Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ціна регулювання вікон

Ціна регулювання вікон

Системи віконного скління, з якого б матеріалу вони не були виготовлені, вимагають періодичного огляду та налаштування. Ця профілактична процедура обов’язково має проводитися хоча б раз на рік. Вартість регулювання пластикових вікон, а також алюмінієвих та євро варіантів дещо відрізняється в силу різних причин, про які буде сказано нижче. Кваліфіковані фахівці компанії AMTEX спеціалізуються на регулюванні віконних систем будь-якого типу.

Для отримання консультації спеціаліста з цін на послуги ремонту, налаштування або регулювання вікон або вартості комплектуючих – Ви можете телефонувати нам в робочий час з 9: 00 до 19:00 та отримати точний розрахунок витрат та можливих витрат, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати через viber .

ПослугаЦіна від, грн
Діагностика без замовлення інших послуг100
Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+
Регулювання стулки пластикового вікна100
Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
Регулювання стулки (євродерево)150
Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
Регулювання вхідних пластикових дверей250
Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
Регулювання вхідних штульпових дверей400
Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
Аварійне відкриття вікна350
Перебрати фурнітуру (пластик)300
Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево1000
Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням200
Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням400
Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450

Ціна регулювання вікон: визначальні фактори

Як говорилося вище, регулювання алюмінієвих вікон, ціна яких вказана на офіційному сайті компанії, відрізняється від налаштування пластикових систем, звідси і різниця у вартості. Ціна послуги залежить від таких факторів:

Що входить до базового регулювання вікон

Стандартний пакет регулювання, ціна якого 100 гривень, включає налаштування фурнітурних елементів за допомогою спеціального ключа на предмет притиску та відкриття. В останньому випадку фахівець відрегулює стулку вікна, якщо вона не надто просіла (інакше знадобиться перерозклинка). Регулювання майстер здійснить відповідно до того максимуму, який надав виробник. Іншими словами, дешеву фурнітуру деяких брендів коректно налаштувати практично неможливо. Далі, до цієї опції входить мастило елементів аерозольним складом. Згодом вона висихає, але добре видаляє забруднення, навіть застарілі.

Що стосується регулювання вікон на притиск, воно можливе лише у випадку, якщо спочатку надано достатньо точок дотику – налаштування їх не додає, а лише змушує коректно працювати. Якщо притискних точок недостатньо, то потрібен ремонт вікна (за іншою ціною), як і у випадку з дуже старим виробом, який практично припинив виконувати свої функції. Зверніть увагу, що терміновий ремонт вікон, може коштувати дорожче, ніж ремонт вікон у звичайному порядку.

До ціни виїзду необхідно додати діагностику (100 грн), яка оплачується лише у разі відмови від робіт.

Регулярная налаштування металопластикових вікон. за чудовою ціною дозволить довше зберегти їхню працездатність і функціональність. Звертайтеся до професіоналів!