ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Ремонт Фурнітури 【Пластикових Вікон】

Ремонт фурнитуры пластиковых окон

Фурнітура пластикових вікон – необхідна складова для коректної роботи всієї системи скління. На вказані елементи припадає основне навантаження, тому вони найчастіше схильні до зносу і виходу з ладу. Отже, ремонт фурнітури пластикових вікон – затребувана послуга. Самостійно маніпуляції краще не проводити, оскільки можна значно погіршити ситуацію – даний вид робіт вимагає професійного підходу.

Коли треба міняти фурнітуру: перераховуємо симптоми

У першу чергу варто відзначити, що віконна фурнітура – це складний механізм, в якому складові нерозривно пов’язані між собою (тип з’єднання фахівці називають «ялинкою»), тому поломка однієї деталі спричиняє збільшення навантаження на інші вузли. Як наслідок, проявиться «ефект доміно» – фурнітурні елементи по черзі почнуть виходити з ладу.

Як не пропустити критичний час Х і звернутися до майстра вчасно? Для цього необхідно щорічно (в разі бюджетних варіантів – двічі на рік і більше) проводити профілактичний огляд віконних систем. Коли варто бити на сполох?

• Складнощі з функціонуванням вікна. Ви не в змозі щільно закрити або без зусиль відкрити стулку? З’явилися дивні звуки – хрускіт та скрегіт? Ручка відкриває вікно відразу в двох режимах – поворотному і відкидному? У такому разі однозначно «захворіли» ваші пластикові вікна – ремонт фурнітури їх відновить та відродить.
• З’явилися ознаки корозії. Якщо елементи фурнітури роз’їдає іржа, це означає, що захисне покриття пошкоджене і деталі потребують якнайшвидшої заміни. Інакше поступово почнуться заклинювання, прокручування та інші неполадки системи.
• Явні продування. Цей симптом говорить про недостатнє прилягання стулки до рами і вимагає заміни ущільнювача. Другою причиною може бути перекіс або некоректна робота інших фурнітурних елементів. У будь-якому випадку відсутність герметичності – небажана ознака, оскільки веде до появи протікання, утворення колоній цвілевих грибків, порушення шумоізоляції і функції енергозбереження, постійним протягам і рясному конденсату на пластиці.
• Видимі поломки. Подібні неполадки помітні візуально – відламана частина ручки, розірваний ущільнювач, зношені петлі.

Ремонт фурнитуры пластиковых окон
Ремонт фурнитуры пластиковых окон

Причини поломок: хто винен і що робити

Чому подібне відбувається? Причинно-наслідкові зв’язки ніхто не відміняв, отже всьому існує пояснення. Події та явища, що тягнуть за собою ремонт фурнітури вікон, можна описати в декількох пунктах:

• Забруднення. Частини системи фурнітури потрібно обов’язково чистити, і робити це слід регулярно, для чого, власне, і необхідна профілактика. Хронічні забруднення здатні поступово вивести з ладу навіть повністю функціонуючі вузли.
• Відсутність мастила. Ця проблема приблизно ідентична з пунктом першим і також відноситься до превентивних заходів. Елементи фурнітури потребують періодичного змащування, як і вузли двигуна автомобіля: без цього вони почнуть стиратися, зношуватися і іржавіти. Одним словом, приходити в непридатність.
• Надмірні зусилля. При взаємодії з системою віконного скління слід дозувати тиск і, взагалі, застосування сили, адже можна зіпсувати налаштування «ялинки» або відламати фрагмент ручки та інших фурнітурних елементів.

• Механічні пошкодження. При ремонтних роботах, під час необережної експлуатації вікна або раптового відкривання стулки нерідко псується фурнітура: від комплектуючих елементів відламуються шматки або спостерігаються відколи.
• Загальний збій системи. Це означає, що «ялинка» – з’єднувальний механізм фурнітурних вузлів системи скління, збилася і автоматично порушила положення та функції всіх учасників конструкції. Після цього про адекватну робот вікна мова не йде – необхідне термінове втручання майстра.

Послуги по ремонту фурнітури металопластикових вікон: один дзвінок – і проблема вирішена!

На нашому сайті надається вичерпна інформація для відвідувачів, тому зателефонувавши на зазначені номери або надіславши листа, ви блискавично отримаєте професійну консультацію, слушну пораду, а при потребі замовите виклик майстра на зручну дату і час.

З вартістю ремонту віконної фурнітури можна ознайомитися у прайс-листі компанії. Ціна коливається в залежності від обсягів роботи і складності її виконання, але при цьому залишається в розумних, прийнятних межах.

Ми подаруємо вашим вікнам друге життя!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх