ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Заміна склопакетів

Заміна склопакета

Питання заміни склопакетів – актуальне для більшості власників квартир та будинків. Однак багато хто відкладає звернення до спеціалізованої компанії, вважаючи, що положення не критичне і справа може почекати.

Коли потрібно міняти склопакет

Щоб дізнатися, чи потрібна заміна склопакетів пластикових вікон, можна звернутися до спеціалізованої організації за консультацією або спробувати визначити цей аспект самостійно. Необхідність заміни може обумовлюватися однією з причин, перерахованих нижче:

• Покращення шумоізоляції. Якісний варіант з шумоізоляційними властивостями знижує гучність звуків, що долинають з вулиці. Заміна склопакету з метою зменшити шум особливо стане в нагоді тим, чиї вікна виходять на жваву дорогу.
• Підвищення енергоефективності. Знизити вартість оплати за опалення можна до 35 %, встановивши енергозберігаючі пакети. В них використовується скло з напиленням, яке виконує функцію люстерка, відбиваючи інфрачервоне випромінювання. Ще один спосіб підвищити ефективність вікон і зменшити конвекцію – заповнити камери між склом спеціальним газом. Більш дешевим варіантом є аргон, дорожчим – криптон.
Екстрена заміна розбитого склопакету

• Поява тріщин, сколів. Склопакети можуть тріскатися через неправильну експлуатацію, некоректний монтаж або вплив зовнішніх факторів. Щоб запобігти пошкодженню нового комплекту, перед його заміною потрібно з`ясувати і усунути причину проблеми, що виникла.
• Розгерметизація. Конденсат всередині склопакету – вірна ознака розгерметизації, яка призводить до втрати теплоізоляційних та естетичних властивостей.
• Квартира у новобудові.Забудовники бюджетних будинків в більшості випадків встановлюють пластикові вікна низької якості, щоб заощадити. Часто в таких випадках потрібна заміна склопакета у Києві (спільно з експертною оцінкою). Мета останньої – визначення технічного стану та прийняття рішення про проведення ремонту або доукомплектування.
• Покращення безпеки. У квартирах та будинках, в яких присутні маленькі діти, не зайвим буде провести монтаж безпечного склопакета. Гартоване скло або триплекс збільшують його міцність. Заміна нижніх склопакетів французьких балконів на безпечні допоможе вберегти дітей, зробивши так, щоб вони не поранилися, а склопакет не розбився, у разі випадкової деструкції.

Заміна склопакета у вікнах
Розбилось скло

Чим відрізняються склопакети

Кількість камер в склопакеті впливає на його технічні характеристики. Затребувані та популярні варіанти:

• Однокамерний – склопакет, одна герметична камера якого формується за рахунок двох скляних бар’єрів. Вони розташовуються один від одного на відстані, що задається дистанційною рамкою. Якщо в квартирі встановлено саме такий варіант, не зайвою буде заміна склопакету, щоб утеплити приміщення. Характеристики моделі не відповідають багатьом кліматичним умовам.
• Двокамерний склопакет має три скла, відстань між якими не перевищує 20 мм. Скло товще 8 мм практично не використовується через надмірну вагу.
• Трикамерний. Камери з чотирма скляними бар’єрами використовуються рідко, здебільшого в суворих кліматичних умовах та у разі проживання в локації з підвищеним рівнем шуму. Серед недоліків виділяють наступні: вони погано пропускають світло, мають велику вагу та високу вартість.

На зовнішній вигляд і параметри вікна також впливають дистанційні рамки. Усередині завжди перебуває поглинач вологи. Він потрібен для зв`язування в склопакеті вологи, що надходить з повітря, запобігаючи його запотіванню зсередини. Дистанційні рамки можуть бути виготовлені з пластику або алюмінію. У першому випадку вони відрізняються кращими теплоізоляційними характеристиками, у другому – естетичним зовнішнім виглядом.

Ціна заміни склопакета може залежати від причини, що викликала цю дію, та необхідності усунення інших невідповідностей. Нормативний час роботи якісних склопакетів за умови правильного монтажу – близько 10 років для вікон з однокомпонетним герметиком і до 20 років – з двокомпонентним. Дізнатися вартість заміни склопакета можна під час консультації по телефону.

Як здійснюється заміна

Заміна скла у склопакеті в Києві кваліфікованою компанією здійснюється в кілька етапів:

• виклик майстра для заміру габаритів і товщини склопакета, яка може становити 24, 28, 32, 36, 40, 42 мм;
• укладення договору;
• передоплата (необхідна, оскільки замовлення пакету робиться за індивідуальними вимірами);
• доставка та монтаж;
• надання гарантії строком до 3 років.

При необхідності здійснюється вивезення старого склопакету. Консультація менеджера і технолога компанії надається безкоштовно. Якщо вам потрібна швидка та якісна заміна розбитого склопакету в Києві, зверніться в один з двох київських офісів, і досвідчені фахівці Amtech прийдуть на допомогу. Майстри працюють не тільки в будні, а й у святкові та вихідні дні. Швидке реагування забезпечується за рахунок наявності складу комплектуючих, проектного відділу, власного автотранспорту.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх