Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Сітка на алюминієві вікна

Москітні сітки на алюмінієві вікна у Києві.

Протимоскітні сітки – важливий елемент алюмінієвих та ПВХ-вікон. Завдяки цим аксесуарам досягається комфортний мікроклімат у приміщенні, що виключає потрапляння до кімнати настирливих, а іноді і небезпечних для здоров’я москітів. Вибір зазначеного елемента залежить не тільки від розміру отвору, але і від виду профілю. Москітні сітки на алюмінієві вікна відрізняються від аксесуарів, призначених для ПВХ-конструкцій. Це пов’язано з специфічною будовою останніх.

НазваЦіна від, в грн
Консультація в месенджері0
Москітна сітка на алюминієве вікно1300
Москітна сітка на алюминієве вікно Elit2400

Москітні сітки на алюмінієві вікна в Києві

Москітна сітка на алюмінієву лоджію та вікна: переваги виробів

Для початку варто визначитися з видом протимоскітки. В основному вони представлені такими варіантами:

  Москітні сітки на алюмінієві вікна – це не тільки захист від комах, а й непроникний бар’єр для тополиного пуху, різноманітного вуличного сміття та пилу. До систем скління з алюмінієвого профілю підходять вироби, відмінні від тих, що застосовуються у ПВХ-конструкціях. Як кріплення використовуються спеціальні елементи та петлі.

  З огляду на різноманітність видів, москітку можна встановлювати на алюмінієві двері та вікна будь-якої конфігурації. Крім того, рамку профілю можна інтегрувати під колір основного виробу, що дозволить досягти високих естетичних та стильових показників.

  Москітні сітки на алюмінієві вікна та двері бувають наступних конструктивних типів:

 1. Рамки. Ці москітні сітки відрізняються простотою та надійністю. Конструкція складається з полотна і рами – міцної і водночас візуально не обтяжує зовнішній вигляд виробу. Плетіння досить дрібне, щоб перешкодити москітній атаці, але що вільно пропускає денне світло через вікна в приміщення. Алюмінієві москітні бар’єри подібного типу є елементарними в експлуатації та нескладними у догляді.
 2. Рулонні Витончений, універсальний та естетично привабливий варіант. Конструкційно-москітні сітки для алюмінієвих вікон складаються з ролета (касети), направляючих та фіксаторів. Вироби функціонують безшумно і повністю скочуються, якщо вони не потребують. Висока добротність системи дозволяє максимально продовжити термін її дії. Рулонні моделі не вимагають сезонного зняття – достатньо згорнути полотно в коробку.
 3. Інші варіанти Протимоскітки для алюмінієвих вікон можуть бути виконані у вигляді плісе, фіксуватися на спеціальних липких елементах, що використовуються багаторазово без втрати якості. Також в асортименті є розсувні моделі.

При виборі виробів розумніше користуватися рекомендаціями спеціалістів, оскільки покупка здійснюється під індивідуальні параметри алюмінієвого вікна та з урахуванням супутніх вимог замовника.

Москітна сітка на алюмінієве вікно хороша ціна

Наступний етап після вибору виробу – встановлення протимоскітної сітки. Процес розумніше довірити професіоналові.

Москітні сітки на алюмінієві вікна: нюанси установки

Монтаж москітної сітки на вікна з алюмінію – завдання непросте, що вимагає професійної майстерності, відповідного інструментарію та спеціальних видів кріплень. Фахівці компанії АМТЕХ допоможуть впоратися з цією місією оперативно та якісно.

 1. Після консультативної розмови щодо вибору сіткового бар’єру для конкретно взятого вікна або дверного отвору, у справу вступає замірник.
 2. Потім він підбирає відповідні кріплення та кронштейни.
 3. Встановлення сітки здійснюється з урахуванням її конструктивних особливостей та інших нюансів. Настійно радимо не намагатися прикріпити москітку самостійно – це може призвести до її поломки або некоректного монтажу.

Якісна москітна сітка на алюмінієве вікно та її професійний монтаж – розумне капіталовкладення, що забезпечує бездоганне функціонування виробу та тривалий термін його експлуатації. Майстри АМТЕХ гарантують відмінний результат!