ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Вiдповiдi на Вашi запитання

Зв’яжіться з менеджером зручним способом (телефон, месенджер, пошта) – фахівець проконсультує щодо вартості роботи, строків виконання і узгодить час прибуття майстра.

Зв’яжіться з менеджером, і він зорієнтує Вас відносно нюансів цінової політики. Ми намагаємося максимально точно консультувати замовників, щоб уникнути розбіжностей та недомовок.

Можлива. Спочатку прайси у майстра та менеджера ідентичні. Зазвичай цінові розбіжності пов’язані з тим, що менеджер не відразу отримує важливу інформацію для реальної оцінки робіт. Отже, фахівця необхідно забезпечити найбільш точними і повними даними (фотоматеріали, назва профілю, фурнітури – схвалюються). Менше з тим, замовник у будь-який момент може дізнатися, звідки виникла різниця.

Це залежить від виду робіт, ступеня зайнятості майстрів і місця розташування об’єкта. Дату необхідно уточнювати у менеджера, але в будь-якому випадку наші фахівці прибудуть у зручний для Вас час.

Майстри пересуваються на автомобілі, укомплектованому необхідним інструментом і матеріалами для ремонту. Вкажіть відстань до кінцевого пункту – і менеджер максимально точно зорієнтує відносно часу виїзду і вартості послуги.

У компанії працює чотири майстри, які регулярно підвищують свою кваліфікацію. Всі фахівці пройшли навчання на базі АМТЕХ, тому фірма гарантує високий рівень їх практичних знань. У разі появи проблеми, пов’язаної зі складним ремонтом або переробкою, майстру в телефонному режимі допустимо порадитися з технологом – фахівець допоможе вирішити будь-яке технічне питання.

Ми використовуємо виключно якісні матеріали, оскільки це дозволяє:

• досягти відмінного результату;
• надати гарантію на тривалий термін;
• скоротити час, витрачений на проведення ремонтних робіт.

Крім того, комплексне співробітництво, що включає матеріали і роботу майстрів АМТЕХ, принесе замовнику відчутний зиск і дозволить заощадити.

У випадку з якісними брендами – гарантія максимальна, якщо вироби відносяться до бюджетного сегменту – термін значно скорочується. Також важливим фактором виступає вид робіт:

• заміна склопакетів – 1-3 роки;
• заміна фурнітури – 3 роки;
• регулювання – до 6 місяців.

Під час виконання ремонтних робіт ми не маємо справи з підрядниками, а майстри компанії працюють у нас на постійній основі багато років. Визначальні якості, якими керуються рекрутери АМТЕХ при підборі персоналу – порядність, відповідальність і професіоналізм. З метою перестраховки замовник може дізнатися П.І.Б. майстра, що виконує роботу.

• Спеціалізація виключно на ремонтах вікон і дверей.
• Майстри, які мають величезний досвід роботи.
• Контроль якості виконання робіт.
• Регулярне підвищення кваліфікації майстрів.
• Виконання складних ремонтів та реконструкції вікон.
• Прийнятні та демократичні ціни.

Ми принципово не додаємо відгуки на сайт, оскільки не довіряємо подібним публікаціям. Всі відгуки про нашу компанію Ви знайдете в пошуковику Google, де все прозоро та чесно.

Ні. Наші фахівці не виконують роботи з використанням матеріалів замовника.

Майстри працюють з 9.00 до 19.00. Максимально пізній час приїзду фахівця – 18:30. У цей період проводяться дрібні роботи, не пов’язані з шумом. Майстер залишить локацію замовника не пізніше 19.00.

Оплатити можна готівкою майстру, а також на карту Приват-Банку або «Монобанку».

Так, з наданням всіх необхідних документів: договір, специфікація, рахунок, видаткова накладна, акт виконаних робіт.
Якщо Ви не знайшли відповіді на Ваше питання – зателефонуйте і ми відповімо!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх