ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Заміна Поворотної Фурнітури 【на Поворотно-Відкидну】

Замена поворотной фурнитуры на поворотно-откидную

Металопластикові конструкції відрізняються не тільки надійністю, міцністю і естетичною привабливістю, а й варіативністю механізмів. Можна встановлювати вікна, що відкриваються у будь-яку бажану сторону, доповнювати їх функцією провітрювання або робити повністю глухими. При початковому монтажі власники не завжди продумують ці важливі моменти: іноді з міркувань економії, часом – через недалекоглядність, але результат один – заміна поворотної фурнітури на поворотно-відкидну чи інші модифікації віконного скління. У компанії АМТЕХ працюють професіонали, здатні швидко і якісно впоратися з вказаним завданням – варто лише зателефонувати!

Заміна приводного механізму: варіативність процесу

Нерідко господарі ПВХ-вікон скаржаться на запотівання скла, оскільки в холодну пору року вікно не відчиниш, а режим провітрювання у структурі конструкції не передбачено. Але ситуація цілком може бути виправлена! Щоб замовити заміну поворотної фурнітури на поворотно-відкидну, спочатку врахуйте кілька визначальних нюансів:

1. Перший варіант. Якщо вікно і фурнітура, якою воно оснащено, виготовлені серйозної фірмою, то, як правило, конструкція забезпечена адаптованим, поворотно-відкидним приводом. Це значно спрощує процес і скорочує фронт робіт. В даному випадку потрібно тільки встановити половину фурнітурного комплекту, при цьому не потрібно просвердлювати петлі, відповідно, конструктивні метаморфози займають всього близько 30 хвилин. Але міксувати можна виключно фурнітурні елементи, вироблені однією компанією – інші варіанти, наприклад, МАСО і Roto – несумісні один з одним.
2. Другий спосіб. Зазвичай у віконних системах економ-сегменту виробники не обтяжують себе встановленням адаптованих приводних механізмів під обидва варіанти відкриття стулок, тому в таких ситуаціях доводиться міняти всю фурнітуру, що виходить і довше, і дорожче, але результат того вартий – вікно після переробки буде повноцінно виконувати покладені на нього функції. Майстри радять звернути увагу на якісний комплект МАСО, до якого включена можливість зимового провітрювання та мікроліфт. Останній елемент надійно захистить від провисання стулки, оскільки у відкритому положенні вона відчуває чималі навантаження.

Замена поворотной фурнитуры на поворотно-откидную
Замена поворотной фурнитуры на поворотно-откидную

З огляду на вищесказане, ціна заміни поворотної фурнітури на поворотно-відкидну залежить від складності виконуваної задачі. Крім іншого, напрошується очевидний висновок: фурнітурні деталі – основа віконної конструкції, тому до питання її вибору не можна ставитися поверхово та халатно.

Робота фахівців полягає у попередніх вимірах, подальшому демонтажі комплекту старої фурнітури, встановленні нового пакету елементів або доповненні існуючого набору необхідними складовими.

Всі маніпуляції проводяться вдома у замовника, а після себе наші майстри завжди залишають тільки якісно виконану роботу.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх