Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ціна регулювання вікон

Ціна регулювання вікон

Системи віконного скління, з якого б матеріалу вони не були виготовлені, вимагають періодичного огляду та налаштування. Ця профілактична процедура обов’язково має проводитися хоча б раз на рік. Вартість регулювання пластикових вікон, а також алюмінієвих та євро варіантів дещо відрізняється в силу різних причин, про які буде сказано нижче. Кваліфіковані фахівці компанії AMTEX спеціалізуються на регулюванні віконних систем будь-якого типу.

Для отримання консультації спеціаліста з цін на послуги ремонту, налаштування або регулювання вікон або вартості комплектуючих – Ви можете телефонувати нам в робочий час з 9: 00 до 19:00 та отримати точний розрахунок витрат та можливих витрат, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати через viber .

ПослугаЦіна від, грн
Діагностика без замовлення інших послуг100
Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+
Регулювання стулки пластикового вікна100
Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
Регулювання стулки (євродерево)150
Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
Регулювання вхідних пластикових дверей250
Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
Регулювання вхідних штульпових дверей400
Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
Аварійне відкриття вікна350
Перебрати фурнітуру (пластик)300
Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево1000
Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням200
Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням400
Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450

регулювання вікон ціна, Вартість регулювання вікна

Ціна регулювання вікон: визначальні фактори

Як говорилося вище, регулювання алюмінієвих вікон, ціна яких вказана на офіційному сайті компанії, відрізняється від налаштування пластикових систем, звідси і різниця у вартості. Ціна послуги залежить від таких факторів:

  • Место дислокации. Виїзд Києвом коштує 100 гривень. Але при замовленні понад 500 гривень ціна послуги анулюється. Щодо приміських територій, вартість виїзду для регулювання вікон становить 150 гривень (але вона може збільшуватися залежно від відстані).
  • Матеріал виготовлення вікна. Ціна регулювання металопластикового вікна складає сотню гривень за одну стулку, а ось налаштувати алюмінієві або євровироби коштуватиме дорожче. Наприклад, налаштування однієї стулки алюмінієвого вікна коштує 150 гривень. Якщо справа стосується балконних дверей, прайс-лист також відрізняється (регулювання балконних дверей – ціна 120 гривень).
  • Ступінь складності процедури. Звичайне рядове налаштування, звичайно, буде дешевшим, ніж більш складне і цілеспрямоване. У деяких випадках може знадобитися навіть ремонт чи перерозклинка, ціна якої стартує від 200 гривень за стулку.
  • Чистка фурнітури. Якщо при налаштуванні систем, що скліють, додатково знадобиться чищення фурнітури, ціна регулювання пластикових вікон, а також інших видів конструкцій, трохи збільшиться.
  • Виробник фурнітури. Від цього фактора залежить ціна послуги, наприклад, для налаштування деяких фурнітурних елементів знадобиться спеціальний інструментарій і специфічні навички. Бюджетна фурнітура часто не піддається налаштуванню, а вимагає, як мінімум, ремонту або заміни.
  • Якість монтажу. Добротність установки алюмінієвого, пластикового або євровікна в кінцевому підсумку впливає і на ціну регулювання. Неякісний монтаж може призвести до прискореного просідання стулок, розгерметизації швів та інших неприємностей, які одним регулюванням вирішити не вдасться.

ціна регулювання пластикових вікон, Ціна регулювання вікна, регулювання пластикових вікон ціна

Що входить до базового регулювання вікон

Стандартний пакет регулювання, ціна якого 100 гривень, включає налаштування фурнітурних елементів за допомогою спеціального ключа на предмет притиску та відкриття. В останньому випадку фахівець відрегулює стулку вікна, якщо вона не надто просіла (інакше знадобиться перерозклинка). Регулювання майстер здійснить відповідно до того максимуму, який надав виробник. Іншими словами, дешеву фурнітуру деяких брендів коректно налаштувати практично неможливо. Далі, до цієї опції входить мастило елементів аерозольним складом. Згодом вона висихає, але добре видаляє забруднення, навіть застарілі.

Що стосується регулювання вікон на притиск, воно можливе лише у випадку, якщо спочатку надано достатньо точок дотику – налаштування їх не додає, а лише змушує коректно працювати. Якщо притискних точок недостатньо, то потрібен ремонт вікна (за іншою ціною), як і у випадку з дуже старим виробом, який практично припинив виконувати свої функції. Зверніть увагу, що терміновий ремонт вікон, може коштувати дорожче, ніж ремонт вікон у звичайному порядку.

Скільки коштує регулювання вікна, вартість вікна, регулювання вікон вартість

До ціни виїзду необхідно додати діагностику (100 грн), яка оплачується лише у разі відмови від робіт.

Регулярная налаштування металопластикових вікон. за чудовою ціною дозволить довше зберегти їхню працездатність і функціональність. Звертайтеся до професіоналів!