Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Переробка Пластикового Вікна

Переробка пластикових вікон у Києві

Вам нещодавно встановили пластикову систему скління, але при цьому не було враховано визначальних нюансів: вікно не відкривається або розкривається не в бажану сторону, відсутня якісна вентиляція, бракує додаткових кватирок або фрамуг.

Вихід є, і він найбюджетніший з існуючих – необхідна модернізація віконної конструкції. Якщо потрібна переробка пластикового вікна, звертайтеся в компанію АМТЕХ.

Действующие акцииЦена от, грн
Выезд мастера по Киеву0*
Диагностика окна или пластиковой двери0*
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн

Переробка пластикових вікон

Модернізація пластикових вікон: список послуг

Щоб система віконного скління радувала, а не була тягарем, слід визначитися з тим, чого ви від неї хочете. Після цього, зателефонувавши майстрам нашої компанії і окресливши суть проблеми, замовник має переробити пластикове вікно, відповідно до індивідуальних побажань.

Нехай вас не вводить в оману монолітність металопластикових конструкцій – вони цілком піддаються модернізації, після чого виконуватимуть свої функції відповідно до індивідуальних уподобань власника, а не згідно шаблонних заводських налаштувань.

Що ми вміємо? Практично все!

Насамперед актуальні послуги з переробки та доповнення стулок:

Переробка пластикових вікон

Переробка віконних систем: навіщо і чому

До речі, вставка імпоста – корисне вдосконалення. Перемичка в основному необхідна у двох випадках: коли потрібно максимально здешевити вартість заміни склопакетів (чим більша площа поверхні – тим дорожче вікно), або якщо неможливо доставити велику і великовагову систему скління до місця. Щодо другого варіанта, варто мати на увазі, що старий склопакет, який колись був переправлений нагору за допомогою крана, витягується з отвору і на місці розбивається.

У яких випадках потрібна реконструкція вікон? Найчастіше вона проводиться за таких обставин:

  1. Після встановлення вікон відзначається нестача вентиляції (у виробничих приміщеннях або будинках).
  2. Житло придбано на вторинному ринку, тому те вікно, яке влаштовувало минулих господарів, не до вподоби нове.
  3. Квартира куплена в новобудові, де забудовники заощадили як склопакети.
  4. У будинку маленькі діти або активні домашні тварини, тому потрібні доповнення у вигляді спеціальної фурнітури.

Також трапляються випадки, коли віконне скління було проведено гранично економно, але згодом матеріальне становище власника покращало і знадобилося персоналізовані вдосконалення системи.

Переробка пластикових вікон

Поетапний алгоритм роботи: ви побажали – ми зробили!

Скільки коштує переробити пластикове вікно? У будь-якому випадку дешевше, ніж замінити його! Остаточна ціна залежить від складності замовлення та кількості доповнень. Роботи з переробки вікон розподіляються на три етапи.

  1. Ретельні виміри. Майстер виїжджає за адресою, вимірює вікно, погоджує варіанти та ступінь його конфігурації. Після всіх цих дій укладається офіційний договір.
  2. Безпосереднє виготовлення. Якщо передбачаються глобальні зміни, знадобиться деякий час, щоб задовольнити всі вимоги замовника. Окрім іншого, деталі та фурнітура обов’язково підбираються за колірною ознакою, виготовляється нова стулка або інші необхідні комплектуючі.
  3. Установка.Переробка вікна вдома у клієнта зазвичай займає не більше 2-3 годин. В рамках цього етапу знімається старий склопакет, проводиться монтаж удосконаленої частини скління.

Телефонуйте зараз для отримання консультації, уточнення всіх необхідних питань або для замовлення послуг по переробці пластикових вікон у Києві.