ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Налаштування Вікон

Настройка окон
Настройка окон

Заперечувати функціональність та зручність вікон з металопластику – невдячне заняття, адже очевидно, що просунуті конструкції скління приносять власнику масу бонусів і дарують комфорт на довгі роки. Але металопластикові вікна не вічні – відсутність належного догляду, неправильна експлуатація або нерегулярний профілактичний огляд неминуче спричиняє налаштування ПВХ-системи. Які дії передбачає ця процедура і коли вона потрібна? До кого варто звертатися, щоб здійснити її грамотно? Щодо останнього, варто сказати, що співпраця з майстрами AMTEX незмінно радує замовників. Про решту поговоримо нижче.

Налаштування пластикових вікон: коли потрібна процедура

Насправді, налаштування вікон ПВХ є синонімом регулювання систем скління. Серед фундаментальних причин, коли потрібно ініціювати процедуру налаштування, є дві:

• Некоректне закриття м/пластикового вікна. У такій ситуації спостерігається тугий рух стулок та затирання рами, адекватно не перемикаються режими, бовтаються або заклинюють ручки – це явні симптоми, що вимагають професійного налаштування металопластикового вікна.

• Відзначаються постійні протяги. Це свідчить про негерметичність металопластикових вікон – іноді через перекос конструкцій щілини видно навіть візуально. Нерівномірний притиск віконних стулок – найпоширеніша проблема систем ПВХ. Чи допоможе налаштування фурнітури у вказаній ситуації? Читайте нижче!

У першому випадку однозначно необхідне налаштування фурнітури пластикових вікон, яка є обов’язковою частиною

Що має на увазі під собою налаштування фурнітури пластикових вікон? Комплектуючі сучасних систем скління, навіть за умови їх високої якості та чималого запасу міцності, все ж таки потребують періодичного регулювання. Щоб зробити налаштування правильно і не нашкодити системі скління, необхідно досконально вивчити основні вузли металопластикових вікон та режими їх функціонування, а також володіти набором відповідних інструментів та матеріалів (асортимент ключів, пасатижі, викрутки, силіконове мастило та ін.). Зрозуміло, економніше та розумніше у таких випадках звертатися до майстрів. Тим більше, що перед процедурою фахівець обов’язково проведе діагностику та з’ясує, чого саме потребує ваше вікно. Як правило, налаштування включає регулювання або заміну ручок, чищення ущільнювача або його перекочування, мастило фурнітурних деталей (цапф, засувок, ножиць, петель і т. д.), затягування кріплень, налагодження оптимального притиску.

Настройка окон
Настройка окон
Настройка окон
Настройка окон

Регулювання систем скління: ключові моменти

Варто згадати, що дана процедура – не панацея від проблем, а лише один з етапів ремонту конструкції, що засклює. Налаштування металопластикових вікон, що дозволяє уникнути протягів, можливе тільки якщо фурнітура повністю укомплектована.

На жаль, найчастіше забудовники здорово економлять на цьому питанні – ставлять не повний комплект фурнітури, або використовують максимально дешеві віконні бренди, таким чином, налаштування здатне усунути неполадки, пов’язані з заклинювання або заїдання фурнітурних елементів вікна, наводячи їх функціональність в норму, але не більше того.

А ось проблему протягів налаштування металопластикових вікон вирішує далеко не завжди. Щоб прибрати продування, часто доводиться заново укомплектовувати систему фурнітурою, міняти ущільнювачі або проводити скрупульозну процедуру перерозклинки. Насамперед, цієї маніпуляції потребує конструкція, яка сильно просіла і звичайним налаштуванням питання вирішити неможливо.

Настройка окон
Настройка окон

Настройка вікон: чому АМТЕХ?

Майстри компанії після здійснення всебічної діагностики обов’язково озвучать кошторис на ремонт вікна – ми не практикуємо прихованих платежів, тому прайси гранично чесні та прозорі. Звернувшись до менеджерів нашого сервісного центру, замовники отримають вичерпну інформацію з питань налаштування металопластикових вікон та інших моментів, що цікавлять.

Щоб замовити налаштування металопластикового вікна або регулювання фурнітури, необхідно:

1. Зв’язатися із консультантами компанії або залишити на пошті електронний лист із заявкою.

2. Після цього обговорюються робочі деталі, оформляється кошторисна документація та договірні зобов’язання.

3. Потім, смарт-команда відправляється до зазначеної геолокації точно вчасно і здійснює налаштування вікон або інші види робіт якнайкраще.

У компанії AMTEX працюють справжні умільці – вони завжди ввічливі, пунктуальні, сумлінні, професійні та зацікавлені у високоякісному результаті!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх