповнити фурнітуру від МАСО одним важливим елементом – ручкою із патентованим механізмом Secustik бренду «Hoppe». Її установка принесе неоціненний комфорт та абсолютну безпеку – вона покрита ергономічними заглибленнями та оснащена спецштифтом. Створена із екологічно нешкідливих матеріалів.

  Яка орієнтовна вартість? Встановлення фурнітури на вікна варіюється в залежності від вибору комплектуючих та складності монтажу. Звертайтесь – у нас працюють справжні професіонали!

  Установка Фурнітури на Вікна