Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

ЗАМІНА СКЛОПАКЕТУ В КИЄВІ

Допоможемо у заміні склопакетів

Зробимо замір

Виготовимо якісний склопакет

Підберемо штапик

Доставимо та встановимо

Дамо гарантію

До
Після

двокамерний склопакет

з одним енергозберігаючим склом +1 камера з аргоном

Опір теплопередачі R = 0.9

дивитися наші ціни

двокамерний склопакет

з двома енергозберігаючими шибками +2 камери з аргоном

Опір теплопередачі R=1.22

дивитися наші ціни

двокамерний склопакет

з одним мультифункціональним
та одним енергозберігаючим склом +2 камери з аргоном

 • Опір теплопередачі R=1.27
 • Пропускання сонячної енергії g=39%
дивитися наші ціни
ЗАМІНА СКЛОПАКЕТУ В КИЄВІ

КОЛИ ПОТРІБНО МЕНЯТИ
СКЛОПАКЕТ

Щоб дізнатися, чи потрібна заміна склопакетів пластикових вікон, можна звернутися до спеціалізованої організації для консультації або спробувати визначити самостійно. Необхідність заміни може обумовлюватися однією з причин, наведених нижче:

ЗАМІНА СКЛОПАКЕТУ В КИЄВІ
  • Покращення шумоізоляції. Якісний варіант із шумоізоляційними властивостями знижує гучність звуків, що долітають з вулиці. Заміна склопакета з метою зменшення шуму, особливо, стане в нагоді тим, чиї вікна виходять на жваву дорогу.
  • Підвищення енергоефективності. Зменшити вартість оплати за опалення можна до 35%, встановивши енергозберігаючі пакети. У них використовується скло з напиленням, яке виконує функцію “дзеркала”, відбиваючи інфрачервоне випромінювання. Ще один спосіб підвищити ефективність вікон та зменшити конвенцію – заповнити камери між склом спеціальним газом. Дешевшим варіантом є аргон, дорожчим — криптон.
  • Екстрена заміна розбитого склопакета.
 • Поява тріщин, сколів. Склопакети можуть тріскатися через неправильну експлуатацію, монтаж або вплив зовнішніх факторів. Щоб запобігти пошкодженню нового комплекту, перед його заміною потрібно з’ясувати та усунути причину.
 • Розгерметизація. Конденсат усередині склопакета — це вірна ознака розгерметизації, що призводить до втрати теплоізоляційних та естетичних властивостей.
 • Якщо ви придбали квартиру в новобудові. Забудовники бюджетних будинків у більшості випадків встановлюють пластикові вікна низької якості, щоб заощадити. Часто в таких випадках потрібна заміна склопакета в Києві на ряду з експертною оцінкою. Її мета — визначення технічного стану та прийняття рішення щодо ремонту або доукомплектування.
 • Поліпшення безпеки. У квартирах і будинках, де є маленькі діти, не зайвим буде зробити монтаж безпечного пакету. Гартоване скло або триплекс збільшують його міцність. Заміна нижніх склопакетів на французьких балконів на безпечні допоможе вберегти дітей, зробивши так, щоб вони не поранилися, а склопакет не розбився, у разі випадкового потрапляння до нього.
ЗАМІНА СКЛОПАКЕТУ

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ СКЛОПАКЕТИ

Кількість камер у склопакеті впливає на його технічні характеристики. Затребувані та популярні варіанти:

 • Однокамерний — склопакет, одна герметична камера якого формується за рахунок двох стекол. Вони розташовуються один від одного на відстані, що задається дистанційною рамкою. Якщо в квартирі встановлено такий варіант, буде не зайвою заміна склопакета, щоб утеплити приміщення. Характеристики моделі не відповідають багатьом погодним умовам.
 • Двокамерний. Склопакет має три стекла, відстань між якими не перевищує 20 мм. Скло товще 8 мм практично не використовується через велику вагу.
 • Трикамерний. Камери з чотирма стеклами використовуються рідко, здебільшого за суворих кліматичних умов та при проживанні в місці з підвищеним рівнем шуму. Недоліки — погано пропускають світло, велику вагу і мають високу вартість.

На зовнішній вигляд та параметри вікна також впливають дистанційні рамки. Усередині них знаходиться поглинач вологи. Він потрібний для зв’язування вологи з повітря в склопакеті, запобігаючи його “потіння” із середини. Дистанційні рамки можуть бути виготовлені із пластику або алюмінію. У першому випадку вони відрізняються найкращими теплоізоляційними характеристиками, у другому – естетичним зовнішнім виглядом.

Ціна заміни склопакета може залежати від її причини та необхідності усунення інших невідповідностей. Нормативний час роботи якісних склопакетів при правильному монтажі – близько 10 років для вікон з однокомпонетним герметиком та до 20 років – з двокомпонентним. Дізнатись вартість заміни склопакета можна під час консультації по телефону.

Купити склопакет в києві

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗАМІНА

Заміна скла у склопакеті в Києві кваліфікованою компанією здійснюється у декілька етапів:

 1. Виклик майстра для вимірювання габаритів та товщини склопакета, яка може становити 24, 28, 32, 36, 40, 42 мм;
 2. Укладення договору;
 3. Предоплата (необхідна, тому що замовлення пакету здійснюється за індивідуальними вимірами);
 4. Доставка та монтаж;
 5. Надання гарантії на строк до 3 років.
Купити склопакет в києві

За потреби здійснюється вивезення старого склопакета. Консультація менеджера та технолога компанії виявляється безкоштовно. Якщо вам потрібна швидка та якісна заміна розбитого склопакета, зверніться до одного з двох київських офісів, і досвідчені фахівці Amtech прийдуть на допомогу. Майстри працюють не лише у будні, а й у святкові та вихідні дні. Швидке реагування забезпечується за рахунок наявності складу комплектуючих, проектного відділу, автотранспорту.

дивитися всі ціни

Блог