ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Ремонт 【Пластикових Дверей】 

Роки плідної роботи навчили наших майстрів проводити ремонт ПВХ-дверей швидко і якісно. Досвід демонструє: для того, щоб усунути більшість поломок пластикових конструкцій, їх необхідно професійно відрегулювати.

Перш за все, треба зрозуміти з якими конструкціями ми маємо справу. Від цього залежить технологія і вартість ремонту дверей ПВХ.

Всі металопластикові двері умовно діляться на дві групи:

Обслуживание металлопластиковых окон


Балконні двері:
звичайна віконна ручка, без замка.

Обслуживание металлопластиковых окон


Вхідні пластикові двері:
натискна або офісна ручка, дверні петлі, циліндр з ключем.

Найпростіше визначити тип дверей по ручці: якщо встановлена звичайна віконна ручка, то це балконні двері. Якщо натискна або офісна – вхідні. Також у вхідних дверях наявний циліндр (личинка) під ключ.

Ремонт дверей ПВХ здійснюється майстром на місці і займає від 30 до 90 хвилин. На тривалість ремонту ПВХ-дверей впливає:

якість матеріалів, з яких зроблена конструкція (фурнітура, профіль, склопакет);
якість монтажу;
характер поломки.

Найчастіші проблеми в ремонті ПВХ-дверей:

Обслуживание металлопластиковых окон

1. Недостатньо, або взагалі не зачиняється дверна конструкція.
Стулка притискається до рами за допомогою прикладання зусиль, або просто неможливо повністю закрити ручку (опустити рівно вниз).

2. З дверей дме.
Від закритої пластикової конструкції відчувається продування або візуально видно намерзання льоду. Пилові смуги теж можуть служити доказом розгерметизації ПВХ-вікна або балкону.

3. Розбитий склопакет.
Розбитий або надколений склопакет необхідно міняти. Можна встановити аналогічний варіант або більш модернізований: енергозберігаючий, тонований, з загартованим чи багатошаровим склом.

4. Механічне пошкодження після злому.
Після виламування може знадобитися ремонт ПВХ-дверей, а саме заміна склопакету або стулки, ремонт фурнітури, встановлення протизламних елементів. Головне, не викидати шматки пластика, який відпав, оскільки їх можна приклеїти на місце і тим самим уникнути заміни ПВХ-дверей.

5. Візуально видно несправність елементу.
У таких випадках не чекають остаточного виходу деталі з ладу – регулювання або заміну проводять негайно. Це значно здешевлює ремонт ПВХ-конструкцій.

6. Не працює аксесуар.
Нерідко проблемою може бути неякісне функціонування дверного аксесуару, просте регулювання або заміна якого призведе до адекватної та чіткої роботи.

Неможливість замкнення на ключ вхідних ПВХ-дверей заслуговує окремої уваги. Причиною цього може бути:

1. Просідання стулки.
Часто ПВХ-конструкції можуть просідати, що не дозволяє замку закритися. Комплексний ремонт або просте регулювання виправлять проблему.

2. Поломка замку або замку-рейки.
Такі замки досить часто виходять з ладу через високе навантаження і відсутність мастила. Також просідання стулки збільшує навантаження на замок. Ремонт зводиться до регулювання або заміни замка.

3. Поломка циліндру з ключем.
Залежить від якості циліндру, виду замку або замку-рейки. У конструкціях з офісної ручкою, де закриття всіх замків відбувається ключем, циліндри з ладу виходять швидше. Також можлива деструкція ключа. Ремонт пластикових дверей виконується методом регулювання або заміною циліндру.

4. Поломка натискної гарнітури.
Найчастіше пов’язана із заїданням металопластової конструкції, що відчуває додаткове навантаження, коли ви тягнете стулку на себе. Ручка сильно розхитується і може відламатися. Потрібні регулювання і заміна натискної гарнітури.

5. Поломка петлі призводить до просідання та перекосу ПВХ-конструкції. Налаштування збиваються, і вікно або двері вже неможливо зачинити. Ремонт виконується регулюванням або заміною петлі.
Ми рекомендуємо ставити петлі Simonswerk виробництва Німеччини. Аксесуари, що можуть витримати до 120 кг ваги, зарекомендували себе з найкращого боку в експлуатації. При ремонті ПВХ-дверей наші майстри використовують виключно якісні матеріали.

Обслуживание металлопластиковых окон
Обслуживание металлопластиковых окон

Отже, що ми маємо на увазі під ремонтом ПВХ-дверей:

Регулювання стулки: майстер відрегулює стулку, стосовно легкості роботи і виставить максимально прийнятні притиски.

Переклинка стулки: у разі сильного просідання або перекосу, геометрію можливо відновити тільки шляхом інтегрування спеціальних прокладок між склопакетом і профілем стулки. Після вирівнювання ергономіки слід провести регулювання.

Ремонт і заміна фурнітури виконується, якщо є проблема з фурнітурою ПВХ-дверей. Повна заміна проводиться у разі неможливості знайдення запасних частин, або при економічній недоцільності ремонту дверей ПВХ.

Чистка та заміна ущільнювачів проводиться, якщо зафіксовано дефект старої гуми. Ми рекомендуємо встановлювати ущільнювач REHAU. Він показав себе найкращим чином, відрізняючись високою еластичністю і якістю.

Заміна склопакетів проводиться при наявному дефекті поверхні або під час модернізації дверної конструкції (заміна на більш енергоефективну). Майстри рекомендують встановлювати якісні, енергоефективні склопакети для максимального комфорту.

Встановлення, регулювання та ремонт аксесуарів проводиться тільки на відремонтованих металопластикових конструкціях. Майстер приїде з необхідним інструментом і встановить вікно або двері, згідно технічних вимог.

Ціни на обслуговування і сервіс вікон

Послуга Вартість
Виїзд майстра по Києву 100 грн
Регулювання балконних дверей 120 грн/стулка
Переклинка балконних дверей 200 грн/стулка
Регулювання вхідних ПВХ-дверей 250 грн/стулка
Переклинка вхідних ПВХ-дверей 300 грн/стулка
Ремонт фурнітури вiд 300 грн/стулка

Наші переваги:

Менеджер надасть консультацію відносно вартості ремонту ПВХ-дверей, термінів виконання роботи і гарантій.

Наші майстри працюють по всьому Києву і області, що забезпечує оперативність виїзду.

Ми здійснюємо ремонт металопластикових конструкцій будь-якої складності.

Наші майстри виїжджають на замовлення на машинах, оснащених комплектом інструментів і набором фурнітури. Ми зацікавлені виконати ремонт якісно і у найкоротший період часу.

Власний склад забезпечує оперативність заміни деталей навіть у вихідний день.

Можливість оплати як готівковим способом, так і безготівковим з ПДВ, що є зручним для організацій і юридичних осіб.

Гарантія на виконану роботу і матеріали.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх