Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Антивандальна фурнітура для вікон

Захист вікна від злому та проникнення у Києві

З огляду на несприятливу криміногенну обстановку, антивандальна фурнітура на пластикові вікна – необхідне доповнення системи скління. Існує думка, що конструкції з вбудованими протизламними аксесуарами досить дорогі. Справді, системи скління з броньованими, загартованими та триплекс-склом, а також антивандальною фурнітурою – петлями, цапфами та планками, задоволення не з дешевих, але це не біда – можна піти іншим шляхом.

НайменуванняЦіна в грн. *
Ручка з ключом Antey (Польща)400
Ручка з ключом Maco Rhapsody (Австрія)900
Дитячий замок (BSL)400
Замок вікна Penkid Sash Jammer400
Замок з тросиком безпеки400
Фурнітура Maco Антивандальна на вікно комплектація (стандарт / преміум)3 800 / 4 400
Фурнітура Maco Антивандальна на двері комплектація (стандарт / преміум)4 000 / 4 600
* - Ціна вказана зі встановленням

Захист Вікон від Проникнення

На готові системи встановлюються корисні антивандальні доповнення у вигляді стандартних блокаторів та протизламних ручок – вони цілком доступні за ціною та перешкоджають зловмисному проникненню на територію житла. Обговоримо переваги деяких видів захисної фурнітури та особливості їх застосування.

Антивозломна фурнітура для вікон:

Захист вікон від проникнення – першорядне завдання власника приміщення. Вирішити її допоможе антивандальна фурнітура. Активна інтеграція ПВХ-конструкцій у життя обивателя спричинила затребуваність у протизламних аксесуарах. Протизламна фурнітура значно ускладнить завдання злодіїві і не завадить загальної експлуатації системи, що засклює. Поява антивандальної фурнітури обумовлена ​​тим, що вікна (особливо перших та останніх поверхів, а також приватних будинків або торгових точок) – ідеальний портал для несанкціонованого входу до приміщення.

Комплект протизламної фурнітури для вікон (грибоподібні цапфи, планки у відповідь, додаткові елементи) гарантує максимальний захист від проникнення в будинок або квартиру. Різноманітність протизламних механізмів допускає встановлення кількох точок замикання: від дев’яти на віконних отворах, до одинадцяти – на дверних, причому замикається фурнітура централізовано – поворотом єдиної ручки.

Цапфи у формі, що нагадує гриб, виробляють із міцної легованої сталі, а протизламні планки у відповідь намертво фіксуються в тіло армованого профілю, тому надійність цієї антивандальної фурнітури для вікон і ПВХ-дверей сумнівів не викликає.

Протизламні комплекти фурнітури для вікон, що включають ручку з механізмом Secustik або ключем (за бажанням замовника), мають очевидні переваги перед одиночними антивандальними блокаторами: при їх установці не доводиться додатково повертати захисні планки або вдаватися до фізичних зусиль, щоб дотягнутися до верхнього. , Найчастіше розташованого на значній висоті. Антивандальна фурнітура відрізняється також лаконічним дизайном – якщо вікно зачинене, абсолютно нічого не видає її присутності у складі конструкції.

 1. Протизламна фурнітура.

  Блокатори – найбільш бюджетний варіант антивандальної фурнітури. Вони гідно виконують свої функції (за умови оригінальності виробу), але відрізняються від повноцінного протизламного комплекту фурнітури більш помітним дизайном та відсутністю централізованого керування – кожну антивандальну деталь потрібно вводити в дію окремо, вручну.

  Встановити антивандальний механізм на вікна або двері можна в короткий термін, причому робота не потребує значних зусиль та високої кваліфікації. На жаль, якість більшості товарних одиниць сегмента протизламної фурнітури не викликає захоплення, тому фахівці рекомендують два найбільш надійні антивандальні варіанти.Протизламна фурнітура

 2. Механізм Defas.

  Це преміум-варіант від польського виробника – найкращий з доступних моделей протизламної фурнітури. Є сталевою планкою з двома гачками. На ПВХ вікно встановлюється до чотирьох антивандальних механізмів, на двері – до восьми. До переваг даного виду протизламної фурнітури відносять підвищену міцність, простоту монтажу, невибагливість до обслуговування, та найголовніше – оптимальний захист від злому зовні.

  Увага: на ринку багато аналогів антивандальних блокаторів, оснащених некондиційними болтами! Виходячи з цього, рекомендуємо для вибору виробу звертатися до досвідчених майстрів. Професіонали АМТЕХ радять встановлювати на стулку по два протизламні блокатори.Замки на пластикові вікна

 3. Обмежувач блокування «Акпен».

  Це найпростіше, бюджетне антивандальне пристосування, яке дозволяє досить надійно захистити будинок від проникнення. Принцип роботи протизламної фурнітури є елементарним: шляхом підняття ручки вгору або відведення в бік антивандальний механізм перешкоджає відкриттю вікна ззовні. Засувки металеві, їх неможливо деформувати. Зазвичай ставиться до чотирьох елементів протизламної фурнітури однією стулку.

  Таким чином, злодій не зможе підломити конструкцію за допомогою фомки або викрутки. Країна-виробник антивандального аксесуара – Туреччина. За всіх названих переваг цей протизламний варіант вважається найслабшим щодо перешкоджання проникнення в приміщення.Блокіратор-обмежувач «Акпен»

 4. Ручка Secustik – додатковий протизламний захист.

  Встановивши цю антивандальну фурнітуру, можна бути частково впевненим у безпеці своєї квартири, оскільки запірний механізм повністю блокує рух тяги фурнітури ззовні. Така фурнітура не допоможе відкрити ні тиск на цапфи, ні спроби висвердлювання, оскільки додатково обов’язково додається міцна, захисна, протизламна планка. При цьому зсередини антивандальна фурнітура функціонує, як завжди, просто. Подібним протизламним механізмом найчастіше укомплектовуються віконні системи.

  Не рекомендується встановлення єдиної руки як основи антивандального захисту. Практика показує, що зломщики для проникнення в житло часто користуються монтуванням – у таких випадках фурнітура виявляється марною. Таким чином, Secustik розумніше використовувати у тандемі з повноцінним комплектом протизламної фурнітури. Оснастивши вікна та двері-ПВХ ручками, з інтегрованими кнопками та замками, також можна ефективно убезпечити активних малюків та домашніх улюбленців від ризику падіння з висоти.Ручка Secustik – додатковий протизламний захист

Переваги антивандальних аксесуарів

Вбудована або додатково встановлена ​​антивандальна фурнітура – ​​найкращий захист вікон ПВХ від злому.

Досвідчені злочинці не б’ють скла – це довго і створює зайвий шум: зламати беззахисне, не забезпечене специфічною протизламною фурнітурою вікно, простіше та швидше

Найчастіше, зіштовхуючись із протизломною перешкодою, зломщик відступає, розуміючи, що зростає ризик бути поміченим і переданим до рук поліції. Тому антивандальна фурнітура виконує не лише механічну запірну функцію, а й психологічну. Крім того, майте на увазі, що навіть якщо ваш будинок забезпечений системою сигналізації, охорона приїжджає не відразу після спрацьовування дзвінка – у злочинця залишається кілька хвилин, щоб винести те, що розташоване на очах і втекти. А ось установка протизламної фурнітури не дозволить йому навіть розкрити приміщення. Нерідко споживачі сумніваються, чи варто встановлювати на вікна додаткові протизламні аксесуари – можливо, краще забезпечити їх ґратами та системою відеоспостереження? У першому випадку, окрім крайньої неестетичності сумнівної прикраси, його відносно легко прибрати зовні. А ось вибратися з приміщення у разі пожежі, з вікна, з ґратами, не вдасться. Щодо камер спостереження, то їх функція криється в назві – вигляд злочинця та його дії вони зафіксують, але злому не перешкоджають.

Отже, які основні переваги антивандальних аксесуарів:

 1. Стійкі в експлуатації.
 2. Відрізняються демократичною вартістю.
 3. Працюють безвідмовно.
 4. Витримують серйозні механічні та силові навантаження.
 5. Мають тривалий термін придатності.
 6. Забезпечують безпрецедентний захист від злому.

Якщо ви вирішили забезпечити системи скління надійним щитом – протизломною фурнітурою, то ласкаво просимо до нашої компанії.

АМТЕХ – співпраця зі знаком якості!

Перше, що потрібно зробити потенційному замовнику протизламної фурнітури – здійснити дзвінок або написати листа на електронну адресу, вказану на сайті. Після цього зв’яжеться з вами кваліфікований менеджер-консультант і з’ясує всі побажання клієнта, а також необхідні нюанси. Далі, якщо рішення замовника замінити фурнітуру більш безпечну – антивандальну, остаточне і безповоротне, переходимо безпосередньо до виклику майстра. Обов’язково уточнюється дата та час, а перед виїздом фахівець заздалегідь зателефонує, повідомляючи про швидке прибуття на місце. Оплата послуги встановлення антивандальної фурнітури варіативна – готівкою або на банківську картку.

Процедура встановлення протизламного комплекту на вікна та двері залежить від кількості фурнітурних елементів та складності механізмів, але загалом багато часу не займає. Співробітники нашої компанії використовують виключно надійну та довговічну протизламну фурнітуру від перевірених виробників. Правильність установки антивандальної фурнітури також грає чималу роль у її подальшому функціонуванні, тому виклик спеціаліста для цієї мети – найоптимальніший варіант. Забезпечте свій будинок протизламною фурнітурою – перегородіть шлях зловмисникам!