Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна склопакетів

Заміна склопакета у Києві

Питання заміни склопакетів актуальне для більшості власників квартир та будинків. Однак багато хто відкладає звернення до спеціалізованої компанії, вважаючи, що їхнє становище не є критичним і можна почекати.

НазваЦіна в грн, від
Консультація та розрахунок в месенджері0
Новий однокамерний склопакетвід 2750 грн/м.кв*
Новий двохкамерний склопакетвід 3800 грн/м.кв*
*для розрахунку точної ціни з врахуванням вартості замірювання, доставки, встановлення звертайтеся до менеджера

Заміна склопакетів

Коли потрібно міняти склопакет

Заміна склопакетів

Чим відрізняються склопакети

Кількість камер у склопакеті впливає на його технічні характеристики. Затребувані та популярні варіанти:

  1. Однокамерний — склопакет, одна герметична камера якого формується за рахунок двох шибок. Вони розташовуються один від одного на відстані, що задається дистанційною рамкою. Якщо в квартирі встановлено такий варіант, буде не зайвою заміна склопакета, щоб утеплити приміщення. Характеристики моделі не відповідають багатьом кліматичним умовам.
  2. Двокамерний. Склопакет має три стекла, відстань між якими не перевищує 20 мм. Скло товще 8 мм практично не використовується через велику вагу.
  3. Трьохкамерний. Камери з чотирма склом використовуються рідко, здебільшого за суворих кліматичних умов та при проживанні в місці з підвищеним рівнем шуму. Недоліки — погано пропускають світло, велику вагу і мають високу вартість.

На зовнішній вигляд та параметри вікна також впливають дистанційні рамки. Усередині них знаходиться поглинач вологи. Він потрібний для зв’язування вологи з повітря в склопакеті, запобігаючи його “потіння” з середини. Дистанційні рамки можуть бути виготовлені із пластику або алюмінію. У першому випадку вони відрізняються найкращими теплоізоляційними характеристиками, у другому – естетичним зовнішнім виглядом.

Ціна заміни склопакета може залежати від її причини та необхідності усунення інших невідповідностей. Нормативний час роботи якісних склопакетів при правильному монтажі – близько 10 років для вікон з однокомпонетним герметиком та до 20 років – з двокомпонентним. Дізнатись вартість заміни склопакета можна під час консультації по телефону.

Заміна склопакетів

Як здійснюється заміна

Заміна скла у склопакеті в Києві кваліфікованою компанією здійснюється у кілька етапів:

  1. виклик майстра для виміру габаритів та товщини склопакета, яка може становити 24, 28, 32, 36, 40, 42 мм;
  2. укладання договору;
  3. передоплата (необхідна, оскільки замовлення пакету здійснюється за індивідуальними вимірами);
  4. доставка та монтаж;
  5. гарантія терміном до 3 років.

За потреби здійснюється вивезення старого склопакета. Консультація менеджера та технолога компанії надається безкоштовно. Якщо вам потрібна швидка та якісна заміна розбитого склопакета, зверніться до одного з двох київських офісів, і досвідчені фахівці Amtech прийдуть на допомогу. Майстри працюють не лише у будні, а й у святкові та вихідні дні. Швидке реагування забезпечується рахунок наявності складу комплектуючих, проектного відділу, власного автотранспорту.