Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт вікон Schüco
Ремонт вікон Schüco

Ремонт вікон Шуко (Schüco) у Києві

Ремонт вікон Шуко в Києві
Ремонт вікон – захід, який періодично проводиться із виробами різних брендів: від бюджетних до преміум-варіантів. Компанії на певний період гарантують безперебійну роботу ПВХ та алюмінієвих систем скління за умови дотримання правил експлуатації, але поступово окремі вузли або їх групи неминуче виходять із ладу, вимагаючи ремонту.

Якщо вікно блокується, заклинює, продує і виявляє інші ознаки несправностей, то знадобиться повноцінний ремонт. В даному випадку краще звернутися до фахівців, які набули багаторічного досвіду та професійної майстерності. Особливо це стосується ремонту систем скління фірми Шуко.

Вікна Schüco: опис преміум-бренду

Schuco – німецька компанія, що з’явилася на вітчизняному ринку у 90-ті роки. Бренд відноситься до категорії люксових, тому вартість профілів та фурнітури – відповідна. Але якість також знаходиться на належній висоті. Компанія з Німеччини – «Шуко», керується декількома основними принципами: регулярно впроваджує у процес виробництва інноваційні рішення, невпинно виборює бездоганну якість товару, а також відрізняється високим коефіцієнтом клієнтоорієнтованості.

Ремонт вікон Schuko в Києві
Вироби від «Шуко» максимально відповідають уявленням про ідеальні вікна, рідко потребуючи ремонту. “Шуко” – це водонепроникність, енергозбереження, міцність конструкції, плавність ходу, топова фурнітура та ексклюзивний дизайн.

Але вічних виробів не буває, тому остекляющим системам Schuco ремонт часом все ж таки необхідний. Щоб глобальне ремонт проводилося якомога рідше, потрібно стабільно змащувати фурнітурні елементи і ущільнювач (щоб уникнути розтріскування), а також своєчасно очищати вузли від бруду і пилових суспензій.

Ремонт вікон Schuko в Києві

Ремонт або регулювання вікон «Шуко» потрібні в ситуаціях, коли система припинила виконувати свої прямі функції – не відкривається стулка або її неможливо закрити, відчувається постійний протяг, на шибках та підвіконні виступає волога або іній, чітко чутний вуличний рокіт, у кімнаті з’явилася зайва кількість пилу.

Важливо! Не намагайтеся проводити ремонт конструкцій «Шуко» самостійно – це призведе до їхньої незворотної поломки!

НазваниеЦена в грн, от
Регулювання металопластикових вікон100
Регулювання металопластикових дверей150
Регулювання алюмінієвих вікон150
Регулювання алюмінієвих дверей200
Заміна комплекту фурнітури3000
Заміна камерного редуктора4200
Заміна ручки Schüco3800

Ремонт вікон «Шуко»: індивідуальний підхід + найвища якість

Ремонт вікон Schuco відрізняється певною специфікою та більшою тривалістю, ніж у випадку зі звичайними моделями, тому дилетанту з ним упоратися не під силу. За найгіршого сценарію дорогу конструкцію доведеться повністю поміняти на нову, тому ризикувати не варто.

Ремонт вікон Schuko в Києві

Фахівці АМТЕХ проводять регулювання та ремонт вікон «Шуко», пропонуючи клієнтам такі вузькоспеціальні послуги:

  1. Підбір, заміна або ремонт фурнітурних елементів, а також професійне та акуратне встановлення ручок Schuco.
  2. Перекатка вікон оригінальним ущільнювачем «Шуко» (з лазерним напиленням) та усунення промерзання та продування.
  3. Часткова або повна реновація системи Шуко, оснащення вікон додатковими аксесуарами Шуко, а також заміна склопакетів.

Що робити, якщо деталь вікна «Шуко» зламана та ремонту не підлягає? Майстер замінить її на нову, але доведеться почекати, поки товар прилетить із Німеччини (близько 14-30 днів). Існує ще один примітний нюанс: ручки для вікон бренду Шуко – унікальні. Отже, універсальні фурнітурні ПВХ-моделі в цьому випадку не приносять користі – необхідна виключно оригінальна деталь.

Чому АМТЕХ: правила вибору сервіс-центру

Коли ремонт вікон «Шуко» стає на порядку денному, правильний вибір майстра дуже важливий. Ми компанія, яка не перше десятиліття функціонує на ринку та заробила репутацію сумлінної та надійної фірми. У наших рахунках немає прихованих комісій та інших хитрощів — усе дуже прозоре, і це наш принцип роботи! Ми за порядність та чесність!

АМТЕХ – компанія, згуртований колектив якої складається з перевірених та досвідчених спеціалістів. Наші майстри за роки діяльності набули величезного досвіду роботи з віконними системами «Шуко», здійснюючи їх ремонт та профілактику, набули необхідної вправності, професійної інтуїції та навичок. Перш ніж починати ремонт німецьких вікон «Шуко», грамотний спеціаліст ретельно огляне виріб: діагностика – перший і один найважливіших етапів, без якого не обходиться ні ремонт, ні профілактика. Фурнітурні вузли вікон Schuco скрупульозно тестуються і лише після цього професіонал робить відповідні висновки та приймає рішення щодо подальших дій.

Ремонт вікон “Шуко” – справа для справжніх професіоналів компанії АМТЕХ! Ми гарантуємо 100% якість усіх виконаних нами робіт!