Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна склопакетів
Заміна склопакетів

Заміна склопакетів в Софіївській Борщагівці

Склопакет є конструкціями з двох або трьох стекол, які з’єднуються за допомогою дистанційної рамки. Товщина і кількість камер підбирається виходячи з функціональності приміщення. Він використовується в усіх моделях сучасних вікон. Постійна експлуатація призводить до того, що виникає необхідність поміняти склопакет в пластиковому вікні. Причини заміни різноманітні, розглянемо найпопулярніші.

НазваЦіна в грн, від
Новий однокамерний склопакетвід 2400 грн/м.кв*
Новий двохкамерний склопакетвід 3000 грн/м.кв*
*для розрахунку точної ціни з врахуванням вартості замірювання, доставки, встановлення звертайтеся до менеджера

заміна склопакету

Популярні причини, що вимагають заміни склопакета

Проблеми, що виникають при експлуатації віконної системи, можуть привести до вимушеній заміні:

Для підвищення безпеки можна встановити склопакети із загартованим склом, або триплексом. Також можна замовити стекла 6мм замість стандартного 4мм скла, що приведе до кращої шумоізоляції. Часто клієнти замовляють склопакети нестандартної форми у вигляді арки, трапеції, трикутника та ін.

Ми можете скористуватися калькулятором прорахунку вартості склопакета.

Пам’ятайте, що заміна склопакета не виконується підручними домашніми інструментами. Цю послугу надають фірми, що спеціалізуються на виготовленні і установці віконних систем. Компанія АМТЕХ встановлює склопакети високого класу які робляться на сучасному устаткуванні з дотриманням усіх технологічних етапів. Ми упевнені в якості своїх виробів і пропонуємо своїм клієнтам тільки краще!

Вибір нового склопакета

Як правило, при заміні склопакета перевага віддається варіанту з параметрами, що перевершують старі зразки. Замість однокамерного можна вибрати модель з двома енергозберігаючими стеклами і камерами, в які закачується інертний газ аргон. Замість звичайного склопакета ви отримаєте енергозберігаючі склопакети або мультифункціональні, звукоізоляційні, закалені, кольорові, дзеркальні та ін.

Підбір оптимального варіанту виконується від бажаного рівня енергоефективності і інших потреб клієнта.

замінити склопакет

У яких випадках рекомендується заміна однокамерного на двокамерний склопакет?

При будівництві багатоповерхівок в Софіївській Борщагівці, як правило на балконах і лоджіях, використовуються бюджетні варіанти пластикових вікон з однокамерними склопакетами. Товщина конструкції не дозволяє отримати достатні теплоізоляційні і шумоізоляційні характеристики. Для поліпшення властивостей віконної системи і підвищення рівня комфорту робиться заміна однокамерного склопакета на двокамерний з штапиками. При цьому пластикова рама використовується первинна, а міняється тільки склопакет і штапики. Таким чином, збільшується товщина склопакета з 24мм на 32мм, або з 24мм на 40мм, що дозволяє підвищити рівень енергозбереження.

До чого призводить несвоєчасна заміна склопакета?

Пошкоджена або така, що розгерметизувалась віконна система призводить до серйозним неприємностям:

  1. Багато хто намагається зафіксувати репнуте скло скотчем для відновлення функціональності вікна. Проте пошкоджений склопакет втратив теплоізоляційні і шумоізоляційні характеристики. У зимовий час при попаданні вологи скла почнуть промерзати і це приведе до появи плісняви.
  2. Тріщини, що утворилися, сколы і вибоїни зменшують міцність віконного блоку. Використати конструкцію і навіть просто знаходитися поруч зовсім небезпечно. Сильні пориви вітру або різке відкривання стулок може викликати випадання скла і привести до виникнення травм.

енергозберігаючі склопакети
Тому своєчасна заміна захистить від небажаного травмування і дозволить зберегти заощадження. Не відкладайте виклик майстра на потім, пошкоджений елемент треба замінити якнайшвидше. Не намагайтеся виконати роботи самостійно, із-за незнання тонкощів роботи з конструкцією, це може привести до великих фінансових витрат.

Вибираючи нас, ви отримуєте якісне виконання робіт і оперативну заміну комплектуючих. Для уточнення попередньої вартості можна скласти заявку на сайті або подзвонити по вказаних телефонах. При виїзді майстер оцінює необхідний об’єм робіт, виконує виміри і робить необхідні розрахунки.

Перед установкою нового склопакета ми виконуємо демонтаж старого пакету і виносимо його на коридор. За додаткову оплату можлива утилізація. Ми виконуємо оперативну заміну і надаємо гарантію на роботи строком на 3 роки.

Не знайшли потрібної інформації? Перегляньте основну сторінку!