Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ручки на алюмінієві вікна
Ручки на алюмінієві вікна

Ручки для алюмінієвих вікон у Києві

Коректна робота віконної фурнітури часто говорить про справність самого вікна. Наприклад, якщо зламана ручка – це може бути наслідком більш глобальної проблеми. Ручки для алюмінієвих вікон відрізняються від пластикових аналогів, насамперед тим, що при їхній поломці не підходить будь-яка марка – необхідно підібрати конкретну модифікацію фурнітурного елемента.

Така фурнітурна складова, як ручка, керує діяльністю всієї віконної системи, зокрема, регулює відкривання та закривання стулок. Принципова технічна відмінність алюмінієвих ручок від пластикових полягає у способах кріплення – елемент фіксують у спеціальних пазах, а не прикручують як ПВХ-вироби. Крім того, запірні механізми алюмінієвих вікон не поділяються на окремі групи за способом відкриття, а складають єдиний універсальний комплекс.

НазваЦіна в грн, від
Ручка для алюмінієвого вікна турецька 1200
Ручка для алюмінієвого вікна GU1400
Ручка для алюмінієвого вікна GIESSE1650
Ручка для алюмінієвого вікна Siegenia1650
Ручка для алюмінієвого вікна Schüco3800

Ручки на алюмінієві вікна

Ручки для алюмінієвих вікон мають такі переваги:

Ручки на алюмінієві вікна

Коли потрібно задуматися про заміну алюмінієвої ручки для вікна? Якщо відчуваються неможливість щільно закрити або є складнощі при відкриванні вікна.

Варіантів ремонту алюмінієвих ручок два: перший полягає у знятті майстром фурнітурного елемента та відновленні його функціональності, а другий передбачає повноцінну заміну ручки. Зазвичай це відбувається при виході з ладу блокатора. Для проведення ремонту або заміни ручки алюмінієвих вікон необхідні спеціальні знання для того, щоб грамотно підібрати фурнітуру і здійснити її повноцінний монтаж. Затягувати із зверненням до сервіс-центру теж не варто – з часом проблема може багаторазово погіршитися.

Популярні моделі ручок для
алюмінієвих вікон

Як правильно вибрати ручки для алюмінієвих вікон? Які бренди віддати перевагу? На думку майстрів АМТЕХ, найнадійніші бренди – німецькі, також добре себе показала фурнітура італійських виробників. Стабільною популярністю користується дешевша, але не така довговічна продукція турецьких фірм.

Брендова фурнітура виготовляється добротно і служить десятиліттями, оскільки виробник намагається довести виріб до технічної досконалості у відповідності до європейських стандартів. Важливим плюсом є ще один аспект: на алюмінієвий панцир обов’язково накладається антикорозійний, захисний лак і щільне антивандальне напилення.

При виборі, перш за все, як згадувалося вище, грає роль модифікація виробу. Пильну увагу слід приділити довжині штифта – його розмірні параметри залежать від товщини профілю. Щоб знайти прийнятну фурнітуру для алюмінієвих вікон, необхідно взяти до уваги і колір виробу – він повинен збігатися з кольором віконної конструкції. Розрізняються ручки для вікон з алюмінію та за стилем – можна вибрати фурнітуру від хай-тек напрямку до витонченої класики. Іншими словами, цей елемент здатний перетворитися на доречне декоративне доповнення.

Майстри компанії АМТЕХ на підставі чималого практичного досвіду дійшли чіткого розуміння, які складові фурнітурні для алюмінієвих вікон варто вибирати. При цьому враховувалася не лише естетична сторона питання, а й міцність механізмів, перешкоджання іржі, а також коефіцієнт довговічності продукції. Всі згадані переваги мають ручки для алюмінієвих вікон наступних виробників: GU, GIESSE, LAVAAL, STUBLINA. Звернувшись до фахівців компанії АМТЕХ, кожен замовник отримає якісний сервіс та відмінний результат!

Ручки на алюмінієві вікна