Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Регулювання алюмінієвих дверей

Регулювання алюмінієвих дверей у Києві

Алюмінієві двері – відмінний варіант, що дозволяє створити комфортні умови в приміщенні, досягти тиші, чистоти та спокою, оскільки пил та вуличні шуми не отримають жодного шансу проникнути у вашу кімнату. Але так буде до тих пір, поки конструкція нова – після часу знадобиться обов’язкове регулювання алюмінієвих дверей. Провести її якісно та професійно здатні фахівці компанії АМТЕХ.

НазваЦіна в грн, від
Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450

Регулювання Алюмінієвих Дверей

Регулювання алюмінієвих дверей на відмінно

Конструкції з алюмінію самі підкажуть, коли варто зайнятися їх регулюванням. Це слід зробити, якщо спостерігається хоча б одні з наведених нижче ознак:

Всі ці проблеми з успіхом вирішує регулювання замку алюмінієвої рами та коригування інших фурнітурних елементів. Її необхідно проводити не тільки у разі виникнення проблем, а й у превентивних цілях, щоб не викликати на дверну систему серйозні біди.

Що мають на увазі при розшифровці поняття «регулювання»? По суті це частина ремонту алюмінієвих конструкцій, яка спрямована на відновлення злагодженої роботи останніх. Виконувати процедуру повинен професіонал, оскільки в даній справі, при простоті, маса вузькоспеціальних нюансів.

Регулювання Алюмінієвих Дверей
Отже, що входить до послуги регулювання алюмінієвих дверей:

  1. Налагодження фурнітури. Робота ручок, блокаторів, доводчиків, замків яскраво характеризує рівень справності системи. Якщо щось розбовталося або, навпаки, заклинило, необхідно перевірити кріпильні елементи і привести їх у робочий стан.
  2. Змащення елементів. Це найважливіший момент, оскільки сухі механізми серйозно підвищують шанс поломки дверної конструкції та виходу з ладу її комплектуючих. Процедуру обробки проводять, не чекаючи, поки відбудуться явні неполадки – деталі необхідно змащувати щонайменше раз на рік.
  3. Перекатка ущільнювача. Якщо матеріал полопався, тріснув, втратив еластичність, висох або просів, то не уникнути проблем із роботою дверної системи (продування, складне функціонування, промерзання). У такій ситуації найкращим виходом буде виклик майстра та заміна ущільнювача по всьому периметру дверей.
  4. Налаштування петель. Це одні з головних елементів конструкції, тому якщо петлі розхиталися або не змащені, подібне виявляє себе тріском, скрипом, некоректною роботою всієї вхідної системи. Їх можна відрегулювати або повністю замінити на нові.
  5. Регулювання замку. Як правило, в таких ситуаціях потрібна заміна личинки даної конструкції. Якщо вам знадобилося регулювання замків алюмінієвих рам у Києві та області, а також потрібні інші послуги з цієї групи – швидше зателефонуйте нам!

Яка вартість регулювання алюмінієвих дверей? В АМТЕХ процедура порадує демократичною ціною та відмінною якістю. Що ще можна зарахувати до переваг роботи з нашою компанією?

  1. Професіоналізм майстрів.
  2. Щасливість і акуратність.
  3. Неодмінна гарантія.
  4. Якісний результат.

Турбота про справність вікон – розумний внесок у їхню безперебійну багаторічну роботу.

Регулювання Алюмінієвих Дверей