ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Ціна Регулювання Вікон [Київ]

Системи вікон, з якого б матеріалу вони не були виготовлені, вимагають періодичного огляду та налаштування. Ця профілактична процедура обов’язково має проводитися хоча б раз на рік. Вартість регулювання пластикових вікон, а також алюмінієвих та євро варіантів дещо відрізняється в силу різних причин, про які буде сказано нижче. Кваліфіковані фахівці компанії AMTEX спеціалізуються на регулюванні віконних систем будь-якого типу.

Вартість регулювання вікна

Ціна регулювання вікон: визначальні фактори

Як говорилося вище, регулювання алюмінієвих вікон, ціна яких вказана на офіційному сайті компанії, відрізняється від налаштування пластикових систем, звідси і різниця у вартості. Ціна послуги залежить від таких факторів:

• Місце дислокації. Виїзд Києвом коштує 100 гривень. Але при здійсненні замовлення понад 500 гривень ціна послуги виїзду клієнтом не сплачується. Щодо приміських територій, вартість виїзду для регулювання вікон становить від 150 гривень (але зрозуміло що вона може збільшуватися залежно від відстані, ціну виклику ми повідомляємо кожному клієнту заздалегідь).

• Матеріал виготовлення вікна. Ціна регулювання металопластикового вікна складає сотню гривень за одну стулку, а ось налаштувати алюмінієві або євровироби коштуватиме дорожче. Наприклад, налаштування однієї стулки алюмінієвого вікна коштує від 150 гривень. Якщо справа стосується балконних дверей, прайс-лист також відрізняється (регулювання балконних дверей – ціна від 120 гривень).

• Ступінь складності процедури. Звичайне рядове налаштування, звичайно, буде дешевшим, ніж більш складне і цілеспрямоване. У деяких випадках може знадобитися навіть ремонт чи перерозклинка, ціна якої стартує від 200 гривень за стулку.

• Чищення фурнітури. Якщо при налаштуванні систем, що скліють, додатково знадобиться чищення фурнітури, ціна регулювання пластикових вікон, а також інших видів конструкцій, трохи збільшиться.

• Виробник фурнітури. Від цього фактора також залежить ціна послуги, наприклад, для налаштування деяких фурнітурних елементів знадобиться спеціальний інструментарій та специфічні навички. Бюджетна фурнітура часто не піддається налаштуванню, а вимагає, як мінімум, ремонту або заміни.

• Якість монтажу. Добротність установки алюмінієвого, пластикового або євровікна зрештою впливає і на ціну регулювання. Неякісний монтаж може привести до прискореного просідання стулок, розгерметизації швів та інших неприємностей, які вирішити одним регулюванням не вдасться.

  Ціна регулювання вікна

Що входить до базового регулювання вікон

Стандартний пакет регулювання, ціна якого від 100 гривень, включає налаштування фурнітурних елементів за допомогою спеціального ключа на предмет притиску та відкриття. В останньому випадку фахівець відрегулює стулку вікна, якщо вона не дуже просіла (інакше знадобиться перерозклинка). Регулювання майстер здійснить відповідно до того максимуму, який надав виробник. Іншими словами, дешеву фурнітуру деяких брендів коректно налаштувати практично неможливо. Далі, до цієї опції входить мастило елементів аерозольним складом. Згодом він висихає, але добре прибирає забруднення, навіть застарілі. Що стосується регулювання вікон на притиск, воно можливе лише у випадку, якщо спочатку надано достатньо точок дотику – налаштування їх не додає, а лише змушує коректно працювати. Якщо притискних точок недостатньо, то знадобиться ремонт вікна (за іншою ціною), як і у випадку з дуже старим виробом, який практично припинив виконувати свої функції.

Скільки стоїть регулювання вікна

До ціни виїзду необхідно додати діагностику (100 грн), яка оплачується лише у разі відмови від робіт.

Регулярне налаштування вікон за відмінною ціною дозволить довше зберегти їхню працездатність і функціональність. Звертайтеся до професіоналів!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх