ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

ремонт вікон Шуко
ремонт вікон Шуко

Ремонт вікон 【Шуко】

Ремонт вікон – захід, який періодично проводиться з виробами різних брендів: від бюджетних до преміум-варіантів. Компанії на певний період гарантують безперебійну роботу ПВХ і алюмінієвих систем скління за умови дотримання правил експлуатації, але поступово окремі вузли або їх групи неминуче виходять з ладу, вимагаючи ремонту.

Розумніше, не чекаючи фатальних збоїв, проводити профілактичне регулювання вікон один-два рази на рік. Для моделей економ-сегмента процес планується частіше, а люксовим виробам, наприклад, Schuco – досить щорічного огляду.

Якщо вікно блокується, заклинює, продуває і виявляє інші ознаки недоліків, то знадобиться повноцінний ремонт. В даному випадку краще звернутися до фахівців, які придбали багаторічний досвід і професійну майстерність. Особливо це стосується ремонту систем скління фірми «Шуко».

Вікна Schuco: опис преміум-бренду

 

Schuco – німецька компанія, що з’явилася на вітчизняному ринку у 90-ті роки. Бренд належить до категорії люксових, тому вартість профілів і фурнітури – відповідна. Але якість при цьому також знаходиться на належній висоті. Компанія з Німеччини – «Шуко», керується кількома основними принципами: регулярно впроваджує в процес виробництва інноваційні рішення, невпинно змагається за бездоганну якість товару, а також відрізняється високим коефіцієнтом клієнтоорієнтованості. Іншими словами, вироби від «Шуко» максимально відповідають уявленням про ідеальні вікна, рідко потребуючи ремонту.
«Шуко» – це водонепроникність, енергозбереження, міцність конструкції, плавність ходу, топова фурнітура та ексклюзивний дизайн

Але вічних виробів не буває, тому бездоганним системам Schuco ремонт іноді все ж необхідний. Щоб глобальне лагодження проводилося якомога рідше, потрібно стабільно змащувати фурнітурні елементи і ущільнювач (щоб уникнути розтріскування), а також своєчасно очищувати вузли від бруду і пилових включень.
Ремонт або регулювання вікон «Шуко» потрібні в ситуаціях, коли система припинила виконувати свої прямі функції – не відкривається стулка або її неможливо закрити, відчувається постійний протяг, на склі і підвіконні виступає волога або іній, відчутний вуличний гуркіт, в кімнаті з’явилася зайва кількість пилу.

Ремонт вікон «Шуко»: індивідуальний підхід + найвища якість

ремонт вікон Schuco
ремонт вікон Schuco

Ремонт вікон Schuco відрізняється певною специфікою і більшою тривалістю, ніж у випадку зі звичайними моделями, тому дилетанту з ним впоратися не під силу. При найгіршому сценарії вартісну конструкцію доведеться повністю змінити на нову, тому ризикувати не варто. Фахівці АМТЕХ проводять регулювання та ремонт вікон «Шуко», пропонуючи клієнтам наступні вузькоспеціальні послуги:

Підбір, заміна або ремонт фурнітурних елементів.
Встановлення ручок Schuco.
Перетягування вікон оригінальним ущільнювачем «Шуко» (з лазерним напиленням).
Усунення промерзань та протягів.
Часткова або повна реновація систем «Шуко».
Оснащення вікон додатковими аксесуарами «Шуко».
Заміна склопакетів.

Варто сказати, що, як зазначалося вище, фурнітура «Шуко» – досить специфічна, тому її ремонт вимагає чималої майстерності і багажу знань. Принцип складання вузлових елементів ПВХ-конструкцій схожий на алгоритм, який застосовується до фурнітурних частин алюмінієвих вікон.

Що робити, якщо деталь вікна «Шуко» зламана і ремонту не підлягає? Майстер замінить її на нову, але доведеться почекати, поки товар прилетить з Німеччини (близько 14-30 днів). Існує ще один примітний нюанс: ручки для вікон бренду «Шуко» – унікальні. Отже, універсальні фурнітурні ПВХ-моделі в цьому випадку марні – необхідно мати виключно оригінальну деталь.

Чому АМТЕХ: правила вибору сервіс-центру

Коли ремонт вікон «Шуко» стає на порядку денному, то вибір майстра набуває небувалої актуальності. Слід звернути увагу на компанію, що не перший рік функціонує на ринку і за цей період заробила репутацію добросовісної і надійної фірми. Також придивіться до прайс-аркушу – в ньому не повинно бути прихованих комісій та інших хитрощів відносно ремонту та профілактики вікон. Якщо все гранично прозоро, це говорить про порядність і чесність обраного сервіс-центру. АМТЕХ – компанія, згуртований колектив якої складається з перевірених і досвідчених фахівців. Наші майстри за роки діяльності працювали з багатьма віконними системами (включаючи «Шуко»), успішно здійснюючи їх ремонт та профілактику, тому придбали необхідну вправність, професійну інтуїцію і відточені навички.
Перш ніж організувати ремонт німецьких вікон «Шуко», фахівець ретельно огляне виріб: діагностика – перший етап, без якого не обходиться жодне лагодження або профілактика. Фурнітурні вузли вікон Schuco скрупульозно тестуються з метою виявлення слабкої ланки і тільки після цього професіонал робить відповідні висновки та приймає рішення щодо подальших дій.

Ремонт вікон «Шуко» – справа для справжніх професіоналів, які очікують замовників у компанії АМТЕХ!

Шуко ремонт
Шуко ремонт

Не намагайтеся проводити ремонт конструкцій «Шуко» самостійно – це призведе до їх незворотною поломки!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх