Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт ручки пластикового вікна

Ремонт ручки пластикового вікна у Києві

Ручка металопластикового вікна або двері – визначальний елемент фурнітури. Без неї неможливе функціонування жодної системи скління. Вона відповідає за відривання та закривання конструкцій, а також за зміну режимів провітрювання. Це найзношуваніша деталь, тому заміна ручки на пластикових балконних дверях або вікні потрібна нерідко.

НайменуванняЦіна від, грн
Ручка віконна HOPPE200
Ручка віокнна HOPPE SECUSTIK300
Ручка для алюмінієвого вікна900
Ручка з ключем (Польща)400
Двостороння ручка800
Ручка з ключем (MACO)600

Ремонт ручек пластиковых окон

Поширені фурнітурні проблеми

Ремонт ручки пластикового вікна, а також інші роботи з відновлення функціональності ПВХ-конфігурацій, успішно проводять наші майстри. Найчастіші поломки – у списку нижче:

Ремонт ручек пластиковых окон в Киеве

  1. Ручку заклинило. Наприклад, вона стоїть у положенні «закрито» і тримається намертво – стулку неможливо відкрити.
  2. Прокручується вхолосту. Розбовтаність можна помітити відразу – елементи не повинні «ходити» занадто туго або надто легко – все має бути в міру. Якщо ж ручка прокручується, але функцій не виконує, необхідно міняти ручку або привід.
  3. Ручка не провертається повністю. Дійшовши до половини, важіль завмер? Значить, ні закрити, ні відкрити, ні поставити на провітрювання систему скління ви не зможете. Заміна ручки пластикового вікна – один з варіантів виходу з ситуації.
  4. Механічна деструкція. Лопнути може не тільки сама ручка, але й привід, який відповідає за її дію. В останньому випадку доведеться замінити весь супровідний механізм.

Причин появи подібних проблем може бути кілька: неякісна деталь, непропорційне зусилля, несвоєчасне обслуговування, недотримання правил експлуатації, відсутність регулярного чищення та мастила фурнітурних елементів. Також спровокувати поломку здатна провисла віконна стулка.

Щоб виключити небажані ситуації, слід купувати фурнітуру світових брендів, не використовувати різких і поривчастих рухів при маніпуляціях із системою скління, проводити профілактичні заходи не рідше одного разу на рік.

Як правило, ремонт зазначеної деталі не провадиться – в основному потрібна заміна ручки пластикових дверей або вікна. Крім того, деякі проблеми можна усунути регулюванням роботи механізмів та елементів, що призвели до цієї ситуації.

Зверніть увагу – самостійні спроби ремонту елементів фурнітури без належного досвіду і фундаментальних технічних знань здатні вивести з ладу всю систему.

Ремонт ручек пластиковых окон Киев

Зламалася ручка: що робити?

З появою подібних проблем необхідно звернутися до фахівців – це дозволить знову набути спокою та повернути комфорт у будинок. Отже, що робити, якщо зламалася ручка ПВХ-вікна чи балконних дверей?

  1. Три варіанти. До наших менеджерів можна звернутися за телефонами, зазначеними у вкладці «Контакти», за допомогою електронної пошти або за адресою. У будь-якому випадку споживач отримає консультацію та зможе зареєструвати замовлення на потрібну дату.
  2. Візит майстра. Фахівець приїде з інструментом та багажем досвіду, тому швидко та правильно діагностує проблему та на місці її вирішить. У крайньому випадку, якщо доведеться доставити комплектуючі зі складу, це буде зроблено максимально оперативно.

Ціна заміни ручки на пластиковому вікні вказана у прайс-листі нашої компанії. На виконану роботу, як і на всі інші види, обов’язково надається гарантія. Також укладається договір. Ми не маємо справу з посередниками, закуповуючи деталі безпосередньо, тому додавання до кошторису прихованих платежів – виключено. Вартість ремонту ручки пластикових дверей або вікна повністю відповідає якості виробу та професіоналізму майстра. Матеріал, що використовується для роботи, тільки від світових фірм: “Maco”, “REHAU”, “Hoppe” та ін.

Дзвоніть нам і користуйтеся вікном на задоволення!