ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【Ремонт】 Алюмінієвих Дверей

алюминиевые двери

Алюмінієві двері відрізняються високими показниками зносостійкості і надійності. Не позбавлені вони і своєрідної, лаконічною естетичної привабливості. Саме тому подібні конструкції нерідко встановлюють у місцях великого скупчення людей, громадських будівлях і установах. Але навіть настільки міцні і стійкі конструкції іноді потребують ремонту або профілактики. Ремонт алюмінієвих дверей у Києві та області якісно і оперативно проводять фахівці фірми АМТЕХ.

Алюмінієві двері: різновиди та особливості ремонту

Такі конструкції діляться на вхідні та балконні. Їх відмінність полягає у способі відкривання. Балконні в цьому сенсі більш варіативні, оскільки можуть бути забезпечені режимом провітрювання. Вхідні ж – виключно поворотні. Фурнітура алюмінієвих дверей обох видів також різна: на балконних ручках вона, як правило, розташована тільки з внутрішньої сторони, а на вхідних – встановлюється і зовні (офісна напівкругла або натискного типу).

Якщо вас цікавить ремонт вхідних або балконних алюмінієвих конструкцій, тоді ознайомтеся з переліком послуг, що надає наша компанія:

• Регулювання. У даний пункт входить перевірка коефіцієнта притиску стулки до рами, з’ясування наявності провисання елементів системи та інших факторів, що заважають дверям працювати коректно і без збоїв.
• Геометричний алгоритм. Часто фіксуються випадки, коли стулка сильно просідає. У такій ситуації допоможе виключно грамотна переклинка дверей. До речі, якщо на фурнітурі відсутні регулювальні гвинти, то відремонтувати подібну конструкцію допоможе саме цей метод.
• Фурнітурна заміна. Алюмінієві двері будь-якого типу періодично вимагають заміни комплектуючих, що вийшли з ладу: петель, ущільнювачів (часом вони розтріскуються, рвуться або втрачають пружність), замків, ручок, ножиць, доводчиків, блокаторів та ін. Якщо фурнітура не функціонує належним чином, то це помітно відразу: чути хрускіт і тріск, дивний стукіт, виникають складнощі при взаємодії з дверима, ручки обертаються або заїдають. Іноді досить змастити і почистити комплектуючі, відрегулювавши їх.
• Міняємо склопакети. Це відбувається при наявності тріщин на скляній поверхні та інших видах деструкції, а також з метою посилення теплоізоляційних і шумопоглинальних властивостей вхідних або балконних груп дверей.

ремонт алюминиевых дверей
алюминиевая дверь

Пам’ятайте: полагодити двері – дешевше, ніж їх замінити!

Вартість ремонту алюмінієвих дверей прямо пропорційна обсягу та ступеню складності роботи. Головне, помітивши неполадки, не затягувати з викликом майстра – ви ж не чекаєте, поки хворий зуб заболить ще більше? Діючи розумно та вчасно, споживач збереже і фінанси, і нерви.

Щоб отримати конкретну професійну допомогу, телефонуйте за номерами, вказаними на головній сторінці нашого сайту, або звертайтеся в письмовому вигляді на електронну пошту. У другому випадку з вами незабаром зв’яжуться консультанти компанії. Змалювавши проблему, визначившись з датою і зафіксувавши замовлення, будьте впевнені – майстри прибудуть вчасно та все полагодять з обов’язковим наданням гарантії!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх