ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Регулювання Фурнітури Вікна

Регулювання віконної фурнітури
Регулювання віконної фурнітури

Регулювання вікон – важлива задача, спрямована на відтворення коректної функціональності віконних систем. Конструкції металопластикових або ПВХ вікон з часом удосконалюються, стаючи все більш зручними та продуманими. Але разом з тим у конструкції виробів з’являється чимало слабких ланок, що вимагають періодичного регулювання. Якщо проігнорувати необхідність налаштування металопластикових вікон, то неминучий їхнє перекошування, заклинювання та інші поломки та проблеми в роботі. Врешті-решт це може призвести до необхідності таких складних заходів, як перерозклинка, заміна всіх фурнітурних вузлів і навіть переустановлення склопакетів.

Регулювання віконної фурнітури: увага на виробника

Одразу варто відзначити, що бюджетні варіанти віконних систем оснащені фурнітурою, яка гірше піддається регулюванню, крім того, подібні конструкції мають набагато менше точок налаштування. Майстерність монтажників із цим ніяк не пов’язана – фахівець здатний відрегулювати пластикове вікно настільки, наскільки дозволяють регулювальні гвинти, і в тих місцях, де це передбачено. Також у недорогих бюджетних випадках має місце така неприємність, як зривання різьблення гвинта, призначеного для регулювання – у зазначеному випадку, нажаль, налаштування неможливе (але можлива заміна комплектуючої деталі). Якісна фурнітура позбавляє власника подібних проблем – вона має більше регулювальних точок і якісніші гвинти, до того ж дорогі механізми набагато надійніші, менш піддаються зносу, довше експлуатуються.

Налаштування вікон
Налаштування вікон

Коли необхідне регулювання вікна

Як правило, процедуру налаштування проводять при зміні сезонів або появі дискомфорту під час користування виробом. В основному, регулювання вікон проводиться при втраті герметичності системи скління. Перевірити цей факт можна за допомогою кількох візуальних та тактильних тестів.

• Наявність протягу.Продування можна відчути самостійно, проходячи повз вікно. Ще ефективніше – повільно провести рукою по поверхні склопакета: якщо відчуваєте протяг, значить потрібне регулювання на притиск стулки вікна.

• Паперовий іспит. Необхідно покласти невеликий паперовий фрагмент у відкритий отвір та закрити вікно. Якщо листок можна витягнути без перешкод – в такому випадку рекомендується регулювання фурнітури.

Також налаштування фурнітури проводять, якщо в кімнату ззовні потрапляє багато пилу, вікно промерзає, відчуваються значні втрати тепла, чути шуми, що долинають з вулиці. Регулювання необхідне й у разі видимого порушення геометрії вікна, появи конденсату і нехарактерних звуків при взаємодії із системою скління. Буває, що деякі конструктивні елементи вікна виходять з ладу, наприклад часто таке трапляється з ручками. У таких випадках регулювання не допомагає – необхідна повноцінна заміна постраждалого фурнітурного елемента.

Зважуючись на самостійне регулювання фурнітури вікна, варто враховувати, що у різних виробників конфігурація виробів значно відрізняється. Крім іншого, необхідно скрупульозно поставитися до регулювання ступеня притиску, щоб не завдати шкоди функціональності конструкції.

Якщо регулювання вікна зробити неправильно, то ситуація помітно погіршиться: епізодичний протяг перетвориться на перманентні продування, мікроклімат у приміщенні зміниться, на укосах з’явиться грибок, а сама фурнітура дуже скоро піддасться заміні. Саме тому найрозумніший вихід – не купити фурнітуру і намагатися зробити самостійне регулювання, а своєчасно зверненутися до професійного віконного майстра, який якісно відрегулює систему пластикового вікна, попередньо продіагностувавши її щодо розбалансування фурнітури, можливих поломок тощо.

Для регулювання фурнітури вікон знадобиться набір якісних інструментів, а також допоміжні матеріали. Спеціально їх купувати абсолютно не вигідно, а у майстрів інструментарій завжди при собі. При регулюванні віконної та дверної фурнітури від різних виробників, потрібен певний список інструментів – для одних досить шестигранника, іншим вікнам потрібна зірочка, і так далі. Про всі зазначені нюанси чудово обізнані професійні майстри.

Регулювання віконної фурнітури
Регулювання віконної фурнітури
Регулювання віконної фурнітури
Регулювання віконної фурнітури

Віконні вузли, що потребують регулювання

Здебільшого мається на увазі кілька проблемних точок, регулювання яких, може на значний час позбавити вас проблеми негерметичності вікна та його некоректну роботу. Насамперед, це ступінь стулково-рамного прижиму, а також регулювання петель по горизонталі і вертикалі. Грамотно налаштувавши всі чотири кути рами, можна усунути продування, поліпшити теплоізоляцію і шумопоглинання, привести функціональність вікна в належний стан.

Звернувшись до нашої компанії, замовник отримає відмінний результат у прийнятний термін і за демократичною ціною.

Обов’язкове проведення діагностики вікна дозволить заощадити час, адже якщо регулювання не допоможе, майстер про це прямо скаже, позначивши реальну причину проблеми.

Ми працюємо під девізом – відповідальність, якість та результативність!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх