Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Аксесуари для металопластикових вікон
Аксесуари для металопластикових вікон

Аксесуари для металопластикових вікон

Аксесуари для металопластикових вікон – не просто доповнення до основної системи. Від їхньої якості залежить функціональність, довговічність, зручність та естетична привабливість віконного скління.

Аксесуари для вікон та дверей – це цілий світ, який населяє безліч персонажів. Нижче наведено список основних учасників – без них не обходиться жодна система скління:

Действующие акцииЦена от, грн
Консультация в мессенджере0
Выезд мастера по Киеву0*
Диагностика окна или пластиковой двери0*
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн
 • Ручки різних видів. Головна складова віконної фурнітури. Варто виділити звичайні моделі, призначені для відкривання/закривання та приведення стулки у режим провітрювання. Існують протизламні запірні варіанти із спеціальними механізмами блокування. Вони не дозволять здійснити зловмисних спроб відкрити вікно зовні. Ручки, забезпечені замками, замикають систему зсередини, таким чином легко убезпечити дітей від падіння з висоти. Двосторонні моделі призначені для балконних дверей і дуже зручні, оскільки дозволяють взаємодіяти з фурнітурою з обох боків, не пропускаючи в приміщення холод або дим.
  Ручки для вікон
 • Обмежувачі. Фіксатор віконної стулки не входить до стандартної комплектації, але є незамінною деталлю фурнітури. Обмежувач знерухомлює стулку, не дозволяючи їй вдаряться об предмети, ушкоджувати укоси, довільно відкриватися або захлопуватися. Фіксатор типу «гребінця» – це невелика довгаста пластина з врізаними пазами, що регулюють ступінь відкривання вікон. Блокатор попереджає різкі відчинення стулок, спровоковані протягами.
  Обмежувачі для вікон
 • Балконна клямка.Цей невеликий, але важливий фурнітурний елемент дозволяє щільно закрити балконні двері, не докладаючи значних зусиль. Клямка необхідна не тільки людям, які часто виходять на балкон покурити, але й тим, у кого зайняті руки, а двері треба обов’язково прикрити.
  Обмежувачі для вікон
 • Віконні блокатори. Ці невеликі захисні механізми встановлюються на раму зсередини, внаслідок чого зловмисник не здійснить проникнення в приміщення через вікно. Можна забезпечити систему скління кількома блокаторами.
  Віконні блокатори

Крім названих позицій, аксесуари для пластикових вікон також включають різні типи ущільнювачів, упорів, ножиць, штифтів, шпингалетів, притисків, нащільників, запорів, ковпачків і багато іншого.

Всі комплектуючі, що пропонуються на нашому сайті, виготовлені виключно з якісних та безпечних матеріалів.

До речі, є ще один представник цієї групи – жалюзі та ролети. Вони зручні в експлуатації та догляді, дарують затишок та комфорт.

Аксесуари для вікон у Києві: компанія АМТЕХ чекає на вас!

Якщо ви вирішили вибрати відповідні комплектуючі для свого вікна або двері в нашій компанії, то майте на увазі, що співпраця з АМТЕХ будується за наступною схемою:

 1. Оформлення замовлення. Це можна зробити по телефону або заповнивши форму покупця на сайті. У другому випадку з вами негайно зв’яжуться наші працівники. Якщо ви маєте труднощі з вибором, професійний консультант допоможе вирішити сумніви та підкаже найоптимальніший варіант, враховуючи індивідуальні обставини замовника.
 2. Виклик майстра. Спеціаліст приїде в призначений термін з вибраним товаром (віконними аксесуарами) та необхідним інструментарієм. Наші майстри працюють безшумно та акуратно, а спілкуються ввічливо та у справі.
 3. Відправлення товару. Якщо клієнт проживає не в столиці чи Київській області, то товар оперативно прийде поштою. Ми працюємо із популярними транспортними сервісами України.

Оплата товару провадиться після його отримання або на місці під час самовивезення. Вартість аксесуарів для вікон ПВХ цілком прийнятна, тому є причина – ми співпрацюємо з виробниками, минаючи посередників, відповідно, це позначається на кінцевій ціні продукції. Гарантія на будь-який товар – 1 рік.

Звернувшись до нашої компанії, кожен замовник отримає добротний товар за чудовою ціною + попереджувальний обіг, якісні послуги та нешаблонний підхід! Словом, усі в АМТЕХ!

аксесуари для вікон