ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Москитные сетки
Москитные сетки

【Москітні сітки】 на алюмінієві вікна

Протимоскітні сітки – важливий елемент алюмінієвих і ПВХ-вікон. Завдяки цим аксесуарам досягається комфортний мікроклімат у приміщенні, що виключає потрапляння до кімнати настирливих, а іноді й небезпечних для здоров’я москітів. Вибір зазначеного елементу безпосередньо залежить не тільки від розміру отвору, але й від виду профілю. Москітні сітки на алюмінієві вікна відрізняються від аксесуарів, призначених для ПВХ-конструкцій. Це обумовлено специфічною будовою останніх.

Москітна сітка на алюмінієву лоджію та вікна: переваги виробів

Москітні сітки на алюмінієві вікна – це не тільки захист від комах, але й непроникний бар’єр для тополиного пуху, різноманітного вуличного сміття та пилу. До систем скління з алюмінієвого профілю підходять вироби, відмінні від тих, які застосовуються у ПВХ-конструкціях. У якості кріплень використовуються спеціальні елементи та петлі.
З огляду на різноманітність видів, москітки допустимо встановлювати на алюмінієві двері та вікна будь-якої конфігурації. Крім того, рамку профілю можна інтегрувати під колір основного виробу, що дозволить досягти високих естетичних і стильових показників.

Москітні сітки на алюмінієві вікна та двері бувають наступних конструктивних типів:

Рамкові

Ці москітні сітки відрізняються простотою та надійністю. Конструкція складається з полотна та рами – міцної і в той же час лаконічної – вона візуально не обтяжує зовнішній вигляд виробу. Плетіння досить дрібне, щоб перешкодити москітній атаці, але вільно пропускає денне світло через вікна в приміщення. Алюмінієві москітні бар’єри подібного типу елементарні в експлуатації та прості у догляді.

Рулонні

Витончений, універсальний і естетично привабливий варіант. Конструкційно москітні сітки для алюмінієвих вікон складаються з ролету (касети), напрямних та фіксаторів. Вироби функціонують безшумно і повністю скочуються, якщо в них немає потреби. Висока добротність системи дозволяє максимально продовжити термін її дії. Рулонні моделі не вимагають сезонного зняття – досить згорнути полотно до коробу.

Інші варіанти

Протимоскітки для алюмінієвих вікон можуть бути виконані у вигляді плісе, фіксуватися на спеціальних липких елементах, які використовуються багаторазово без втрати якості. Також в асортименті відзначаються розсувні моделі.

При виборі виробів розумніше скористатися рекомендаціями фахівців, оскільки покупка здійснюється під індивідуальні параметри алюмінієвого вікна і з урахуванням супутніх вимог замовника.

Москітні сітки на алюмінієві вікна: нюанси встановлення

Монтаж москітної сітки на вікна з алюмінію – завдання непросте, що вимагає професійної майстерності, відповідного інструментарію та спеціальних видів кріплень. Фахівці компанії АМТЕХ допоможуть впоратися з цією місією оперативно та якісно.

Після консультативної бесіди щодо вибору сіткового бар’єру для конкретного вікна або дверного отвору, до справи підключається замірщик – він же підбирає відповідні кріплення та кронштейни. Встановлення сітки проводиться з урахуванням її конструктивних особливостей та інших нюансів. Наполегливо радимо не намагатися прикріпити москітку самостійно – це загрожує її поломкою або некоректним монтажем.

Якісна москітна сітка на алюмінієве вікно та її професійний монтаж – розумне капіталовкладення, що забезпечує бездоганне функціонування виробу та тривалий термін його експлуатації. Майстри АМТЕХ гарантують відмінний результат!

Алюмінієву москітну сітку можна забарвити в колір віконного профілю – послуга доступна в компанії АМТЕХ.москитные сетки для алюминиевых окон
москитные сетки для алюминиевых окон
[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх