ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Регулювання Ручки 【Пластикових Вікон】

Зламалась ручка вікна
Зламалась ручка вікна

Металопластикові вікна, як будь-які інші конструкції та механізми, схильні до періодичних поломок. Найбільш розповсюджена з них – вихід з ладу віконної ручки. Цей елемент щоденно випробовує чимале навантаження, тому він страждає частіше за інші деталі. Регулювання ручки пластикових вікон – незамінна процедура у цьому випадку.

Наша сервісна компанія давно знаходиться у даному ринковому сегменті і за цей час придбала відмінну репутацію. У колективі центру немає випадкових людей – тут тільки професійні та перевірені співробітники. Ми не економимо на якісному інструменті, не використовуємо завуальовані платежі – все гранично зрозуміло та прозоро.

Ручка зламалася: п’ять поширених причин

Чому вони ламаються? Це питання задають собі багато користувачів ПВХ-конструкцій. Сформулюємо основні причини неполадок віконних ручок:

• Неякісний товар. Зазвичай подібне виявляється відразу після встановлення віконної системи. Але, якщо цього не сталося, і термін гарантії минув, то для регулювання або заміни даного елемента ви завжди можете звернутися до нас.

• Хисткість механізму. До такого результату часто призводить занадто завзяте користування системою скління або велика перерва у її регулюванні. Пам’ятайте, якщо вікно тривалий час залишається без профілактичного огляду, це веде до появи хронічних проблем і виходу з ладу не тільки ручки, а й інших важливих вузлів.
• «Гаражний» монтаж. . Звертатися до кустарних контор – собі дорожче. До деяких людей розуміння цього простого факту приходить разом з появою неполадок, у тому числі заклинювання ручок. Непрофесійний монтаж здатний привести і до більш серйозних системних збоїв.
• Природні причини. Маються на увазі не усунуті забруднення пазів та механізмів або поступове просідання фундаменту будинку, що веде за собою поломку вікон і збій функціональності фурнітури.
• Увага на стулку! Іноді вона схильна до провисання. Трапляється подібне через неактивне або занадто експресивне та неправильне користування віконною системою.

Регулювання ручки пластикових вікон
Регулювання ручки пластикових вікон
Заміна ручки
Заміна ручки

Що зробить майстер? Після огляду поломки він зніме захисну планку – це треба робити вкрай обережно через крихкість вказаної деталі. Далі він обов’язково ретельно почистить механізм і акуратно підтягне кріплення. Крім того, до процесу входить змащування всіх комплектуючих і перевірка правильності роботи механізму після регулювання.

Буває, що всередину системи проникає корозія. У таких випадках фахівець використовує спеціальний захисний аерозоль.

Іноді ручка повністю заклинює або не доходить до потрібного положення. Головне, в такій ситуації – не намагатися застосувати силу!

Чому подібні явища мають місце? Зазвичай цьому передують дві основні причини. Перша – давно не змащуваний механізм. Якщо це так, то проблема вирішується просто. Але у випадку з порушенням конструкції профілю – все набагато складніше. Тут знадобиться певний досвід, спеціальний інструмент і навички точного налаштування системи. Зробивши це некоректно, можна добитися протилежного ефекту або остаточно зламати вікно. Тому перш ніж лагодити або налаштовувати ручки та іншу фурнітуру самостійно, зважте всі мінуси у разі невдачі.

Ціна регулювання ручок пластикових вікон – недорога послуга. Конкретну суму можна побачити у прайс-аркуші компанії, розміщеному на нашому порталі.

Регулювання ручки пластикового вікна в Києві оперативно, якісно і недорого проводиться майстрами компанії АМТЕХ. Для того щоб замовити послугу, слід зателефонувати по номеру, опублікованому на офіційному сайті сервісного центру. Ваш сигнал буде почутий, оброблений і конкретна допомога негайно (або в зазначений час) з’явиться в особі професійного співробітника фірми. Ми працюємо з укладенням договірних і гарантійних документів, а також сповідуємо принципи порядності і пунктуальності.

В руках справжніх майстрів все працює, як треба!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх