Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна поворотної фурнітури на поворотно-відкидну

Заміна поворотної фурнітури на поворотно відкидну у Києві

Металопластикові конструкції хороші не тільки надійністю, міцністю та естетичною привабливістю, але й варіативністю механізмів. Можна встановлювати вікна, що відкриваються в будь-яку потрібну сторону, доповнювати їх функцією провітрювання або повністю глухими. При початковому монтажі власники не завжди продумують ці важливі моменти: іноді з міркувань економії, іноді через недалекоглядність, але результат один – заміна поворотної фурнітури на поворотно-відкидну або інші модифікації віконного скління. У компанії АМТЕХ працюють професіонали, здатні швидко та якісно впоратися із зазначеним завданням – варто лише зателефонувати!

НайменуванняЦіна в грн
Фурнітура Maco на вікно поворотна комплектація (стандарт / преміум)1 400 / 1 600
Фурнітура Maco на вікно поворотно-відкидна комплектація (стандарт / преміум)1 600 / 1 800
Фурнітура Maco на двері поворотна комплектація (стандарт / преміум)1 800 / 2 000
Фурнітура Maco на двері поворотно-відкидна комплектація (стандарт / преміум)2 000 / 2 200
Фурнітура Maco Антивандальна на вікно комплектація (стандарт / преміум)2 400 / 2 600
Фурнітура Maco Антивандальна на двері комплектація (стандарт / преміум)2 600 / 2 800
* Ціна на фурнітуру вказана без урахування роботи

Заміна Поворотної Фурнітури на Поворотно-Відкидну

Заміна приводного механізму: варіативність процесу:

Нерідко господарі ПВХ-вікон скаржаться на запотівання скла, оскільки в холодну пору року вікно не відчиниш, а режим провітрювання в конструкції не передбачений. Але ситуація цілком виправна! Щоб замовити заміну поворотної фурнітури на поворотно-відкидну, важливо зважити на всі визначальні нюанси.

Відповідальний майстер проведе всі необхідні виміри, правильно та акуратно демонтує комплект старої фурнітури, встановити нову фурнітуру з дотриманням усіх технічних вимог, норм та правил.

  1. Перший варіант. Якщо вікно та фурнітура, якою воно оснащене, вироблені серйозною фірмою, то, як правило, конструкція забезпечена адаптованим, поворотно-відкидним приводом. Це значно спрощує процес та скорочує фронт робіт. В даному випадку потрібно тільки установка половини фурнітурного комплекту, при цьому не потрібно просвердлювати петлі, відповідно, конструктивні метаморфози займають близько 30 хвилин. Але міксувати можна виключно фурнітурні елементи, вироблені однією компанією – інші варіанти, наприклад, МАСО та Roto – несумісні один з одним.
  2. Другий спосіб. Зазвичай у віконних системах економ-сегменту виробники не роблять собі праці адаптувати приводні механізми під обидва варіанти відкривання стулок, тому в таких ситуаціях доводиться змінювати всю фурнітуру, що виходить і довше, і дорожче, але результат того варто – вікно після переробки повноцінно виконуватиме покладені на нього функції. Майстри радять звернути увагу на якісний комплект МАСО, в який включено можливість зимового провітрювання та мікроліфт. Останній елемент надійно захистить від провисання стулки, оскільки в розкритому положенні вона має чималі навантаження.

Заміна Поворотної Фурнітури на Поворотно-Відкидну
Враховуючи вищесказане, ціна заміни поворотної фурнітури на поворотно-відкидну залежить від складності завдання, що виконується. Окрім іншого, напрошується очевидний висновок: фурнітурні деталі – основа віконної конструкції, тому до питання її вибору не можна ставитись поверхово та недбало.

Робота фахівців полягає в попередніх вимірах, подальшому демонтажі комплекту старої фурнітури, встановленні нового пакета елементів або доповненні наявного набору необхідними складовими.

Всі роботи проводяться вдома у замовника, а після себе наші майстри завжди залишають чистоту та якісно виконану роботу.

Заміна Поворотної Фурнітури на Поворотно-Відкидну