ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Заміна Стулки 【Пластикового Вікна】

Заміна стулки пластикового вікна

Частина металопластикового вікна припинила виконувати свої основні функції та втратила естетичний вигляд? З отвору виразно вчуваються шуми або при користуванні долинає скрип та тріск? Одне з рішень – заміна стулки пластикового вікна!

Поломка стулки: причини та симптоми

Тривала експлуатація конструкцій віконного скління призводить до виходу з ладу деяких фурнітурних вузлів і загального зносу системи. Причому не обов’язково ситуація вимагатиме повноцінного демонтажу старого вікна і заміни його на нове – іноді досить привести до ладу тільки частину, яка піддалася деструкції. Найчастіше з ладу виходить одна з стулок. Для початку розберемося в термінології – яку частину вікна так називають?

Для довідки: стулка – це сектор системи скління, що відкривається

Причини неприємностей з рухомою частиною вікон можуть бути різними:

• Порушено технологію виготовлення або правила монтажу. Якщо стулку спочатку зробили неякісно, то в майбутньому проблем з цим вузлом не уникнути. Наприклад, коли дана частина вікна більше, ніж потрібно, вона неминуче буде стирати раму, з’являться сторонні звуки, труднощі під час експлуатації системи. Якщо стулка меншого розміру, ніж передбачалося, то через недостатній нахлест будуть присутні продування та протяги. І в тому, і в іншому випадку віконний сектор підлягає заміні.

• Значний зкол або тріщина рами. Подібне відбувається при неправильному користуванні, спробі злому, механічному пошкодженні, скажімо, при проведенні ремонтних або встановлювальних робіт, різкому відкриванні вікна при значних поривах вітру. Ця проблема вирішується швидко – варто лише набрати номер майстра компанії АМТЕХ.
• Порушення естетичних показників. Найчастіше спостерігається роздування ламінуючого покриття рами, поява жовтизни та подряпин різного походження. Також бувають випадки прикіпання захисної плівки до поверхні стулки. Заміна комплектуючої, що втратила зовнішню привабливість – краще рішення в даній ситуації.

Симптоми вищезазначених проблем з віконним склінням проявляють себе появою рясного конденсату, систематичним затіканням вологи, підвищенням повітропроникності та порушенням герметичності, утрудненнями при відкриванні та закриванні стулок. Важливо розуміти, що ігнорувати вказані проблеми – невдала практика. Поломка однієї рухомої конструкції з часом провокує вихід з ладу всієї системи скління.

Заміна стулки вікна
Встановлення стулки

Встановлення стулки пластикового вікна у Києві: як ми працюємо

Якщо ви спостерігаєте вищеописані проблеми під час експлуатації металопластикового вікна, то зателефонувавши в АМТЕХ і описавши ситуацію, ви отримаєте грамотну консультацію і конкретну допомогу. У чому полягає наша робота? Загальний алгоритм такий:

• Майстри у договірний час виїжджають за адресою.
• Проводяться ретельні виміри.
• Підбирається тип профілю.

Після цього у вказаний термін фахівці демонтують стару і встановлять нову стулку замість зламаної. Обов’язково укладається договір і надається документальна гарантія на інтегрований вузол. Зазначені заходи, як правило, не займають багато часу, а комплектуючі відрізняються винятковою якістю та міцністю.

Майстри намагаються, по можливості, зберегти базовий склопакет і фурнітуру, що сприяє значній економії коштів клієнта

Ціна заміни стулок пластикових вікон залежить, як і при будь-якій роботі, від складності поломки та обсягу діяльності. Якщо стулка не підлягає відновленню, то в короткий термін замовник отримає нову, що ідеально підходить під інші компоненти.

Телефонуйте в АМТЕХ – не заощаджуйте на комфорті!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх