ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【Регулювання】 Алюмінієвих Дверей

Регулировка алюминиевых дверей

Алюмінієві двері – оптимальний варіант, що дозволяє створити комфортні умови в приміщенні, досягти тиші, чистоти та спокою, оскільки пил і вуличні шуми не отримають ні найменшого шансу пробратися до вашої кімнати. Але так буде доти, поки конструкція нова – з часом знадобиться обов’язкове регулювання алюмінієвих дверей. Провести його якісно і професійно здатні фахівці компанії АМТЕХ.

Дверні скарги

Конструкції з алюмінію самі підкажуть, коли має сенс зайнятися їх регулюванням. Це слід зробити, якщо спостерігається хоча б одна з перерахованих нижче ознак:

• Скрегіт. У нормі цього несамовитого звуку точно бути не повинно. Він виникає на тлі потрапляння бруду, дрібного сміття або піщаних включень між компонентами полотна, або при занадто високому коефіцієнті зіткнення, внаслідок чого з’являється тертя.
• Стулчастий люфт. Зазвичай таке відбувається через порушення геометричних показників, просідання дверей, дефекті петель.
• Тугий хід. Виникненню подібної проблеми часто сприяє провисання стулки.
• Помітна щілина. Її чітко видно між коробом і полотном? Швидше за все, це говорить про деструкцію ущільнювача.

Зазначені проблеми з успіхом вирішуються регулюванням замка алюмінієвої рами та коригуванням роботи інших фурнітурних елементів. Її необхідно проводити не тільки у разі виникнення проблем, але і з превентивною метою, щоб не накликати на дверну систему серйозної біди.

Регулювання на відмінно

Що мається на увазі при розшифруванні поняття «регулювання»? По суті, це частина ремонту алюмінієвих конструкцій, спрямована на відновлення злагодженої роботи останніх. Виконувати процедуру повинен професіонал, оскільки у цій справі, не дивлячись на уявну легкість, маса вузькоспеціальних нюансів.

Отже, що входить до послуг регулювання алюмінієвих дверей:

• Налагодження фурнітури. Робота ручок, блокаторів, доводчиків, замків яскраво характеризує ступінь справності системи. Якщо деталі занадто легко прокручуються або, навпаки, заклинюють, необхідно перевірити кріплення і привести їх у робочий стан.
• Змащування елементів. Це найважливіший момент, оскільки сухі механізми серйозно підвищують шанс поломки дверної конструкції і виходу з ладу її комплектуючих. Процедуру обробки проводять, не чекаючи, поки відбудуться явні неполадки – деталі необхідно змащувати мінімум раз на рік.

Регулировка алюминиевых дверей
Регулировка алюминиевых дверей

• Заміна ущільнювача. Якщо матеріал має ознаки деструкції, втратив еластичність, висох чи просів, не уникнути проблем з роботою дверної системи (продування, складне функціонування, промерзання). У такій ситуації найкращим виходом буде виклик майстра і заміна ущільнювача по всьому периметру дверей.
• Налаштування петель.Це один з головних елементів конструкції, тому, якщо петлі розхиталися або вчасно не змазані, подібне проявляє себе тріском, скрипом, некоректною роботою всієї вхідної системи. Їх можливо відрегулювати або повністю замінити на нові.
• Регулювання замку. Як правило, у таких ситуаціях потрібна заміна внутрішньої личинки. Якщо вам знадобилося регулювання замків алюмінієвих рам у Києві і по області, а також інші послуги цієї групи – швидше телефонуйте нам!

Яка вартість регулювання алюмінієвих дверей? У АМТЕХ процедура порадує демократичною ціною і відмінною якістю. Що ще можна віднести до переваг роботи з нашою компанією?

• Професіоналізм майстрів.
• Педантичність і акуратність.
• Неодмінна гарантія.
• Якісний результат.

Турбота про справність дверей та вікон – розумний внесок у їх безперебійну, багаторічну роботу.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх