ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Москитные сетки
Москитные сетки

Сітка 【Антикішка】

Домашні вихованці потребують особливого догляду, який неодмінно включає в себе встановлення у віконний проріз зміцненої протимоскітної сітки, що складається з мікроклітинок. Полотно має відповідати критеріям підвищеної стійкості і невразливості, але при цьому бути естетично привабливим. Сітка-антикішка на ПВХ-вікна актуальна для господарів моторних та невгамовних представників сімейства котячих. Саме ці тварини нерідко гинуть, випадково падаючи з висоти.

Переваги виробу «антикішка»

Відразу варто сказати, що звичайна протимоскітка котячим кігтям не перешкода, вона також не в змозі витримати натиску в кілька кілограмів. Отже, для вирішення проблеми безпеки домашнього улюбленця чудовим варіантом стане сітка-антикішка на пластикові вікна та інші види систем скління.

Москітна сітка цього типу відрізняється наступними параметрами:

Високий коефіцієнт міцності

Кріплення сітки значно посилені, тому забезпечують її стійкість до навантажень. Цьому сприяє і ущільнювальний шнур підвищеної міцності. «Антикішка» не тільки зупинить кота, який надмірно розбешкетувався, але і стане на заваді потраплянню вуличних птахів у приміщення.

Відмінний повітрообмін

Плетіння полотна «антикішка», незважаючи на високу міцність, відрізняється прекрасною пропускною спроможністю. Москіти крізь сітку в кімнату не проникнуть, кіт – не випаде, а ось повітряні маси потраплять до приміщення безперешкодно.

Надійне плетіння

Сітка-антикішка забезпечена більш товстим полотном і укріпленим плетінням – тварина не зможе пошкодити москітний бар’єр гострими кігтями. Більше того, на сітці не залишиться навіть задирок.

Тривала експлуатація

На москітну сітку не здатні впливати не тільки фізичні навантаження, але й іржа. Полотно «антикішка» оброблено антикорозійним покриттям, тому довго зберігає гідний зовнішній вигляд і служить власнику роками.

Елементарний догляд

Як і інші види плетеного полотна, «антикішку» легко протирати вологою фланеллю. Сітка москітна типу «антикішка» відмінно вписується у будь-який інтер’єр. Єдина візуальна відмінність виробу – колір полотна: він трохи світліше звичайного.

Москітна сітка-антикішка: ціна вашого спокою

Сітки підвищеної міцності («антикішка») трохи дорожче, але при цьому не настільки значно, щоб відмовлятися від придбання. Деякі господарі домашніх улюбленців у своєму бажанні заощадити здійснюють критичні помилки, що призводять до вкрай негативних наслідків для здоров’я тварини.
Наприклад, нерідко люди просто уникають відкривання вікон або відчиняють їх на провітрювання. У другому випадку коти отримують травми, оскільки не можуть вибратися з вузької пастки, а в першому – квартиру наповнює нездоровий, затхлий аромат, що негативно відбивається на фізичному стані всіх мешканців приміщення.
Але найбільш фатальна помилка – це впевненість в тому, що звичайної москітної сітки досить для утримання домашньої тварини від випадання з вікна – це у корені невірно і веде до нещасних випадків. Власники пернатих також оцінять надійний бар’єр «антикішка» – улюблена канарка або папуга не зможуть випадково вилетіти з квартири.

Москітна сітка-антикішка: купити і встановити

Сервіс-центр АМТЕХ давно і успішно працює у сфері встановлення та ремонту вікон, а також монтажу таких аксесуарів, як москітні сітки. Перш ніж придбати виріб, необхідно здійснити правильні заміри, а після – професійно встановити полотно. Якщо зробити це некоректно, то користь від сітки «антикішка» нівелюється, оскільки хиткий бар’єр тварину не втримає.
Співпрацюючи з нашими фахівцями, кожен замовник незмінно відчує доброзичливе і відповідальне ставлення, а також отримає відмінну роботу в обумовлені терміни. З сіткою «антикішка» ваш улюбленець буде у цілковитій безпеці!

🛈 Близько третини всіх звернень до ветеринарних клінік складають господарі з травмованими котами та іншими домашніми улюбленцями, які постраждали від падіння з великої висоти

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх