Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт пластиковых дверей у Києві

Роки плідної роботи навчили наших майстрів проводити ремонт ПВХ дверей швидко та якісно. Досвід показує, що для того, щоб усунути більшість поломок пластикових конструкцій, їх необхідно відрегулювати.
Насамперед, треба зрозуміти з якими конструкціями ми маємо справу. Від цього буде залежати технологія та вартість ремонту дверей ПВХ.

Дивитись ціни на ремонт
Всі металопластикові двері можна умовно поділити на 2 групи:

Балконні двері: звичайна віконна ручка,
без замку

Вхідні пластикові двері: натискна або офісна ручка, дверні петлі, циліндр з ключем

ремонт пластикових дверей в Києві

Найпростіше визначити по ручці: якщо встановлена звичайна віконна ручка, це балконні двері. Якщо натискна чи офісна, то вхідні двері. Також на вхідних дверях є циліндр (личина) під ключ.
Ремонт дверей ПВХ проводиться майстром за місцем та займає від 30 до 90 хвилин. На тривалість ремонту ПВХ дверей впливає:

 • якість матеріалів, з яких зроблена конструкція (фурнітура, профіль, склопакет)
 • якість монтажу
 • характер поломки
 1. Погано, або взагалі не закривається дверна конструкція. Стул притискається до рами за допомогою прикладання сили, або просто неможливо повністю закрити ручку (опустити рівно вниз).
 2. З дверей дме. Із закритої пластикової конструкції вшановується продування або візуально видно намерзання льоду. Також курні смуги теж можуть бути доказом, що з ПВХ конструкції дме.
 3. Розбитий склопакет. Розбитий або луснутий склопакет необхідно змінювати. Можна встановити аналогічний варіант, а більш модернізований: енергозберігаючий, тонований, із загартованим або багатошаровим склом.
 4. Механічне пошкодження після зламування. Після зламування може знадобитися ремонт ПВХ дверей, а саме заміна склопакета або стулки, ремонт фурнітури, встановлення протизламних елементів. Головне не викидати шматки пластику, що відлетів, тому що їх можна приклеїти на місце і тим самим уникнути заміну ПВХ дверей.
 5. Візуально видно поломку елемента. У таких випадках не чекають остаточної поломки. Регулювання чи заміну проводять негайно. Це дуже здешевлює ремонт ПВХ конструкцій.
 6. Не працює аксесуар. Частою проблемою може бути погана робота дверного аксесуара. Просте регулювання або заміна якого призведе до хорошої та чіткої роботи.

Неможливість закриття на ключ вхідних дверей ПВХ заслуговує на окрему увагу. Причиною цього може бути:

 1. Просідання стулки. Часто ПВХ конструкції можуть просісти, що не дозволить замку закритися. Комплексний ремонт або просте регулювання виправить проблему.
 2. Поломка замка або замка-рейки. Такі замки часто виходять з ладу через високе навантаження та відсутність мастила. Також просідання стулки збільшує навантаження на замок. Ремонт зводиться до регулювання або заміни замку
 3. Поломка циліндра з ключем. Залежить від якості циліндра, типу замка або замка-рейки. У конструкціях з офісною ручкою, де закриття всіх замків відбувається ключем, циліндри виходять швидше з ладу. Також можлива поломка ключа. Ремонт пластикових дверей виконується методом регулювання або заміною циліндра.
 4. Поломка натискного гарнітура. Найчастіше пов’язана із заїданням металопластової конструкції, що тягне за собою додаткове навантаження, коли Ви тягнете стулку на себе. Ручка сильно розхитується та може відламатися. Потрібне регулювання та заміна натискного гарнітура.
 5. Поломка петлі призводить до просідання та перекосу ПВХ конструкції. Налаштування збиваються і її вже не закрити. Ремонт виконується регулюванням або заміною петлі. Ми рекомендуємо ставити петлі Simonswerk виробництва Німеччини. Ці петлі, які можуть витримати до 120 кг ваги, зарекомендували себе якнайкраще в експлуатації. При ремонті дверей ПВХ використовуємо тільки якісні матеріали

Отже, що ми маємо на увазі під ремонтом ПВХ дверей:

 1. Регулювання стулки: майстер відрегулює стулку на легкість роботи та виставить максимально прийнятні притиски.
 2. Переклинка стулки: у разі сильного просідання або перекосу, геометрію можна відновити лише методом підкладки спеціальних підкладок між склопакетом та профілем стулки. Після вирівнювання геометрії слід регулювання.
 3. Ремонт та заміна фурнітури: виконується при ремонті ПВХ дверей, якщо є проблема з фурнітурою. Повна заміна проводиться у разі неможливості знайти запасних частин, або за недоцільності ремонту дверей ПВХ.
 4. Очищення та заміна ущільнювачів виконується при дефекті старого ущільнювача. Рекомендуємо встановлювати ущільнювач REHAU. Він зарекомендував себе якнайкраще, відрізняючись високою еластичністю та якістю.
 5. Заміна склопакетів проводиться при дефекті існуючої або при модернізації дверної конструкції (заміна на більш енергоефективну). Ми рекомендуємо встановлювати якісні енергоефективні склопакети для максимального комфорту.
 6. Встановлення, регулювання та ремонт аксесуарів здійснюється лише на відремонтовану металопластикову конструкцію. Майстер приїде з необхідним аксесуаром та встановить його відповідно до технічних вимог.
Ремонт пластикових дверей
НазваЦіна в грн, від
Регулюваня балконної двері150
Регулювання створки пластикових балконних дверей200
Регулювання створки євродерев'яних балконних дверей200
Переклинка балконної двері300
Регулювання вхідної ПВХ двері250
Регулювання вхідних пластикових штульпових дверей400
Переклинка дверної стулки (пластик) з регулюванням300
Ремонт фурнітури/ 1 стулка300

Наші переваги:

 1. Менеджер надасть консультацію щодо вартості ремонту ПВХ дверей, термінів та гарантії.
 2. Наші майстри працюють по всьому Києву та області, що забезпечує оперативність виїзду. Ми виконуємо ремонт металопластикових конструкцій будь-якої складності. Наші майстри виїжджають на замовлення на машинах з усім комплектом інструментів та набором запасних частин одразу.
 3. Ми зацікавлені виконати ремонт у найкоротший період часу. Власний склад забезпечує оперативність заміни деталей навіть у вихідний день. Можливість оплати як готівковим способом, так і безготівковим з ПДВ, що необхідно для організацій та юридичних осіб. Гарантія на виконану роботу та матеріали.