ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Ремонт доводчиків 【вхідних дверей】

Дверний доводчик – один з найважливіших механізмів, що сприяють якісному функціонуванню полотна.Завдяки цьому аксесуару конструкція працює безшумно і плавно. Тому ремонт доводчика дверей – процес, якому варто приділити максимум уваги і довірити його фахівцям.

Ремонт доводчика: основні причини поломок

Віконна та дверна фурнітура не вічна – періодично вона потребує ремонту або заміни. Дверний доводчикможе виходити з ладу з різних причин, але найчастіше – через некоректну експлуатацію або тотальний знос комплектуючих.

Обслуживание металлопластиковых окон
Обслуживание металлопластиковых окон
Обслуживание металлопластиковых окон
Обслуживание металлопластиковых окон
Обслуживание металлопластиковых окон

• Атмосферна експансія. Якщо деталь встановлена на дверях вхідної групи,то на неї очевидно впливають погодні умови – зокрема, підвищена вологість, різкі перепади температури і подібне. У результаті металеві аксесуари піддаються корозії, а пластикові – посиленому зносу.

• Перешкоджання закриттю дверей. За умови відсутності блокаторів власники металопластикових конструкцій дуже часто вдаються до доморощених способів, покликаних зупинити закривання дверей, наприклад, використовують камінь, фрагмент дошки та ін. Це вкрай негативно відбивається на доводчиках і вимагає їх ремонту згодом.

• Неправильна експлуатація дверей. В даному випадку ремонт доводчика може викликати постійне різке відкривання дверей. Додаткові зусилля, прикладені до вказаного процесу, виводять фурнітуру з ладу в кілька разів швидше.

Обслуживание металлопластиковых окон

• Некоректний підбір доводчика. Мається на увазі, що аксесуар підбирається без урахування супутніх обставин: наприклад, двері знаходяться у неопалюваному тамбурі або навантаження не відповідає заявленим експлуатаційним якостям деталі, таким чином, необхідно вибирати відповідну фурнітуру. Щоб ремонт не знадобився ще довгий час, вибір слід здійснювати в залежності від передбачуваного навантаження і робочої температури. Серед фурнітурних варіантів також присутні доводчики з можливістю фіксації або посиленими пожежостійкими параметрами.

• Недоліки догляду. Для бюджетних моделей дверних конструкцій профілактична обробка необхідна двічі на рік. Для більш дорогих – досить одного разу. Без профілактики обійтися не вдасться – інакше опорні фурнітурні вузли, включаючи доводчики, зажадають ремонту, а то і заміни. Також слід враховувати – у корпусі механізму знаходиться мастило, яке під впливом температури змінює свої характеристики: необхідно, щоб майстер відрегулював фурнітуру, відповідно до зазначених змін.

Найбільш часті поломки відносяться до виходу з ладу важеля, який або деформується, або піддається злизуванні зубців. Якщо зазначені проблеми незначні, то ремонт деталі – оптимальний вихід з положення. Але в деяких випадках потрібна заміна доводчика дверей – висновки робить майстер на підставі діагностичного оглядудверного полотна. Також нерідко з ладу виходить кріплення – це найбільш нескладна поломка, яку легко здолати. Іноді досить просто підтягти фіксуючі елементи.

Ремонт доводчика дверей: важливі нюанси

Якщо для вас актуальний ремонт доводчиків вхідних дверей, наприклад, після того, як процедуру не вийшло зробити самостійно, звертайтеся до компанії АМТЕХ – ми допоможемо здійснити лагодження якісно та за прийнятною ціною. Перед тим як робити ремонт, варто врахувати кілька нюансів:

1. Як діяти, якщо механізм відноситься до бюджетного сегменту? Подібний вид фурнітури не підлягає ремонту, тому розумніше придбати новий доводчик дверей і встановити його за допомогою кваліфікованих майстрів.

2. Що робити, якщо з доводчика дверей тече мастило? В такому випадку ремонт нерентабельний – як і в попередньому пункті, доцільніше придбати новий аксесуар.

3. Яка дія обов’язково передує ремонту або заміні доводчика? У першу чергу, необхідно продіагностувати дверну конструкцію і переконатися, що вона відрегульована належним чином, тільки у цьому випадку наступним етапом стане ремонт доводчика дверей.

Майстри нашої компанії – це професійні та відповідальні фахівці, які сумлінно виконають ремонт і заміну доводчиків дверей, а також інші монтажно-профілактичні роботи. Звернення до АМТЕХ – гарантія якості та надійності!

Обслуживание металлопластиковых окон
Обслуживание металлопластиковых окон
[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх