Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

жалюзі з бамбуку
жалюзі з бамбуку

Жалюзі з бамбука у Києві

Однією з найбільш популярних виробів, які у декоративних цілях й у захист від сонця, вважаються жалюзі. Сучасні моделі виготовляються із різноманітних матеріалів, у тому числі й бамбука. Придбати бамбукові жалюзі можна у компанії АМТЕХ. Фірма займається продажем та встановленням горизонтальних моделей. Вироби із натурального матеріалу оцінили шанувальники ековиробів. А враховуючи популярність всього натурального, одним із найкращих матеріалів вважаються саме жалюзі з бамбука. Вони відмінно доповнять інтер’єр у будь-якому приміщенні.

НаименованиеЦена от, грн за изделие *
Ролеты День-Ночь1040
Тканевые ролеты450
Жалюзи вертикальные350
Рулонные жалюзи450
Горизонтальные жалюзи420
Деревянные жалюзи2200
Бамбуковые жалюзи2500
* Цена указана только за изделие. Замер, доставка и установка не входит в стоимость

жалюзі

Бамбукові вироби, у тому числі й жалюзі, додають до інтер’єру будь-якого стилістичного оформлення трохи екзотики. Недаремно вони використовуються в інтер’єрі як самостійний дизайнерський елемент. Використовувати їх можна у вітальні, спальні, дитячій кімнаті. Оригінальності додасть така конструкція віконному отвору кухні або офісу. Але особливо чудово виглядають вони при оформленні приміщень у заміських та дачних будинках.

Бамбукові жалюзі: особливості та переваги

Виріб займає лідируюче місце за тривалістю терміну експлуатації. Жалюзі зберігають свої експлуатаційні показники тривалий період. Природний матеріал не потребує особливого догляду. Ламелі не загинаються, як у алюмінієвих жалюзі.

З переваг можна виділити:

горизонтальні жалюзі

Існує думка, що жалюзі з бамбука крихкі, проте підвищена міцність забезпечує виробам захист від пошкоджень. Вони також не розтріскуються і не роздмухуються.

Бамбукові жалюзі: різновиди

Жалюзі із натуральної сировини бувають різні. Модель відрізняється за типом, розміром вікна, функціональністю.

Найпопулярнішим варіантом вважаються горизонтальні жалюзі. Модель проста в збиранні, встановлюється поверх вікна, не впливаючи на відкриття стулки. Використання дозволяє оформити різні інтер’єри навіть у малогабаритних приміщеннях. Якщо потрібно отримати гарне освітлення і закрити огляд зовні, необхідно повернути ламелі до вікна тонкою частиною. При звичайному захисті від сонячного світла ламелі повертаються «стінкою» до віконного блоку. Горизонтальні бамбукові жалюзі також можна виконати у вигляді вільної моделі з фіксацією нижніх планок.

купити жалюзі

Вигідний варіант для будь-якого інтер’єру допоможуть обрати консультанти компанії АМТЕХ. Фахівці проконсультують з будь-якого питання і прорахують попередню вартість по телефону або через месенджери. Остаточну ціну майстер озвучить при виїзді на замір.