Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Сітка на алюминієві вікна

Москітні сітки на алюмінієві вікна у Києві.

Протимоскітні сітки – важливий елемент алюмінієвих та ПВХ-вікон. Завдяки цим аксесуарам досягається комфортний мікроклімат у приміщенні, що виключає потрапляння до кімнати настирливих, а іноді і небезпечних для здоров’я москітів. Вибір зазначеного елемента залежить не тільки від розміру отвору, але і від виду профілю. Москітні сітки на алюмінієві вікна відрізняються від аксесуарів, призначених для ПВХ-конструкцій. Це пов’язано з специфічною будовою останніх.

НазваЦіна від, в грн
Консультація в месенджері0
Москітна сітка на алюминієве вікно1300
Москітна сітка на алюминієве вікно Elit2400

Москітні сітки на алюмінієві вікна в Києві

Москітна сітка на алюмінієву лоджію та вікна: переваги виробів

Для початку варто визначитися з видом протимоскітки. В основному вони представлені такими варіантами:

  Москітні сітки на алюмінієві вікна – це не тільки захист від комах, а й непроникний бар’єр для тополиного пуху, різноманітного вуличного сміття та пилу. До систем скління з алюмінієвого профілю підходять вироби, відмінні від тих, що застосовуються у ПВХ-конструкціях. Як кріплення використовуються спеціальні елементи та петлі.

  З огляду на різноманітність видів, москітку можна встановлювати на алюмінієві двері та вікна будь-якої конфігурації. Крім того, рамку профілю можна інтегрувати під колір основного виробу, що дозволить досягти високих естетичних та стильових показників.

  Москітні сітки на алюмінієві вікна в Києві

  Москітні сітки на алюмінієві вікна та двері бувають наступних конструктивних типів:

 1. Рамки. Ці москітні сітки відрізняються простотою та надійністю. Конструкція складається з полотна і рами – міцної і водночас візуально не обтяжує зовнішній вигляд виробу. Плетіння досить дрібне, щоб перешкодити москітній атаці, але що вільно пропускає денне світло через вікна в приміщення. Алюмінієві москітні бар’єри подібного типу є елементарними в експлуатації та нескладними у догляді.
 2. Рулонні Витончений, універсальний та естетично привабливий варіант. Конструкційно-москітні сітки для алюмінієвих вікон складаються з ролета (касети), направляючих та фіксаторів. Вироби функціонують безшумно і повністю скочуються, якщо вони не потребують. Висока добротність системи дозволяє максимально продовжити термін її дії. Рулонні моделі не вимагають сезонного зняття – достатньо згорнути полотно в коробку.
 3. Інші варіанти Протимоскітки для алюмінієвих вікон можуть бути виконані у вигляді плісе, фіксуватися на спеціальних липких елементах, що використовуються багаторазово без втрати якості. Також в асортименті є розсувні моделі.

Ми можете скористуватися калькулятором прорахунку вартості сітки.

При виборі виробів розумніше користуватися рекомендаціями спеціалістів, оскільки покупка здійснюється під індивідуальні параметри алюмінієвого вікна та з урахуванням супутніх вимог замовника.

Москітна сітка на алюмінієве вікно хороша ціна

Наступний етап після вибору виробу – встановлення протимоскітної сітки. Процес розумніше довірити професіоналові.

Москітні сітки на алюмінієві вікна: нюанси установки

Монтаж москітної сітки на вікна з алюмінію – завдання непросте, що вимагає професійної майстерності, відповідного інструментарію та спеціальних видів кріплень. Фахівці компанії АМТЕХ допоможуть впоратися з цією місією оперативно та якісно.

 1. Після консультативної розмови щодо вибору сіткового бар’єру для конкретно взятого вікна або дверного отвору, у справу вступає замірник.
 2. Потім він підбирає відповідні кріплення та кронштейни.
 3. Встановлення сітки здійснюється з урахуванням її конструктивних особливостей та інших нюансів. Настійно радимо не намагатися прикріпити москітку самостійно – це може призвести до її поломки або некоректного монтажу.

Якісна москітна сітка на алюмінієве вікно та її професійний монтаж – розумне капіталовкладення, що забезпечує бездоганне функціонування виробу та тривалий термін його експлуатації. Майстри АМТЕХ гарантують відмінний результат!

Москітна сітка на алюмінієве вікно хороша ціна