Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Аксесуари для металопластикових вікон

Аксесуари для пластикових вікон у Києві

Аксесуари для металопластикових вікон – не просто доповнення до основної системи. Від їхньої якості залежить функціональність, довговічність, зручність та естетична привабливість віконного скління.

Аксесуари для вікон та дверей – це цілий світ, який населяє безліч персонажів. Нижче наведено список основних учасників – без них не обходиться жодна система скління:

НайменуванняЦіна в грн. *
Ручка з ключом Maco Rhapsody (Австрія)900
Ручка Hoppe Toulon SecuForte850
Ручка з ключом Antey (Польща)400
Ручка Hoppe Toulon Secustik500
Ручка Hoppe New York Secustik300
Ручка Hoppe Secustik 300
Ручка Hoppe Lima200
Замок вікна BSL400
Замок вікна Akpen (замок з тросом)400
Замок вікна Penkid Sash Jammer400
Обмежувач відкривання (гребінка)205
* - Ціна на аксесуари вказана зі встановленням

Крім названих позицій, аксесуари для пластикових вікон також включають різні типи ущільнювачів, упорів, ножиць, штифтів, шпингалетів, притисків, нащільників, запорів, ковпачків і багато іншого.

Всі комплектуючі, що пропонуються на нашому сайті, виготовлені виключно з якісних та безпечних матеріалів.

До речі, є ще один представник цієї групи – жалюзі та ролети. Вони зручні в експлуатації та догляді, дарують затишок та комфорт.

Аксесуари для вікон у Києві: компанія АМТЕХ чекає на вас!

Якщо ви вирішили вибрати відповідні комплектуючі для свого вікна або двері в нашій компанії, то майте на увазі, що співпраця з АМТЕХ будується за наступною схемою:

  1. Оформлення замовлення. Це можна зробити по телефону або заповнивши форму покупця на сайті. У другому випадку з вами негайно зв’яжуться наші працівники. Якщо ви маєте труднощі з вибором, професійний консультант допоможе вирішити сумніви та підкаже найоптимальніший варіант, враховуючи індивідуальні обставини замовника.
  2. Виклик майстра. Спеціаліст приїде в призначений термін з вибраним товаром (віконними аксесуарами) та необхідним інструментарієм. Наші майстри працюють безшумно та акуратно, а спілкуються ввічливо та у справі.
  3. Відправлення товару. Якщо клієнт проживає не в столиці чи Київській області, то товар оперативно прийде поштою. Ми працюємо із популярними транспортними сервісами України.

Оплата товару провадиться після його отримання або на місці під час самовивезення. Вартість аксесуарів для вікон ПВХ цілком прийнятна, тому є причина – ми співпрацюємо з виробниками, минаючи посередників, відповідно, це позначається на кінцевій ціні продукції. Гарантія на будь-який товар – 1 рік.

Звернувшись до нашої компанії, кожен замовник отримає добротний товар за чудовою ціною + попереджувальний обіг, якісні послуги та нешаблонний підхід! Словом, усі в АМТЕХ!

аксесуари для вікон