Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ролетні москітні сітки

Установка ролетної москітної сітки у Києві

Протимоскітні сітки – практичний і раціональний аксесуар, особливо затребуваний у весняно-літні дні. Наявність ледь помітної, але непереборної перешкоди, сприяє появі максимального комфорту в приміщенні: комахи, що сверблять, прилипливий пил і бруд не зможуть проникнути в кімнату. Важливо правильно вибрати та встановити ролетний виріб – у цьому замовнику із задоволенням допоможуть майстри компанії АМТЕХ.

НазваЦіна в грн, від
Онлайн-консультація0
Ролетна москітна сітка2880

Ролетні москітні сітки в Києві

Сітка протимоскітна, рулонна: основні переваги

Ролетна протимоскітна сітка – чудова альтернатива звичним моделям. Після її встановлення не потрібно застосовувати шкідливі для здоров’я репеленти, що відштовхують комарів і мух. Обсяг щоденного прибирання у приміщенні також помітно зменшиться.

Інші переваги виробу – у наступному списку:

  1. Комплексний підхід Рулонні москітні сітки гармонійно інтегруються з рольставнями – аксесуари не заважають роботі один одного. Секрет полягає в ідентичному інерційно-пружинному механізмі, що управляє вказаними ролетними системами.
  2. Універсальність. Ролетну протимоскітну сітку можна встановлювати на будь-який тип вікна. Також варіюються місця передбачуваного монтажу – це може бути отвір, або рама.
  3. Повний контакт Ролетна протимоскітна сітка щільно прилягає до віконного отвору, не допускаючи навіть мінімального проникнення в кімнату сторонніх пилових включень.
  4. Корисні доповнення У стандартну систему ролетного згортання вбудований механізм гальмування. Він інтегрований для того, щоб москітна сітка-ролет не заклинювала та функціонувала плавніше.
  5. Мобільність. Взимку, як правило, ролетні сітки стають неактуальними, але демонтувати їх не доведеться – достатньо згорнути протимоскітне полотно в короб (процес проводиться автоматично).

Ми можете скористуватися калькулятором прорахунку вартості сітки.

Крім названих переваг, варто відзначити привабливий і ненав’язливий зовнішній вигляд ролетного протимоскітного виробу, абсолютно безшумний хід механізму і граничну простоту його використання. Протимоскітна сітка, виготовлена ​​із застосуванням скловолокна, має відмінні характеристики міцності.

Роллетна москітна сітка на вікно хороша ціна

Роллетна сітка: функції та складові

Протимоскітна ролетна сітка складається з барабана, полотна, напрямних та фальшпідвіконня. Перша складова – короб, є місцем, де зберігається рулон у згорнутому вигляді. Завдяки компактності механізму протимоскітки можна встановити практично на будь-якому типі вікна.

Стандартне полотно зазвичай пофарбоване в попелясто-сірий колір (також часто зустрічаються білі та коричневі варіанти). Це обумовлено нюансами проходження крізь нього сонячного світла, а також тим, що цей відтінок найменш помітний візуально.

Статичні напрямні дозволяють протимоскітного ролетного полотна рухатися рівно, без відхилень. Вони кріпляться до отвору за допомогою стрічок-самоклейок, тому отворів у профілі свердлити не доведеться.
Фальшпідвіконня, по суті, функціонально замінює ручку – він виконаний з міцного пластику і не прослизає, тому з його допомогою легко піднімати та опускати сітчасте протимоскітне полотно.

Замовити протимоскітну сітку в АМТЕХ: плюси співпраці

Встановити ролетну протимоскітну сітку самостійно досить складно. Крім того, перед вибором відповідного виробу необхідний скрупульозний вимір віконного отвору. У компанії АМТЕХ працюють фахівці, які допоможуть якнайкраще впоратися з поставленим завданням, після чого оперативно та якісно встановлять ролетну сітку. Наші співробітники використовують у роботі виключно добротні комплектуючі (зокрема, пружини), тому протимоскітний механізм гарантовано прослужить довго.

Майстри сервіс-центру професійні, пунктуальні та відповідальні, тому співпраця обов’язково принесе замовнику позитивний результат.