Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна стулки пластикового вікна

Заміна стулки пластикового вікна у Києві

Частина металопластикового вікна припинила виконувати свої основні функції та втратила естетичний вигляд? З отвору виразно прозирає або при користуванні чути скрип і тріск? Одним із рішень є заміна стулки пластикового вікна.

НазваЦіна в грн, від
Заміна стулки WDS5560
Заміна стулки Decco5600
Заміна стулки Aluplast5650
Заміна стулки Rehau5760

Заміна Створки Пластикового Вікна

Поломка стулки: причини та симптоми

Тривала експлуатація конструкцій віконного скління призводить до виходу з експлуатації деяких фурнітурних вузлів і загальному зносу системи. Причому необов’язково ситуація вимагатиме повноцінного демонтажу старого вікна і заміни його на нове – іноді досить упорядкувати лише частину, що зазнала деструкції. Найчастіше з ладу виходить одна зі стулок. Спочатку розберемося в термінології – яку частину вікна називають таким чином?

Для довідки: стулка – це сектор системи скління, що відкривається

Причини неприємностей з рухомою частиною вікон можуть бути різними:

Симптоми вищезазначених проблем з віконним склінням проявляють себе появою рясного конденсату, систематичним затіканням вологи, підвищенням повітропроникності та порушенням герметичності, утрудненнями при відкриванні та закриванні стулок та ін. Важливо розуміти, що ігнорувати проблеми, що з’явилися – погана практика. Поломка однієї рухомої конструкції з часом спровокує вихід із ладу всієї системи скління.

Заміна Створки Пластикового Вікна
Установка стулки пластикового вікна у Києві: як ми працюємо

Якщо ви відчуваєте вищеописані проблеми при експлуатації металопластикового вікна, то зателефонувавши в АМТЕХ і описав ситуацію, ви отримаєте грамотну консультацію та конкретну допомогу. У чому наша робота? Загальний алгоритм такий:

  1. Майстри в договірний час виїжджають за адресою.
  2. Проводяться ретельні виміри.
  3. Вибирається тип профілю.

Після цього, через зазначений термін, спеціалісти, що приїхали за адресою, демонтують стару і встановлюють нову стулку замість зламаної. Обов’язково укладається договір і надається документальна гарантія на поставлений вузол. Зазначені заходи, як правило, не займають багато часу, а комплектуючі відрізняються винятковою якістю та міцністю.

Майстри намагаються, по можливості, зберегти базовий склопакет і фурнітуру, що сприяє значній економії коштів клієнта.

Ціна заміни стулок пластикових вікон залежить, як і за будь-якої роботи, від складності поломки та обсягу діяльності. Якщо стулка не підлягає відновленню, то в короткий термін замовник отримає нову, що ідеально підходить для інших компонентів.

Телефонуйте в АМТЕХ – не заощаджуйте на комфорті!

Заміна Створки Пластикового Вікна