Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ущільнювач для пластиковых вікон
Ущільнювач для пластиковых вікон

Ущільнювачі для вікон у Києві

Ущільнювач для вікна – найважливіший елемент, покликаний зберігати герметичність системи скління, утримувати на достатньому рівні її шумо- та теплоізоляційні якості. Його неправильне встановлення або некоректний вибір суттєво нівелюють функції даного виробу. Щоб не помилитися з покупкою і грамотно поставити ущільнювач на вікна, краще звернутися до професіоналів фірми АМТЕХ. Який би вид примикання ущільнювача не був обраний – «стуло-скло» або «рама-стуло», плюси виробу незаперечні.

НайменуванняЦіна від за м.п., грн
Ущільнювач чорний REHAU65
Ущільнювач чорний/ сірий SALAMANDER65
Ущільнювач сірий VEKA100
Ущільнювач сірий Sal Pro100
Ущільнювач для евродерев´яних вікон120
Ущільнювач для алюмінієвих вікон140

Ущільнювач REHAU для пластикових вікон

Віконна гума: особливості

Переваги нового якісного ущільнювача

 1. Шумонепроникність. Навіть якщо за вашим вікном дитсадок, багатоголосий майданчик або жвава траса – за наявності ущільнювальної гумки це сусідство не відчуватиметься всередині приміщення.
 2. Захист від пилу. Відомо, що саме віконні щілини є джерелом вуличного пилу, що проникає в кімнати. Гумка для вікна стане надійним загородженням експансії мікросоринок, що щодня осідають на підвіконні та меблів. Це чудово заощадить час і сили господарки будинку, а також довше збереже чистоту в приміщенні.
 3. Баланс оптимальної температури. Присутні у вікнах щілини швидко вихолоджують кімнату взимку і з легкістю пропускають у неї літню спеку, що не сприяє економії ресурсу кондиціонера та формуванню комфортного мікроклімату.
 4. Бар’єр від вологи. Також як пил і шум, в будинок потрапляє дощова волога. Якісні ущільнювачі перешкодять цьому на 100 %.
 5. Збільшення терміну експлуатації. Вікна прослужать довше, оскільки на систему скління не вплинуть волога і температурні перепади, а користуватися конструкціями буде зручніше, причому без супроводу скрипів і шумів. Це твердження стосується не лише пластикових, а й алюмінієвих чи дерев’яних моделей.

Ринок пропонує безліч видів різних ущільнювачів. Важливо розуміти, що для ПВХ-вікон (дверей) та конструкцій з алюмінію (євродерева) підходять індивідуальні гумові або каучукові прокладки – вони не взаємозамінні.

Також при виборі важливим є тип профільної системи, тому перше, що необхідно зробити замовнику – вказати, яка конфігурація профілю використовується у віконному склінні або сфотографувати торець ущільнювача.

Ущільнювальна гумка для вікон

Ущільнювальна гумка для металопластикових вікон: переваги

Ущільнювач для вікна – найважливіший елемент, покликаний зберігати герметичність системи скління, утримувати на достатньому рівні її шумо- та теплоізоляційні якості. Його неправильне встановлення або некоректний вибір суттєво нівелюють функції даного виробу. Щоб не помилитися з покупкою і грамотно поставити ущільнювач на вікна, краще звернутися до професіоналів фірми АМТЕХ.

Який би вид примикання ущільнювача не був обраний – “стуло-скло” або “рама-стуло”, плюси виробу незаперечні.

 1. Ущільнювач REHAU
  Виробник: REHAU Німеччина
  Маркування: Лазерне
  Колір:
  Сумісність: REHAU, OPEN TECK
  Доставка: є
  Ціна: від 55 ₴/м.п.
  Ущільнювач REHAU
 2. Ущільнювач VEKA
  Виробник: VEKA Німеччина
  Маркування: Лазерне
  Колір:
  Сумісність: ARTEC, KBE, INTERNOVA
  Доставка: є
  Ціна: 55 ₴/м.п.
  Ущільнювач VEKA

Викинути – не можна залишити, або Коли необхідна заміна

Визначити, наскільки придатний для використання ущільнювач, можна легко. Якщо є нижченаведені ознаки, то віконну «окантовку» необхідно терміново змінювати:

Також деструкція ущільнювача іноді видно візуально, наприклад, його розтріскування.

Ущільнювач для пластикових вікон

Важливо знати!

Пам’ятайте, навіть високоякісні ущільнювачі потребують своєчасної заміни та оновлення хоча б раз на десять років. Отже, щоб покупка прокладки, що герметизує, дійсно принесла користь, необхідно враховувати три речі:

 1. Якість. В АМТЕХ реалізуються добротні вироби від світового виробника вікон та комплектуючих до них – компанії «Рехау». Тому, якщо виникне питання, де ущільнювач для пластикових вікон купити у Києві – відповідь буде інтуїтивно зрозумілою.
 2. Тип примикання. Цей пункт передбачає з’ясування, де і яким способом кріпиться ущільнювач, а також якою має бути його геометрична конфігурація.
 3. Правильність установки. Навіть найякісніші прокладки, неправильно встановлені, не виправдають очікувань споживача.

Вартість ущільнювача для пластикових вікон менеджер розрахує відразу після з’ясування необхідних конструкційних нюансів. Після цього замовника чекає два варіанти – або майстер разом із матеріалом прибуде на місце та встановить віконні герметичні прокладки, або до клієнта вирушить лише виріб.

Захистіть вікна з компанією АМТЕХ!

Ущільнювач для вікон