Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна стулки пластикового вікна

Заміна стулки пластикового вікна у Києві

Частина металопластикового вікна припинила виконувати свої основні функції та втратила естетичний вигляд? З отвору виразно прозирає або при користуванні чути скрип і тріск? Одним із рішень є заміна стулки пластикового вікна.

НазваЦіна в грн, від
Заміна стулки WDS5560
Заміна стулки Decco5600
Заміна стулки Aluplast5650
Заміна стулки Rehau5760

Заміна Створки Пластикового Вікна

Поломка стулки: причини та симптоми

Тривала експлуатація конструкцій віконного скління призводить до виходу з експлуатації деяких фурнітурних вузлів і загальному зносу системи. Причому необов’язково ситуація вимагатиме повноцінного демонтажу старого вікна і заміни його на нове – іноді досить упорядкувати лише частину, що зазнала деструкції. Найчастіше з ладу виходить одна зі стулок. Спочатку розберемося в термінології – яку частину вікна називають таким чином?

Для довідки: стулка – це сектор системи скління, що відкривається

Причини неприємностей з рухомою частиною вікон можуть бути різними:

  • Порушено технологію виготовлення або правила монтажу. Якщо стулку спочатку зробили неякісно, ​​то в майбутньому проблем із цим вузлом не уникнути. Наприклад, коли дана частина вікна більша, ніж потрібно, то вона неминуче стиратиме раму, з’являться сторонні звуки, утруднення при експлуатації системи. Якщо стулка менша за належний розмір, то через недостатній нахлест будуть присутні продування і протяги. І в тому, і в іншому випадку віконний сектор замінюється.
  • Значний скол або тріщина рами. Подібне відбувається при неправильному користуванні, спробі злому, механічному пошкодженні, скажімо, при проведенні ремонтних або настановних робіт, різкому відкриванні вікна при сильних поривах вітру. Ця проблема вирішується – варто лише набрати номер майстра компанії АМТЕХ.
  • Порушення естетичних показників. Найчастіше спостерігається здуття ламінуючого покриття рами, поява жовтизни та подряпин різного походження. Також трапляються випадки прикипання захисної плівки до поверхні стулки. Заміна агрегату, який втратив зовнішню привабливість, – найкраще рішення в даній ситуації.

Симптоми вищезазначених проблем з віконним склінням проявляють себе появою рясного конденсату, систематичним затіканням вологи, підвищенням повітропроникності та порушенням герметичності, утрудненнями при відкриванні та закриванні стулок та ін. Важливо розуміти, що ігнорувати проблеми, що з’явилися – погана практика. Поломка однієї рухомої конструкції з часом спровокує вихід із ладу всієї системи скління.

Заміна Створки Пластикового Вікна
Установка стулки пластикового вікна у Києві: як ми працюємо

Якщо ви відчуваєте вищеописані проблеми при експлуатації металопластикового вікна, то зателефонувавши в АМТЕХ і описав ситуацію, ви отримаєте грамотну консультацію та конкретну допомогу. У чому наша робота? Загальний алгоритм такий:

  1. Майстри в договірний час виїжджають за адресою.
  2. Проводяться ретельні виміри.
  3. Вибирається тип профілю.

Після цього, через зазначений термін, спеціалісти, що приїхали за адресою, демонтують стару і встановлюють нову стулку замість зламаної. Обов’язково укладається договір і надається документальна гарантія на поставлений вузол. Зазначені заходи, як правило, не займають багато часу, а комплектуючі відрізняються винятковою якістю та міцністю.

Майстри намагаються, по можливості, зберегти базовий склопакет і фурнітуру, що сприяє значній економії коштів клієнта.

Ціна заміни стулок пластикових вікон залежить, як і за будь-якої роботи, від складності поломки та обсягу діяльності. Якщо стулка не підлягає відновленню, то в короткий термін замовник отримає нову, що ідеально підходить для інших компонентів.

Телефонуйте в АМТЕХ – не заощаджуйте на комфорті!

Заміна Створки Пластикового Вікна