Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Двостороння ручка на пластикові двері
Двостороння ручка на пластикові двері

Двостороння ручка на пластикові двері

Коли будинок здається забудовником, здебільшого на балконні двері встановлюють найдешевшу односторонню ручку. Мало того, що експлуатаційний термін такої фурнітури залишає бажати кращого, так ще й користуватися нею украй незручно.

Двостороння ручка на балконні двері є більш оптимальним варіантом – які переваги для неї характерні, а також що потрібно знати про встановлення даної фурнітури?

Діючі акціїЦіна від, грн
Двухстороння ручка для вікна з встановленням установкой950

Чому варто зробити вибір на користь двосторонніх ручок на балконні двері?

Необхідно розуміти, що односторонні ручки є стандартною фурнітурою та недорогим рішенням, що комплектується за умовчанням. Його не можна назвати практичним.

Головна причина, через яку цим виробом незручно користуватися, полягає в наявності рукояті лише з одного боку. Таким чином, закрити або відкрити двері можна буде виключно з приміщення, але не зовні.

Двостороння ручка на пластикові двері, в свою чергу, дозволяє відкривати та закривати дверне полотно з двох сторін, тому навіть якщо хтось випадково зачинить двері з приміщення, ви матимете можливість відкрити її. До речі, перед тим як купити двосторонню ручку на пластикові двері, ви можете вибрати, який відтінок виробу більше підійде до вашого полотна – білий або коричневий.

Для отримання консультації спеціаліста щодо купівлі та встановлення двосторонньої ручки на пластикові двері Ви можете зателефонувати нам у робочий час з 9: 00 до 19:00 та отримати розрахунок вартості необхідних матеріалів, робіт та послуг, а також можливо заповнити форму для зв’язку на сайті або просто написати в VIBER.

регулювання вікон ціна, Вартість регулювання вікна

Переваги та недоліки двосторонньої ручки на балконні двері

Велика кількість людей бажають купити двосторонню ручку на балконні двері в Києві. На це є причини:

 • Після встановлення такої фурнітури ви можете бути впевнені, що дитина не закриє вас на балконі.
 • Двері не відчинятимуться за наявності сильного протягу.
 • Ручка забезпечує стовідсоткове закриття на відміну від клямки.
 • Наявність модифікації з ключем, що є актуальним для власників приватних будинків – з тераси ніхто не зможе відкрити дверне полотно.
 • М’який запірний механізм.
 • Міцний металевий механізм в основі.

Щодо нестачі двосторонньої ручки на пластикові двері, він пов’язаний зі складністю установки, оскільки для цього необхідно мати певні знання, вміння. Самостійні спроби установки часто призводять до того, що фурнітура або стулка пошкоджуються, тому доводиться витрачати гроші на покупку нової.

Встановлення двосторонньої ручки на балконні двері

Звернувшись до досвідчених майстрів нашої компанії, ви можете бути впевнені в якісній та оперативній установці, яка складається з наступних етапів:

 • Проводиться діагностика (потрібно переконатися, що двостороння ручка підійде для ваших дверей). У телефонному режимі фахівці уточнять, які двері у вас, і приїдуть з підходящою моделлю.
 • Регулюється дверне полотно.
 • Знімається привід.
 • Свердляться 3 отвори строго під 90 градусів до стулки.
 • Привід та ручка збираються.

Догляд за двосторонньою ручкою на пластикові двері

Щоб виріб прослужив якомога довше, необхідно регулярно доглядати за ним:

 • Змащувати запірні елементи, використовуючи засоби типу літолу, солідолу.
 • Видаляти сміття та пил за допомогою спеціальної олії для швидкого очищення всіх елементів механізму.
 • Обробляти внутрішні елементи замку за наявності ключа до нього. Для цього потрібно залити масло, кілька разів вставити і вийняти ключ, не роблячи повороту.
 • Щодо зовнішніх частин двосторонньої ручки, їх також необхідно обробляти – якщо з’являються найменші забруднення, очищайте їх вологою ганчіркою

Для отримання більш детальної інформації про фурнітуру та замовлення послуги з її встановлення звертайтесь до менеджерів компанії “АМТЕХ” – вони проконсультують, дадуть відповіді на запитання та розкажуть про те, як відбувається співпраця.