Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське Шосе, 164, оф. 9

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ущільнювач для пластиковых вікон
Ущільнювач для пластиковых вікон

Ущільнювачі для вікон у Києві

Сучасні пластикові вікна мають досить складну будову. Для виробництва світлопрозорої конструкції потрібна велика кількість різноманітних компонентів. Один з таких елементів є ущільнювач. Віконний ущільнювач, або як його ще називають віконна резинка, відіграє важливу роль у роботі вікна.
Основне призначення, це герметичність вікна. І через те, що це можна досягти тільки щільним притиском, то велику роль грає його еластичність. Чим більш еластичний ущільнювач, тим краще герметичність та менше зусилля на фурнітуру при повороті ручки.

Ущільнювач REHAU для пластикових вікон

Особливості перед підбором ущільнювача

Під час підбору ущільнення, треба розуміти деякі факти:

  1. на 100% герметичних вікон не буває
  2. під кожен вид профіля є свій ущільнювач
  3. немає універсальних ущільнювачів. Деякі підходить до певної групи профілів, але тут треба вміти розбиратись в параметрах
  4. якщо мало елементів притиску на вікні, заміна ущільнювача сильно не допоможе
  5. один вид ущільнення (наприклад “під рехау”), може випускати різні заводи з різною якістю та геометрією (не дотримуються оригінальних розмірів)
  6. не один виробник вікон не рекомендує та не встановлює поролоновий ущільнювач
  7. при купівлі в інтернеті ущільнення, і самостійній заміні не викидайте відразу старий. Можливо, вам доведеться його поставити назад.

Ущільнювальна гумка для вікон

Які бувають ущільнювачі для вікон

На ринку України є багато видів віконних профілів і багато виробників ущільнення. Купити можна будь-який. Одні профіля йдуть вже з ущільненням, другі комплектуються оригінальними, треті використовують самі популярні ущільнювачі, що є на ринку. Але всіх їх можна поділити:

За призначенням:

  1. під склопакет. Це ущільнення знаходиться між профілем і склопакетом (сендвіч панеллю). Зазвичай не міняють це ущільнення. Випадки, коли міняють тут.
  2. під стулку. Зазвичай, всі міняють це ущільнення. Якщо ущільнення екструзійне, то воно однакове і під стулку, і під склопакет. Більш детально про нього тут.

За кольором:

  1. Чорний.
  2. Сірий. Сірих є багато відтінків. Від майже білого до темно сірого.
  3. Кольорові. Найчастіше зустрічаються в екструзійному виді під колір ламінації (світло коричневі, темно коричнева, антрацит…)

За складом:

  1. EPDM. Це синтетичний каучук. На нашу думку, найкращий варіант. Якщо якісний виробник (REHAU, Sanok) то має високу еластичність та довговічність.
  2. TPE. Термопласт. Більше нагадує пластмасу. Це той самий екструзійний ущільнювач. Через те, що гума погано зварюються при виробництві вікон, виробники використовують ТРЕ для виробництва ущільнення. Має багато недоліків.
  3. поролонові. Останнім часом дуже популярні, але на нашу думку мають багато недоліків: поролон вбирає вологу, яка взимку замерзає. Також основний мінус це розмірі: він занадто товстий для багатьох профілів й ручка так важко закривається, що не витримує редуктор приводу (основна частина віконної фурнітури). Дуже часто, проблема зі зламаною ручкою, або фурнітурою починається через товстий ущільнювач.

Ущільнювач для пластикових вікон

За виробником:

  1. оригінальні (виробляється тією ж фірмою, що і профіль)
  2. не оригінальні. Виробляються фірмами, що спеціалізуються на виробництві ущільнювачів. Виробники бувають якісні (Санок), так і погані (Київгума). Неоригінальні можуть відрізнятись по розмірах. На теперішній час ринок насиченій неякісними виробниками, що заманюють дешевою ціною.

