Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання віконної фурнітури

Регулювання фурнітури пластикових вікон у Києві

Регулювання вікон – незамінна маніпуляція, спрямована на відтворення коректної функціональності систем скління. Конструкції металопластикових або ПВХ вікон з часом удосконалюються, стаючи все більш зручними та продуманими. Але водночас у механіці виробів з’являється чимало слабких ланок, що вимагають систематичне регулювання

Якщо проігнорувати налаштування металопластикових вікон, то неминучий їхній перекіс, заклинювання та інші збої в роботі. Це спричинить такі дорогі та складні заходи, як перерозклинка, заміна всіх фурнітурних вузлів і навіть переустановка склопакетів.

Відразу варто відзначити, що бюджетні варіанти віконних систем оснащені фурнітурою, яка гірше піддається регулюванню, крім того, подібні конструкції мають набагато менше точок налаштування. Майстерність монтажників із цим ніяк не пов’язана – фахівець здатний відрегулювати пластикове вікно настільки, наскільки дозволяють регулювальні гвинти, і в тих місцях, де це передбачено. Також у бюджетних випадках має місце така неприємність, як зривання різьблення гвинта, призначеного для регулювання – у зазначеному випадку налаштування неможливе (за цим слідує заміна комплектуючої деталі).
Якісна фурнітура позбавляє власника подібних проблем – вона має більше регулювальних точок і довше крок гвинта, до того ж дорогі механізми набагато надійніші, менш піддаються зносу, довше експлуатуються.

ПослугиЦіна від, грн
Ущільнювач REHAU65
Регулювання фурнітури вікна100
Перебрати фурнітуру1000
Ручка для вікна200
Встановлення мікропровтрювання650

Регулювання Віконної Фурнітури

Коли необхідне регулювання вікна

Як правило, процедуру налаштування проводять при зміні сезонів або появі дискомфорту під час користування виробом. В основному, регулювання вікон проводиться при втраті герметичності системи скління. Перевірити цей факт можна за допомогою кількох візуальних та тактильних тестів.

Регулювання Віконної Фурнітури
Зважуючись на самостійне регулювання фурнітури вікна, варто враховувати, що у різних виробників конфігурація виробів значно відрізняється. Крім іншого, необхідно скрупульозно віднестися до регулювання ступеня притиску, щоб не завдати шкоди функціональності конструкції.

Якщо регулювання вікна зробити неправильно, то ситуація помітно погіршиться: епізодичний протяг перетвориться на перманентні продування, мікроклімат у приміщенні зміниться, на укосах з’явиться грибок, а сама фурнітура дуже скоро піддасться заміні. Саме тому найрозумніший вихід – своєчасне звернення до майстра, який якісно відрегулює систему скління, попередньо продіагностувавши її щодо розбалансування фурнітури, можливих поломок тощо.

Для регулювання фурнітури вікон знадобиться набір інструментів, а також допоміжні матеріали. Спеціально їх купувати абсолютно невигідно, а у майстрів інструментарій завжди при собі. При регулюванні віконної та дверної фурнітури від різних виробників, потрібен певний список інструментів – для одних досить шестигранника, іншим вікнам потрібна зірочка, і так далі. Про всі зазначені нюанси чудово обізнані професійні майстри.

Регулювання Віконної Фурнітури

Віконні вузли, що потребують регулювання

В основному мається на увазі кілька проблемних точок, відрегулювавши які, можна на деякий час забути про негерметичність вікна та його некоректну роботу. Насамперед, це ступінь рамки-стужки, а також регулювання петель по горизонталі і вертикалі. Грамотно налаштувавши всі чотири кути рами, можна усунути продування, поліпшити теплоізоляцію і шумопоглинання, привести функціональність вікна в належний стан.

Звернувшись до нашої компанії, замовник отримає відмінний результат у прийнятний термін і за демократичною ціною. Обов’язкове проведення діагностики вікна дозволить заощадити час, адже якщо регулювання не допоможе, майстер про це прямо скаже, позначивши реальну причину проблеми.

Ми працюємо під девізом – відповідальність, якість та результативність!

Регулювання Віконної Фурнітури