Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання ручки пластикових вікон

Регулювання ручки пластикових вікон

Металопластикові вікна, як будь-які інші конструкції та механізми, схильні до періодичних поломок. Найчастіша з них – вихід із ладу віконної ручки. Цей елемент відчуває чимало щоденного навантаження, тому і страждає частіше за інші деталі. Регулювання ручки пластикових вікон – це незамінна процедура в цьому випадку.

НазваЦіна в грн, від
Регулювання ручки 100
Регулювання ручки + переклинка200
Ручка віконна200

Регулювання Ручки Пластикових Вікон

Ручка зламалася: п’ять найпоширеніших причин

Наша сервісна компанія давно знаходиться у цьому ринковому сегменті та набула відмінної репутації. У колективі центру немає випадкових людей – тут лише професійні та перевірені співробітники. Ми не заощаджуємо на якісному інструменті, не використовуємо завуальовані платежі – все гранично зрозуміло та прозоро.

Для отримання інформації від спеціаліста Ви можете Дзвонити НАМ у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати розрахунок ціни заміни або регулювання віконних ручок, а також це можна зробити заповнивши форму для зв’язку на сайті або просто НАПИСАТИ у VIBER.

Розглянемо чому ж ламаються ручки? Це питання задають собі багато користувачів ПВХ-конструкцій. Сформулюємо основні причини неполадок віконних ручок:

  • Неякісний товар. Зазвичай таке виявляється відразу після встановлення віконної системи. Але, якщо цього не трапилося, і термін гарантії минув, то для регулювання або заміни даного елемента ви завжди можете звернутися до нас.
  • Швидкість механізму. До такого результату часто призводить занадто завзяте користування системою скління або велика перерва в її регулюванні. Пам’ятайте, що якщо вікно тривалий час залишається без профілактичного огляду, це веде до появи хронічних проблем та виходу з ладу не тільки ручки, а й інших важливих вузлів.
  • «Гаражний» монтаж. Звертатися до кустарних контор – дорожче. До деяких людей розуміння цього простого факту приходить разом із появою явних неполадок, у тому числі заклинювання ручок. Непрофесійний монтаж може призвести і до більш серйозних системних збоїв.
  • Природні причини. Маються на увазі не усунені забруднення пазів та механізмів або поступове просідання фундаменту будинку, що веде за собою поломку вікон та збій функціональності фурнітури.
  • Увага на стулку! Іноді вона схильна до провисання. Трапляється таке через неактивне або надто часто і неправильне користування віконною системою.

Регулювання Ручки Пластикових Вікон

Що зробить майстер

Після огляду поломки він зніме захисну планку – це треба робити дуже обережно через тендітність цієї деталі. Далі обов’язково ретельно почистить механізм та акуратно підтягне кріплення. Крім того, сюди входить мастило всіх комплектуючих та перевірка правильності роботи механізму після регулювання.

Буває, що всередину системи проникає корозія. У таких випадках спеціаліст використовує спеціальний захисний аерозоль.

Іноді ручка повністю заклинює або не сягає потрібного положення. Головне, у такій ситуації – не намагатись застосувати силу!

Чому такі явища мають місце? Зазвичай цьому передують дві основні причини. Перша – давно не змащуваний механізм. Якщо так, то проблема вирішується просто. Але у випадку з порушенням конструкції профілю – все набагато складніше. Тут знадобиться певний досвід, спеціальний інструмент та навички точного налаштування системи. Зробивши це, що називається “на око” – можна досягти протилежного ефекту або остаточно зламати вікно. Тому перш ніж лагодити або налаштовувати ручки та іншу фурнітуру самостійно, зважте всі мінуси у разі невдачі.

Ціна регулювання ручок пластикових вікон – недорога послуга. Конкретну суму можна побачити у прайс-листі компанії, розміщеному на нашому порталі.

Регулювання ручки пластикового вікна оперативно, якісно та недорого проводиться майстрами компанії АМТЕХ. Щоб замовити послугу, слід зателефонувати, опублікованому на офіційному сайті сервісного центру. Ваш сигнал буде почутий, оброблений і конкретна допомога негайно (або у вказаний час) з’явиться в особі професійного співробітника фірми. Ми працюємо з укладенням договірних та гарантійних документів, а також сповідуємо принципи порядності та пунктуальності.

У руках справжніх майстрів усе працює, як треба!

Регулювання ручки пластикових вікон