Зазвичай, виробнику профілю байдуже, який ущільнювач буде встановлювати виробник вікон. Тут винятком є Rehau, який контролює виробників своїх вікон. Якщо у вас встановлено вікно Рехау (якщо глянути в торці стулки, де фурнітура, то на профілі має бути лазерне маркування), то там має бути оригінальне ущільнення. Якщо його витягти, то на ньому має бути оригінальна лазерне маркування з брендом. Оригінальний ущільнювач німецької фірми Рехау дуже якісний, еластичний, і має відносно малі розміри. Таке ущільнення забезпечує легкість роботи фурнітури і велику герметичність при рівномірному розташуванні притискних елементів. Також даний вид ущільнення підходять на такий профіль, як OPEN TECK (Україна). OPEN TECK з товщиною 60 мм є повна копія Rehau Basic-Design. У нас можна купити ущільнювач Rehau в сірому та чорному кольорі під стулку та склопакет з оригінальним лазерним маркуванням.
Ущільнювач Salamander має більші розміри, і підходить на більше профілів. На теперішній час оригінальний не випускається, але ми продаємо аналог відмінної якості. Перевага цього ущільнення є те, що вікно потребує меншої кількості притисків. Але навантаження на фурнітуру йде більше, тобто ручку важче повернути.

Ущільнювач для пластикових вікон

Як вибрати ущільнення під пластикове вікно

Якщо ви знаєте який у вас профіль , то його треба підбирати по каталогу і згідно з заводськими розмірами. Оригінальне ущільнення, при правильному налаштуванні стулки з повним комплектом фурнітури не буде продувати. Якщо вибрати трохи товстіше ущільнення, то силу притискання можна відрегулювати на фурнітурних цапфах.
Якщо ви не знаєте, який профіль, то варто розуміти що:

  1. посадкове місце, в якому тримається ущільнення різний. Якщо на профіль Veka поставити ущільнення Kommerling, він буде випадати з паза. Якщо навпаки, то ви його не вставите в паз.
  2. Ущільнювач для пластикових вікон

  3. за формою ущільнення не так має значення, як по розмірах. Воно не має бути занадто товстим.

Витягніть старе ущільнення і поміряйте посадковий паз по ширині. Також заміряйте ту частину, що виступає від паза. По таким розмірам можна підібрати аналогічне, або трошки більше. У профіля KBE є характерна виїмка на ущільненні.
При підбору віконного ущільнення на вікна наші майстри використовують зразки, для примірки його на кожне вікно.
Після того, як вибрали тип ущільнення, потрібно вибрати виробника та де його купити. Найкращими виробниками, на нашу думку, це Європа. Білоруський (на жаль, але ще є в нашій країні) та турецькі займають середину. Вітчизняні та Китай найгіршої якості.

Де купити ущільнення для пластикових вікон

Як і всі складові до вікон, ми радимо купувати у спеціалізованих інтернет-магазинах. Не рекомендуємо купувати на базарах та магазинах, якщо не відомо хто виробник. Відомі будівельні магазини продають не найякісніше ущільнення, де вказаний фасувальник, а не виробник (надіємось, що все зміниться).
При купівлі зверніть увагу на країну виробника, та матеріал, з якого він зроблений. Бажано побачити заводську упаковку, і щоб було лазерне маркування заводу виробника.
Оригінальне ущільнення Рехау в інтернет-магазинах так просто не купити. Тільки через офіційних виробників та дилерів. Офіційні виробники продають його бухтами по 400 метрів. Через цю причину всі продають його аналог турецького та білоруського виробництва.

Ущільнювали, що ми пропонуємо

Ми пропонуємо тільки якісні ущільнювачі. Всі матеріали, що Ви можете у нас купити, були випробувані нами та встановлюються нашим клієнтам на постійній основі. Основні переваги:

Ущільнювач для пластикових вікон

Ціна на ущільнення для металопластикових вікон

НайменуванняЦіна від за м.п., грн
Ущільнювач чорний REHAU40
Ущільнювач чорний/ сірий SALAMANDER40
Ущільнювач чорний VEKA40
Ущільнювач чорний Sal Pro60
Ущільнювач для евродерев´яних вікон80
Ущільнювач для алюмінієвих вікон80
* Ціна за ущільнювач вказана без урахування роботи майстра

На металопластикові вікна ми продаємо стандартні три види ущільнення по 40 гривень за погонний метр без роботи по встановленню. Купити можно будь яку довжину кратну метру. Також можно придбати й інші види ущільнення, ціну на яки уточнюйте у менеджера.
Якщо Ви не впевнені, як правильно зробити, можете замовити послугу під ключ від наших майстрів.

консультація в один клік

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

    тільки реальні відгуки наших клієнтів
    отзывы наших клиентов