Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт та регулювання вікон в Білій Церкві

Онлайн консультація

Діагностика

Зміта на роботу

Виконання в термін

Зручний розразунок

Гарантія

Ремонт та регулювання вікон в Білій Церкві

Популярним варіантом при склінні приміщень у новобудовах є пластикові вікна. Надійна, стійка до температурних перепадів конструкція, пропускає денне світло, зберігає тепло та ізолює від вуличного шуму. Часто під час експлуатації віконного механізму виникає необхідність усунути несправності, що з'явилися.

Розглянемо, у яких випадках необхідний ремонт та регулювання вікон у Білій Церкві та найчастіші причини, що призводять до виклику майстра.

консультація в один клік

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

  Поширені випадки, коли потрібен ремонт або регулювання вікон

  Найпопулярнішою несправністю вважається продування вікна. Можливою причиною може бути відсутність притиска, або слабкий нахльост стулки на раму. В даному випадку майстер проводить діагностику фурнітури і приймає рішення про регулювання або можливе встановлення елементів.

  Є й інші поломки, що виникають під час експлуатації ПВХ вікон:
  1. Труднощі з відкриванням та закриванням системи. Причиною може бути відсутність мастила в механізмах фурнітури і неправильні зазори між цапфами і планками. В даному випадку регулювання вирішить проблеми, що з'явилися.
  2. Дме з боку петель або по всьому периметру стулки. Причинами можуть бути недостатній притискання полотна або недостатня кількість самих притисків. У такому разі необхідно міняти середній запор на той, де більше притисків.
  3. Прокручування ручки вікна. Це може бути результатом ручки, що лопнула, або вихід з ладу приводу фурнітури (камерного редуктора). У 90% випадку другий варіант найпоширеніший.
  4. Протікання вікон. Основна причина - неправильний монтаж та засмічення дренажних отворів.
  5. Відкриття вікна у двох положеннях. Основна причина - відсутність або поломка мікроліфта. Як правильно закрити можна подивитися в інтернеті, але для повного вирішення проблеми потрібно викликати майстра!
  Для запобігання або мінімізування можливих поломок ПВХ вікон, купуйте якісні віконні системи від перевірених виробників і не забувайте про регулярне технічне обслуговування та догляд за конструкціями.

  Тільки правильна експлуатація системи та догляд дозволить уникнути частого виклику майстра. У разі потреби своєчасних робіт, звертайтеся за допомогою лише до спеціалізованих компаній.

  тільки реальні відгуки наших клієнтів
  отзывы наших клиентов
  Ремонт окон Белая Церковь

  Важливість регулювання вікон

  Обов’язкова умова функціональності пластикового вікна – правильне регулювання. Своєчасно виконані роботи дозволяють підтримувати щільність притвору, забезпечувати герметичність, плавність ходу стулки без перекосів та затирання. Початкове регулювання пластикових вікон у Білій Церкві здійснюється монтажниками під час їх встановлення. Такі дії дозволяють забезпечити роботу конструкції без дефектів та порушень. Регулярна експлуатація призводить до провисання стулок. Якщо не усунути несправності відразу, то надалі використання віконної системи може призвести до серйозних проблем.

  Не відкладайте виклик майстра, якщо:

  • Стулка провисла і при відкритті/закритті заїдає.
  • Стулка не щільно прилягає до рами, що призводить до появи протягів та протікання.
  • Ручка заблокована, важко повертається або зламана.

  У більшості випадків професійне регулювання вікон дозволяє усунути ці неполадки. У разі неможливості усунення несправностей, регулюванням виконується оперативний ремонт пластикових вікон у Білій Церкві.

  Встановлені вікна ПВХ у новобудовах, вперше роки експлуатації можуть давати невелику усадку. Підсумок – перекошена конструкція, яка потребує регулювання чи ремонту. Неправильний монтаж може призвести до провисання віконної системи. У разі подібних неприємностей звертайтеся до нас. Досвідчені фахівці усунуть несправності, що виникли, і дадуть рекомендації щодо правильної експлуатації вікон ПВХ.

  НазваЦіна в грн, від
  Налаштування металопластикового вікна100
  Налаштування штульпового металопластикового вікна200
  Налаштування евродерев'яного вікна150
  Налаштування штульпового евродерев'яного вікна250
  Налаштування алюмінієвого вікна150
  Налаштування штульпового алюмінієвого вікна250
  Налаштування роздвижного вікна400

  Профілактика можливих несправностей

  Стандартні поради не позбавляють повністю виклику майстра, проте дозволять рідше стикатися з несправностями, які можуть призводити до регулювання або ремонту вікон.

  1. Регулярне очищення віконної системи. Використовуйте мильний розчин або спеціальний склад для очищення конструкції та не забувайте про чищення отворів для дренажу.
  2. Підтримуйте фурнітуру у справному стані. Періодичне змащування елементів, що рухаються маслом, що збільшить термін служби віконних елементів.
  3. Не забувайте про гумку ущільнювача. Елемент потребує регулярного очищення та нанесення спеціального мастила.
  image
  залиште заявку на розрахунок вартості

   Відповіді на питання

   Як замовити?

   Зв’яжіться з менеджером у зручний спосіб (телефон, месенджер, пошта) – спеціаліст проконсультує Вас щодо вартості, термінів та уточнить час приїзду майстра.

   Чому варто вибрати вас?

   • Спеціалізація виключно на ремонтах вікон та дверей.
   • Майстри, які мають величезний досвід роботи.
   • Контроль за якістю виконання робіт.
   • Регулярне підвищення кваліфікації майстрів.
   • Виконання складних ремонтів та реконструкції вікон.
   • Прийнятні та демократичні ціни.

   Як можна сплатити за послугу?

   Компанія АМТЕХ піклується про комфорт своїх клієнтів, тому фахівці ретельно продумали умови оплати і можливість її варіативності.

   Існує три варіанти розрахунку:

   1. На карту Приват-Банку. Гроші проводяться на зазначені реквізити після виконання робіт або у вигляді попередньої оплати (до половини вартості).

   2. Готівкова оплата. У цьому випадку розрахунок проводиться або по факту виконання робіт, або на етапі вимірювання. Вноситься попередній платіж, що складає до 50 % вартості. Важливий момент: спільно з розрахунком виписується договір і оформляється гарантійна документація.

   3. Безготівковий розрахунок з ПДВ. Після проведення діагностичних заходів формується рахунок. Коли він оплачується – оголошується старт робіт. З постійними клієнтами укладається договір, який надсилається поштою.

   Якщо клієнт бажає активувати відстрочене замовлення, то необхідно відправити попередній внесок на карту ПБ. Після цього складаються договірні папери і відправляються замовнику за допомогою поштових сервісів або в електронному вигляді.

   Компанія з ремонту АМТЕХ надає професійні послуги з ремонту та регулювання вікон та дверей у Білій Церкві. Ціна послуги залежить від складності виконання робіт. Зробити попередні розрахунки можна за вказаними телефонами на сайті або залишити заявку на зворотній дзвінок. Ми гарантуємо швидку обробку заявки та високу якість надання послуг. Фахівець виконує діагностику та визначає необхідний обсяг робіт. Численні відгуки задоволених клієнтів на незалежному сервісі Google Maps підтверджують професіоналізм наших майстрів.

   Список наших робіт
   Регулювання вікон
   Москітні сітки
   Виникли питання?

   Залиште повідомлення у формі нижче і ми передзвонимо протягом 15 хвилин

    form
    Блог