ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【Ремонт】 Дерев’яних Євровікон

ремонт деревянных евроокон

Дерев’яні вікна – це перевірена століттями класика. Вони естетично привабливі, міцні, екологічно чисті. Натуральне дерево надає приміщенню статусності і затишку, а якщо воно оснащене склопакетами, то виріб додатково наділяється всіма плюсами металопластикового вікна. Але незважаючи на численні переваги, подібні конструкції часом виходять з ладу або позбавляються функціональності.

Фахівці нашої компанії проводять якісний ремонт дерев’яних євровікон з подальшим наданням гарантійного свідоцтва. З огляду на складність роботи, обумовлену конструктивною специфікою виробів, багато сервісних центрів уникають брати на себе відповідальність за ремонт, але звернувшись в АМТЕХ, ви обов’язково отримаєте професійну допомогу.

Ремонт і реставрація дерев’яних євровікон на відмінно

Віконне скління з деревини, оснащене склопакетами – вартісне задоволення, тим не менше це відмінне рішення для квартир, приватних домоволодінь і дачних будиночків. Власник повинен правильно доглядати за дерев’яними виробами, щоб виключити їх передчасний вихід з ладу. Термін служби вікон із сосни, ясеню та ін. видів деревини досить тривалий, що, безперечно, не виключає можливих поломок.

Отже, які послуги з ремонту дерев’яних віконних конструкцій ми надаємо споживачам:

• Заміна склопакетів. Їх можна міняти на ідентичні або з більшою кількістю камер.
• Робота з комплектуючими. Змащування, ремонт та заміна ручок, замків, ущільнювачів, додавання нової фурнітури (противандальних механізмів, замків-антидіток, доводчиків, блокаторів, обмежувачів та ін.).
• Регулювання віконних систем.Маніпуляція потрібна, якщо вікно закривається нещільно, присутні продування, фіксуються небажані шуми при відкриванні та взаємодії з фурнітурою, а також спостерігаються порушення роботи тандему «стулка + рама».
• Облицювальні нюанси. Мається на увазі встановлення москітних сіток, ролетів або жалюзі, приведення до ладу відкосів.

Важливо! Наша компанія не займається реставрацією (фарбуванням) застарілого дерева

ремонт деревянных евроокон
ремонт деревянных евроокон

Правила догляду: подовжуємо життя дерев’яних вікон

В цілому при догляді за системами скління з натурального дерева складнощів не виникає. Але необхідно знати деякі особливості:

• Огляд і чистка. Відразу після встановлення необхідно прибрати надлишки клею, монтажної піни і фарби, допоки вони остаточно не всоталися у текстуру дерева. Фурнітуру потрібно постійно оглядати на предмет перевірки якості функціонування, звертаючи увагу на стан ущільнювачів. Мити дерев’яні вікна можна виключно делікатними засобами, без вмісту їдких речовин. Абразивні порошки – під забороною. Ідеально підходить мило (дитяче, господарське) або склоочищуюча рідина.
• Акуратне користування. Закривати стулки щосили – не рекомендується. Розумніше та доцільніше забезпечити вікна якісною фурнітурою, інакше можна серйозно зіпсувати систему скління.
• Необхідна профілактика. Превентивні заходи – це змащування ущільнювачів і фурнітури двічі на рік.

Нюанси обслуговування, або Чому ремонт дерев’яних євровікон коштує дорожче

При належному догляді і правильній експлуатації, споживача довго не буде цікавити ціна ремонту дерев’яних євровікон. Але якщо подібне питання виникло, то відповідь на нього проста – вартість відштовхується не тільки від складності та обсягу діяльності, але також формується в залежності від специфіки роботи:

• Утруднений демонтаж. Заміна старого склопакета на новий повинна виконуватися вкрай обережно. У цьому випадку майстер, немов сапер, який помиляється один раз, оскільки у вікно з деревини склопакети зазвичай механічно вклеюються, відповідно, будь-який неправильний рух призводить до деструкції системи.
• Проблематичне відновлення геометрії. Якщо дерев’яне вікно «поведе», то відновити його конфігурацію набагато складніше, ніж у ПВХ-варіантів.
• Складна заміна фурнітури. Найчастіше процедури виконуються із залученням фрезерувального апарату, а роботи проводять безпосередньо на готовому виробі.

З огляду на вищевикладене, ремонт і реставрація євровікон трохи дорожчі, ніж у випадку зі звичайними виробами, але їх вартість цілком прийнятна для більшості верств населення.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх