Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт доводчиків вхідних дверей

Ремонт доводчиків дверей у Києві

Дверний доводчик – один із найважливіших механізмів, що сприяють якісному функціонуванню дверей. Завдяки йому конструкція працює безшумно та плавно. Тому ремонт доводчика дверей – процес, якому варто приділити максимум уваги та довірити його фахівцям..

НазваЦіна в грн, від
Регулювання доводчика200
Встановлення доводчика RYOBI D-15542560
Встановлення доводчика RYOBI D-2005V3200
Встановлення доводчика GEZE 15002550
Встановлення доводчика GEZE 2000 VBC3900
Встановлення доводчика GEZE TS 300010420
Встановлення доводчика GU OTS 2103580
Встановлення доводчика GU OTS 4304520

Ремонт доводчика: основні причини поломок

Віконна та дверна фурнітура не вічна – періодично вона потребує ремонту або заміни.

Дверний доводчик може ламатися з різних причин, але найчастіше через некоректну експлуатацію або тотальне зношування комплектуючих.

Ремонт доводчика двері
 1. Атмосферна експансія.
  Якщо деталь встановлена ​​на дверях вхідної групи, то на неї явно впливають погодні умови – зокрема, підвищена вологість, різкі перепади температури тощо. Внаслідок цього металеві аксесуари піддаються корозії, а пластикові – посиленому зносу.
 2. Запобігання зачиненню дверей.
  За відсутності блокаторів власники металопластикових конструкцій дуже часто вдаються до доморощених способів, покликаних зупинити двері, що закриваються, наприклад, використовують камінь, фрагмент дошки та ін. Це вкрай негативно відбивається на доводчиках і вимагає їх ремонту згодом.
 3. Неправильна експлуатація дверей.
  У цьому випадку ремонт доводчика може викликати постійне різке відчинення дверей. Додаткові зусилля до цього процесу виводять фурнітуру з ладу в кілька разів швидше.
 4. Некоректний підбір доводчика.
  Мається на увазі, що найчастіше аксесуар підбирається без урахування супутніх обставин: наприклад, двері знаходяться в неопалюваному тамбурі або навантаження не відповідає заявленим експлуатаційним якостям деталі, таким чином, необхідно вибирати відповідну фурнітури. Щоб ремонт не знадобився ще тривалий час, вибір слід здійснювати залежно від передбачуваного навантаження та робочої температури. Серед фурнітурних варіантів також є доводчики з можливістю фіксації або посиленими пожежостійкими параметрами.
 5. Недоліки догляду.
  Для бюджетних моделей дверних конструкцій профілактична обробка потрібна двічі на рік. Для дорожчих – достатньо одного разу. Без профілактики обійтися не вдасться – інакше опорні фурнітурні вузли, включаючи доводчики, вимагатимуть ремонту, а то й заміни. Також слід враховувати – у корпусі механізму знаходиться масло, яке під впливом температури змінює свої характеристики: необхідно, щоб майстер відрегулював фурнітуру відповідно до зазначених змін.

Найчастіші поломки відносяться до виходу з ладу важеля, який або деформується, або піддаються зносу зубця. Якщо зазначені проблеми незначні, то ремонт деталі – чудовий вихід із положення. Але в деяких випадках потрібна заміна доводчика дверей – висновки робить майстер на підставі діагностичного огляду дверного полотна. Також нерідко з ладу виходить кріплення – це найпростіша, легко усувна поломка. Іноді досить просто підтягнути фіксуючі елементи.

Ремонт доводчика двери

Ремонт доводчика дверей: важливі нюанси

Якщо вам актуальний ремонт доводчиків вхідних дверей, наприклад, після того, як процедуру не вдалося зробити самостійно, звертайтеся в компанію АМТЕХ – ми допоможемо здійснити ремонт якісно і за прийнятною ціною. Перед тим як робити ремонт, варто врахувати кілька нюансів:

 1. Що робити, якщо механізм відноситься до бюджетного сегменту? Подібний вид фурнітури не підлягає ремонту, тому розумніше придбати новий доводчик дверей та встановити його за допомогою кваліфікованих майстрів.
 2. Як вчинити, якщо з доводчика двері тече олія? У такому разі ремонт нерентабелен – як і в попередньому пункті, доцільніше придбати новий аксесуар.
 3. Яка дія обов’язково передує ремонту або заміні доводчика? Насамперед, необхідно продіагностувати дверну конструкцію та переконатися, що вона відрегульована належним чином, тільки в цьому випадку наступним етапом стане ремонт доводчика дверей.

Майстри нашої компанії – це професійні та відповідальні фахівці, які сумлінно виконують ремонт та заміну доводчиків дверей, а також інші монтажно-профілактичні роботи.

Звернення до АМТЕХу – гарантія якості та надійності!

Ремонт дверних доводчиків в Києві