Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт фурнітури пластикових вікон

Ремонт фурнітури пластикових вікон у Києві

Фурнітура пластикових вікон – необхідна складова для коректної роботи системи скління. На ці елементи припадає основне навантаження, тому вони найчастіше схильні до зносу і виходу з ладу. Отже, ремонт фурнітури пластикових вікон – потрібна процедура. Самостійно маніпуляції краще не проводити, оскільки можна значно погіршити ситуацію – цей вид робіт потребує професійного підходу.

НайменуванняЦіна в грн, від
Фурнітура віконна2000
Фурнітура дверна2200
Фурнітура антивандальна2500

Коли треба міняти фурнітуру: перераховуємо симптоми

Насамперед варто відзначити, що віконна фурнітура – ​​це складний механізм, у якому складові нерозривно пов’язані між собою (тип з’єднання фахівці називають «ялинкою»), тому поломка однієї деталі спричинить збільшення навантаження на інші вузли. Як наслідок настане “ефект доміно” – фурнітурні елементи по черзі почнуть виходити з ладу.

Ремонт фурнітури пластикового вікна

Як не пропустити критичний час та звернутися до майстра вчасно? Для цього необхідно щорічно (у разі бюджетних варіантів – двічі на рік та більше) проводити профілактичний огляд віконних систем. Коли варто насторожитись?

 1. Складнощі з функціонуванням вікна. Ви не можете щільно закрити або без зусиль відкрити стулку? З’явилися дивні скреготні й хрумкі звуки? Ручка відкриває вікно відразу у двох режимах – поворотному та відкидному? Однозначно «захворіли» ваші пластикові вікна – ремонт фурнітури їх відновить та відродить.
 2. З’явилися ознаки корозії. Якщо елементи фурнітури роз’їдає іржа, це означає, що захисне покриття пошкоджене і деталі потребують якнайшвидшої заміни. Інакше починаються заклинювання, прокручування та інші неполадки системи.
 3. Явні продування. Цей симптом говорить про нещільне прилягання стулки до рами і вимагає заміни ущільнювача. Друга причина може бути перекіс або некоректна робота інших фурнітурних елементів. У будь-якому випадку відсутність герметичності – небажана ознака, оскільки веде до появи протікання, утворення колоній цвілевих грибків, порушення шумоізоляції та функції енергозбереження, постійних протягів та рясного конденсату на пластиці.
 4. Виглядні поломки. Подібні неполадки видно візуально – відламана частина ручки, розірвано ущільнювач, зношені петлі.

Ремонт фурнітури пластикового вікна

Причини поломок: хто винен і що робити

Чому таке відбувається? Причинно-наслідкові зв’язки ніхто не скасовував, тому існує пояснення. Дії та явища, що тягнуть за собою ремонт фурнітури вікон, такі:

 1. Забруднення. Частини фурнітурної системи необхідно обов’язково чистити, і робити це слід регулярно, для чого, власне, і потрібна профілактика. Хронічні забруднення здатні поступово вивести з ладу навіть цілком справні вузли.
 2. Відсутність мастила. Ця проблема практично ідентична з пунктом першим і також відноситься до дотримання превентивних заходів. Елементи фурнітури потребують періодичного мастила, як і вузли двигуна автомобіля, без цього вони почнуть стиратися, зношуватися і іржавіти. Отже, приходити в непридатність.
 3. Надмірні зусилля. При взаємодії із системою віконного скління слід дозувати тиск і, взагалі, застосування сили. “Передавивши”, можна збити налаштування “ялинки” або відламати фрагмент ручки та інших фурнітурних елементів.
 4. Механічні пошкодження. При ремонтних роботах, під час необережної експлуатації вікна або раптовому розгортанні стулки нерідко псується фурнітура: від комплектуючих елементів відламуються шматки або спостерігаються сколи.
 5. Загальний збій системи. Це означає, що «ялинка» – з’єднувальний механізм фурнітурної частини системи скління, збилася та автоматично порушила становище всіх учасників конструкції. Після цього ні про яку адекватну роботу вікна не йдеться – необхідне втручання майстра.

  Ремонт ручок пластикових вікон Київ

Послуги з ремонту фурнітури вікон металопластикових: один дзвінок – і проблема вирішена!

Вартість ремонту фурнітури можна розглянути в прайс-листі компанії. Ціна коливається в залежності від обсягів роботи та складності її виконання, але при цьому залишається в розумних, прийнятних межах.

Викликати майстра з регулювання та налаштування пластикових дверей ви можете також через форму замовлення зворотного дзвінка на сайті або через онлайн-консультантів, які працюють на нашому сайті!

Робимо офіційно, з гарантією. Ми подаруємо вашим вікнам друге життя! Телефонуйте зараз

Ремонт фурнітури пластикових вікон