ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【Антивандальна Фурнітура】 для Вікон

З огляду на несприятливу криміногенну ситуацію, антивандальна фурнітура на пластикові вікна – необхідне доповнення системи скління. Існує думка, що конструкції з вбудованими протизламними аксесуарами досить вартісні. Дійсно, системи скління з броньованим, загартованим та триплекс-склом, а також антивандальною фурнітурою – петлями, цапфами і планками, задоволення не з дешевих, але це не біда – можна піти іншим шляхом.

На готові системи успішно встановлюються корисні антивандальні доповнення у вигляді стандартних блокаторів і протизламних ручок – вони цілком доступні за ціною та перешкоджають зловмисному проникненню на територію житла. Обговоримо переваги деяких видів захисної фурнітури і особливості її застосування.

Защита окон от проникновения
Защита окон от проникновения

Протизламна фурнітура для вікон: перелік

Захист вікон від проникнення – першорядне завдання власника приміщення. Вирішити його допоможе антивандальна фурнітура. Активна інтеграція ПВХ-конструкцій у повсякденне життя спричинила затребуваність протизламних аксесуарів. Протизламна фурнітура значно ускладнює задачу злодієві і не завадить експлуатації системи. Поява антивандальної фурнітури обумовлена тим, що вікна (особливо перших та останніх поверхів, а також приватних будинків або торгових точок) – ідеальний портал для несанкціонованого «входу» до приміщення.

Комплект протизламної фурнітури для вікон (грибоподібні цапфи, відповідні планки, додаткові елементи) гарантує максимальний захист від проникнення в будинок або квартиру. Різноманітність механізмів допускає встановлення декількох точок замикання: від дев’яти на віконних прорізах, до одинадцяти – на дверних, причому замикається фурнітура централізовано – поворотом єдиною ручки.

Цапфи у формі, що нагадує гриб, виробляють з міцної легованої сталі, відповідно, протизламні планки намертво фіксуються в тіло армованого профілю, тому надійність цієї антивандальної фурнітури для вікон і ПВХ-дверей сумнівів не викликає.

Протизламні комплекти фурнітури для вікон, які включають ручку з механізмом Secustik або ключем (за бажанням замовника), мають очевидні переваги перед поодинокими антивандальними блокаторами: при їх встановленні не доводиться додатково повертати захисні планки або вдаватися до фізичних зусиль, щоб дотягнутися до верхнього механізму, часто розташованого на значній висоті. Антивандальна фурнітура відрізняється також лаконічним дизайном – якщо вікно закрите, абсолютно нічого не видає її присутності у складі конструкції.

Протизламна фурнітура: основні види

Блокатори – найбільш бюджетний варіант антивандальної фурнітури. Вони гідно виконують свої функції (за умови оригінальності виробу), але відрізняються від повноцінного протизламного комплекту більш помітним дизайном і відсутністю централізованого управління – кожну антивандальну деталь потрібно приводити в дію окремо, вручну.

Встановити антивандальний механізм на вікна чи двері можна у короткі терміни, причому робота не потребує значних зусиль і високої кваліфікації. На жаль, якість більшості товарних одиниць сегменту протизламної фурнітури не викликає захоплення, тому фахівці рекомендують два найбільш надійних антивандальних варіанти.

Читати статтю

Механізм Defas

Це преміум-варіант від польського виробника – кращий з доступних моделей протизламної фурнітури. Являє собою сталеву планку з двома гачками. На ПВХ-вікно встановлюється до чотирьох антивандальних механізмів, на двері – до восьми. До переваг даного виду протизламної фурнітури відносять підвищену міцність, простоту монтажу, невибагливість до обслуговування, і найголовніше – оптимальний захист від злому ззовні. Увага: на ринку безліч аналогів антивандальних блокаторів, оснащених некондиційними болтами! Виходячи з цього, рекомендуємо перед вибором виробу звертатися за порадою до досвідчених майстрів

Професіонали АМТЕХ радять встановлювати на стулку по два протизламних блокатори.

Блокатор-обмежувач «Акпен»

Це найпростіше, бюджетне антивандальне пристосування, яке тим не менш дозволяє досить надійно захистити будинок від проникнення. Принцип роботи протизламної фурнітури простий: шляхом підняття ручки вгору або відведення в бік антивандальний механізм перешкоджає відкриттю вікна ззовні. Засувки металеві, їх неможливо деформувати. Зазвичай ставиться до чотирьох елементів протизламної фурнітури на одну стулку. Таким чином, злодій не зможе підломити конструкцію за допомогою фомки або викрутки. Країна-виробник антивандального аксесуару – Туреччина. При всіх названих перевагах цей протизламний варіант вважається найслабшим щодо перешкоджання проникнення у приміщення.

Ручка Secustik – додатковий протизламний захист

Встановивши цю антивандальну фурнітуру, можна бути частково впевненим у безпеці своєї квартири, оскільки запірний механізм повністю блокує рух фурнітурної тяги ззовні. Таку фурнітуру не допоможе відкрити ні тиск на цапфи, ні спроби висвердлювання, оскільки до неї обов’язково додається міцна, захисна, протизламна планка. При цьому зсередини антивандальна фурнітура функціонує, як зазвичай, легко. Подібним протизламним механізмом найчастіше укомплектовуються віконні системи.

Не рекомендується встановлення єдиного механізму у якості основи антивандального захисту. Практика демонструє, що зломщики для проникнення у житло нерідко користуються додатковим інструментом – у подібних випадках фурнітура не принесе користі. Таким чином, Secustik розумніше використовувати у тандемі з повноцінним комплектом протизламної фурнітури. Оснастивши вікна і двері-ПВХ ручками, з інтегрованими кнопками та замками, також можна ефективно убезпечити активних малюків і домашніх улюбленців від ризику падіння з висоти.

Переваги антивандальних аксесуарів

Вбудована або додатково встановлена антивандальна фурнітура – кращий захист вікон ПВХ від злому. Досвідчені злочинці не б’ють скло – це створює зайвий шум: зламати беззахисне, не забезпечене специфічною протизламною фурнітурою вікно, набагато простіше і швидше.

Досвідчені злочинці не б’ють скло – це довго і створює зайвий шум: зламати беззахисне, що не забезпечене специфічної противовзломной фурнітурою вікно, простіше і швидшеНайчастіше, стикаючись з протизламною перешкодою, зломщик відступає, розуміючи, що зростає ризик бути поміченим і переданим у руки поліції. Тому антивандальна фурнітура виконує не тільки механічну запірну функцію, а й психологічну. Крім того, майте на увазі, що навіть якщо ваш будинок забезпечений системою сигналізації, охорона приїжджає не відразу після спрацьовування дзвінка – у злочинця залишається кілька хвилин, щоб винести те, що розташоване на виду, та сховатися. При цьому протизламна фурнітура не дозволить злодію навіть потрапити у приміщення.
Нерідко споживачі сумніваються, чи варто встановлювати на вікна додаткові протизламні аксесуари – можливо, краще забезпечити їх гратами і системою відеоспостереження? У першому випадку, крім неестетичності сумнівної прикраси, її відносно легко прибрати зовні. А ось вибратися з приміщення у разі пожежі, з вікна, прикритого гратами, не вдасться. Щодо камер спостереження, то їх функцію наочно демонструє назва – зовнішній вигляд злочинця та його дії вони зафіксують, але злому не перешкодять.

Отже, які основні переваги антивандальних аксесуарів:

Стійкі в експлуатації.
Витримують серйозні механічні та силові навантаження.
Відрізняються демократичною вартістю.
Мають тривалий термін придатності.
Працюють безвідмовно.
Забезпечують безпрецедентний захист від злому.

Якщо ви вирішили оснастити системи скління надійним щитом – протизламною фурнітурою, то ласкаво просимо у нашу компанію.

АМТЕХ – співпраця зі знаком якості!

Перше, що потрібно зробити потенційному замовнику протизламної фурнітури – здійснити дзвінок або написати лист на електронну адресу, вказану на сайті. Після цього з вами зв’яжеться кваліфікований менеджер-консультант і з’ясує всі побажання клієнта, а також необхідні нюанси. Далі, якщо рішення замовника замінити фурнітуру на більш безпечну – антивандальну, остаточне, переходимо безпосередньо до виклику майстра. Обов’язково уточнюється дата і час, а перед виїздом фахівець попередньо зателефонує, повідомляючи про прибуття на місце. Оплата послуги встановлення антивандальної фурнітури варіативна – готівкою або на банківську карту.

Тривалість процедури інтегрування протизламного комплекту на вікна та двері залежить від кількості фурнітурних елементів і складності механізмів, але в цілому багато часу не займає. Співробітники нашої компанії використовують виключно надійну і довговічну протизламну фурнітуру від перевірених виробників. Правильність встановлення антивандальної фурнітури також відіграє чималу роль у її подальшому функціонуванні, тому виклик фахівця – найоптимальніший варіант.
Захистіть свій будинок протизламною фурнітурою – перекрийте шлях зловмисникам!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх