ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Регулювання 【Металопластикових Вікон】

Регулировка пластиковых окон

Пластикові вікна різних цінових категорій масово встановлюються у новобудовах, офісних будівлях, квартирах та маєтках. Якісні та сучасні вироби приходять на зміну дерев’яним рамам, завдяки безперечним позитивним рисам і функціональності. Проте, регулювання металопластикових вікон може знадобитися як після монтажу нового склопакету, так і під час експлуатації системи скління. Локальні профілактичні заходи потрібно проводити регулярно, що дозволить уникнути вартісного ремонту або заміни вікна. Регламент передбачає проведення робіт з регулювання не рідше одного разу на рік.

Для чого потрібне налаштування вікон

Частота регулювання і змащення віконних конструкцій обумовлюється великою кількістю пилу у повітрі, яка змішується з конденсатом та осідає на поверхні механізмів. Чим сильніше забруднення, тим більше утруднюється відкривання вікна. Також слід враховувати той фактор, що віконні стулки схильні до поступового просідання під власною вагою – це також негативно позначається на якості роботи.

Просідання вартісних, професійно встановлених вікон, не перевищує 0,5 мм на рік. Однак, як доводить практика, заходи з регулювання потрібні близько 5 % вікон – всі інші конструкції потребують повноцінного ремонту. Налаштуванню підлягають лише вікна високої якості. Кваліфіковано проведені роботи усунуть такі неполадки, як заїдання механізмів, продування, тертя, заклинювання стулки.

Коли потрібно регулювання пластикових вікон

Причини для виклику майстра з метою регулювання пластикових вікон можуть бути наступними:

• заплановані профілактичні роботи;
• неправильне функціонування фурнітури, провисання стулки;
• недостатнє прилягання ущільнювача, що призводить до постійних протягів;
• просідання новобудови, внаслідок чого стулка вікна починає зачіпати раму;
• необхідність змащування фурнітури;
• некоректна експлуатація.

Регулировка пластиковых окон
Регулировка пластиковых окон

Регулювання вікна «зима-літо» здійснюється під час встановлення. Самостійне налаштування віконної фурнітури вимагає ретельного вивчення складових конструкції і значного проміжку часу, аби розібратися у нюансах роботи механізмів. Варто пам’ятати: невдала спроба обернеться подальшим ремонтом або заміною вікна. Якщо ви не бажаєте перейматися щодо якості регулювання притиску пластикових вікон з боку петель, варто звернутися за профілактичними послугами до досвідчених фахівців.

Регулювання притиску пластикових вікон (євровікон): що слід знати

Регулювання віконної фурнітури – перший і найпростіший етап налаштування віконної конструкції. Процедура не вимагає заміни запчастин або додаткових вимірів – вона здійснюється лише за допомогою спеціального інструментарію. Механізм відкидання, що являє собою верхню петлю фурнітури і відповідає за рух стулки вбік, регулюється за допомогою шестигранника (треба підкрутити гвинт на стулці). Нижня петля, що забезпечує рух відповідного сектору стулки, регулюється за рахунок гвинта, розташованого на пластиковій рамі.

Регулювання притиску стулки пластикового вікна – захід, необхідність якого обумовлюється різноманітними погодними умовами та зміною температурних режимів, в залежності від сезону. Правильно налаштоване прилягання стулки і притиск ущільнювача в літній період забезпечують адекватну вентиляцію приміщення, при цьому не допускаючи всередину вуличний бруд та пил, а в зимовий час – максимально акумулюють тепло.

Налаштувати потрібний притиск стулок допоможе регулювання ексцентриків пластикових вікон. Ексцентрики – це металеві голівки, розташовані над замком. Напрямок овальних циліндрів відповідає за силу притиску стулки до рами. Положення ексцентриків налаштовується в залежності від сезону:

• Похиле. Вказане положення завжди встановлюється на нових вікнах і характеризує середній притиск.
• Вертикальне. Налаштовує слабке притискання.
• Горизонтальне. Свідчить про значне притискання стулки.

Вихід з ладу стулок блоків та інших систем вікна свідчить про необхідність регулювання притиску. У більшості випадків достатньо підтягнути деякі механічні вузли пластикового вікна, щоб відновити його функціональні характеристики. Процедура здійснюється за допомогою ключа-шестигранника. Для знищення слідів корозії та змащення механізмів використовується спеціальний аерозоль.

Сервісні послуги

Якщо у вас встановлені пластикові вікна, відрегулювати їх у Києві допоможуть досвідчені майстри АМТЕХ. Фахівці визначать причини некоректної роботи конструкцій і запропонують варіанти їх усунення. Ціна регулювання притиску вікна у Києві залежить від обсягу необхідних робіт.

Регулювання вікон призводить до наступних результатів:

• Легке і безпроблемне відкриття вікна. Налаштувати конструкцію подібним чином можливо практично у всіх випадках, за винятком тих, де стулка просіла і чіпляється за фурнітуру рами. У вказаній ситуації потрібно проводити переклинку.
• Відсутність протягу. Необхідний результат досягається при наявності якісної фурнітури, ущільнювачів, правильно налаштованих притисків і рівномірних напусків стулки на раму (8 мм).

У окремих випадках регулювання відкриття пластикових вікон не завжди здатне принести очікуваний результат:

• виготовлення проводилося з відхиленнями від стандартів;
• взагалі не здійснювалося регулювання (вікна в новобудовах не мають необхідних притисків);
• використана дешева фурнітура, що не піддається регулюванню;
• недотримання техніки збірки, що призводить до просідання на 2-3 мм за рік;
• термін служби фурнітури добіг кінця;
• втрата герметичності внаслідок закінчення терміну використання склопакетів.

Щоб зрозуміти, які заходи необхідні у конкретному випадку, зверніться до фахівців АМТЕХ. Консультації менеджера і технолога безкоштовні. Дізнатися про вартість робіт можна за телефонами або на офіційному сайті. Скористатися послугами компанії можуть фізичні та юридичні особи.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх