ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Ремонт пластикових вікон

подоконник

Ремонт і обслуговування вікон – обов’язковий комплекс заходів, направлених на відновлення звуко- і теплоізоляції, налагодження функціонування конструкції, усунення неполадок. Перелік робіт, які включають ремонт і регулювання пластикових вікон, визначається початковою якістю виробу. Високоякісні вікна потребують змащування ущільнювачів і фурнітури два рази на рік. Для бюджетних варіантів слід проводити технічне обслуговування, що включає комплексні роботи.

Коли потрібен ремонт і обслуговування пластикових вікон

Найбільш розповсюджений дефект, який зустрічають майстри – заїдання фурнітури. Воно виникає унаслідок просідання конструкції або додавання надмірних зусиль під час зачинення вікна. Також причинами звернення до майстра можуть стати:

• поломка фурнітури;
• поява протягів;
• заклинювання фурнітури;
• проблематичне закриття стулок;
• пошкодження монтажних швів;
• роботи по вдосконаленню виробу.

При виявленні перерахованих неполадок, ремонт пластикових вікон у Києві стає необхідністю, оскільки подібні негаразди погіршують якість роботи віконної конструкції, призводячи до втрати її функціональності. Якщо вікно не відповідає своїм характеристикам, погано закривається, наявні протяги – час звернутися до майстра.

Особливості ремонтних робіт

Ремонт металопластикових вікон включає кілька видів робіт. Перелік необхідних заходів фахівець визначає після проведення діагностики.

• Виїзд майстра для діагностики та вимірів. Якщо можливо, майстер відразу приступає до роботи.
• Виготовлення або закупівля необхідних елементів.
• Доставка і встановлення.

Розбитий склопакет фахівці радять змінити на енергозберігаючий – це найбільш доцільно в умовах сучасності

ремонт пластиковых окон
ремонт пластиковых окон

Перебирання і заміна фурнітури

Якісний ремонт вікон не обходиться без змащення фурнітури. Механізм, який відповідає за додаткові функції конструкції, визначає зручність і тривалість її використання. Модулі фурнітури, до яких відносяться петлева група, механізм повороту, запірні елементи, повинні бути надійними, міцними, мати плавний хід. Експлуатація буде довшою, якщо вони виготовлені з якісного металу з антикорозійним покриттям.

Елементи фурнітури з’єднані між собою за принципом «ялинки». У разі некоректної роботі вікна, заклинювання, прикладання надмірних зусиль при відкритті та закритті, «ялинка» може проскакувати. Це призводить до необхідності виявляти слабку ділянку механізму та виставляти фурнітуру за допомогою міток.

Міняти фурнітуру рекомендується не тільки, коли вона виходить з ладу після фізичного зносу, але також, якщо власника не влаштовує робота системи, або є необхідність удосконалити конструкцію. Нові елементи дозволяють проводити ремонт вікон, встановлюючи блокатор проти помилкового відкриття, мікроліфт, додаючи опцію мікропровітрювання. Ремонт пластикових вікон і фурнітури передбачає визначення і усунення причини поломки. Після чого по каталогу підбираються, замовляються і встановлюються нові деталі. Сучасні моделі оснащуються протизламною системою, що має велику кількість точок замикання і спеціальний електронний пристрій запірного механізму.

смазка пластиковых окон

Змащування і чистка фурнітури

Вартісний ремонт склопакетів може не знадобитися, а також не виникнуть проблеми із закриттям вікна та появою сторонніх шумів, якщо своєчасно змащувати віконні механізми. Відсутність мастила призводить до зростання тертя між металевими частинами і їх неминучого сточування. Майстер правильно проведе процедуру, вибравши відповідний тип мастила і очистивши фурнітуру від забруднень.

Регулювання вікон

Захист приміщення від пилу, шуму, протягів забезпечується адекватно функціонуючою фурнітурою. На необхідність її регулювання впливає безліч факторів, серед яких: неправильне встановлення, просідання вікон, потрапляння вуличного сміття, неналежний догляд. Налаштування віконних конструкцій також включають регулювання режимів літо-зима, від яких залежить щільність прилягання стулки, усунення перекосу рами.

Заміна гуми ущільнювача

Знос гумового ущільнювача приводить до поступової розгерметизації. Стандартний термін служби ущільнювача доходить до 10 років. Заміна деталі не займає багато часу. Процедура передбачає усунення старого ущільнювача з пазів та встановлення нового.

Переклинка стулки

Процедура потрібна, коли не допомагає регулювання, наприклад, при значному просіданні стулки. Переклинка – вид робіт, що вимагає особливих вмінь від майстра сервісного центру. Єдина помилка у вигляді прикладання надмірного зусилля на лопатку здатна призвести до розтріскування склопакету. Майстру необхідно акуратно зняти штапики і встановити розклинювання між склопакетом і стулкою, використовуючи спеціальну лопатку за певною технологією. Такі маніпуляції сприяють вирівнюванню діагоналі стулки.

Майстру слід розбиратися у відмінностях розклинок, які підбираються залежно від товщини пакету (зазвичай, вона варіюється від 1 до 6 мм). Неправильний вибір розміру розклинювання також призводить до негативних наслідків.

Герметизація монтажних швів

Промерзають вікна? З них дме, з’являється пил, а гумка прилягає нещільно? У такому випадку слід провести герметизацію швів. Додатковий захист від вологи і втрати тепла виконується спеціальними герметиками, серед яких лідирує монтажна піна. Також використовують такі матеріали, як силікон та спеціальні стрічки.

Цінова політика

Відповідь на питання про те, скільки коштує ремонт пластикових вікон, залежить від переліку необхідних робіт. Їх майстер озвучить після діагностики. АМТЕХ пропонує максимальну прозорість і чесність у формуванні цінової політики. Вартість роботи обумовлюється:

• виїздом майстра на об’єкт, проведенням вимірів, виявленням несправностей;
• специфікою конкретної роботи;
• вартістю матеріалів.

Якщо потрібен ремонт пластикових вікон в Києві, ви можете звернутися в один з двох офісів АМТЕХ, і фахівці якісно виконають необхідні сервісні роботи. Майстри мають відповідну кваліфікацію і досвід, що дозволяють впоратися з неординарними ситуаціями.

Робочий графік компанії не обмежений святами або вихідними, а наявність власного автопарку, складу комплектуючих і компетентного проектного відділу, дозволяє швидко реагувати і вирішувати нестандартні проблеми.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх