Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Сервісне обслуговування вікон

Сервісне обслуговування пластикових вікон у Києві

Сучасні металопластикові вікна відомі своєю довговічністю. Особливо, якщо спочатку їх виготовили згідно з усіма технологіями та встановили з дотриманням норм і вимог.

НазваЦіна в грн, від
Діагностика без замовлення інших послуг100
Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
Виїзд майстра з Києва без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+

Сервісне обслуговування вікон

Але після установки мало хто переймається сервісним обслуговуванням, оскільки інформації про це мало, а деякі майстри не попереджають про позбавлення гарантії у разі забруднення фурнітури. Нелогічно було б очікувати, що вікна, які ніхто ніколи не обслуговував 5-10 років, добре працюватимуть.

З часом Ви починаєте помічати, що раніше вікно працювало по-іншому: ручка легше зачинялася, не заїдало, не прозирало… пилу та бруду. І вікно у цьому не виняток.

Металопластиковим вікнам необхідний сервіс та обслуговування 1-2 рази на рік. Якщо євровікно ніколи не обслуговувалося, але воно все ще добре працює, це не надовго… Олію в автомобілі також можна спробувати не змінювати протягом 60-100 тис. км. Але кожен із нас розуміє, до яких плачевних наслідків це призводить. Так і із вікнами. Сервіс вікна точно дешевше за заміну вікна!

Склопакет і профіль потребує тільки миття. А ось сервіс та обслуговування конструкції шляхом регулювання та змащення елементів буде найрозумнішим рішенням.

Сервіс та обслуговування пластикових вікон обійдеться набагато дешевше, ніж заміна фурнітури та ущільнювача.

Сервісне обслуговування вікон

До чого призводить відсутність сервісного обслуговування вікон?

За відсутності обслуговування:

Коли потрібно робити пластикові вікна:

Рекомендуємо проводити обслуговування та здійснювати сервіс вікон 2 рази на рік. Якщо вікно працює без нарікань, сервіс можна зробити самотужки з використанням спеціального набору. Ми радимо використовувати якісні матеріали, щоб збільшити термін між обслуговуванням та сервісом вікон ПВХ. Якщо вікно має якусь проблему, без майстра і сервісу не обійтися.

Сервісне обслуговування вікон

Отже, майстер зробить:

  1. відрегулює фурнітуру, налаштувавши її на правильну роботу та відсутність продування. Ідеальний нахльостування стулки на раму становить 8мм;
  2. смажить фурнітуру мастилом. Якщо забруднення дуже серйозне, необхідно розбирати всю фурнітуру та проводити її чищення; – підтягне болти на ручках, які здебільшого ослаблені;
  3. оцінить ущільнювач: якщо ущільнювач хорошої якості, то сервіс полягає в чищенні та змащуванні силіконовим мастилом. Якщо необхідна заміна ущільнювача, то майстер доведе причину заміни і підбере необхідний варіант. Ми рекомендуємо німецький ущільнювач виробництва REHAU, він підходить на 90% вікон;
  4. візуально оцінить дренажі, наявність щілин (часто між рамою та підвіконням) та дасть рекомендації щодо усунення проблеми.

Сервісне обслуговування вікон

Якщо ви спостерігаєте такі симптоми у ваших вікон, то вам потрібен сервіс та обслуговування вікон:

  1. фурнітура у брудному стані;
  2. важко відкрити або закрити вікно;
  3. при відкритті стулки в рамі видно чорні смуги, що характеризують продування;
  4. видимі щілини у конструкції вікна.

Фахівці нашої фірми можуть допомогти вам виправити всі перераховані вище дефекти. Проведуть сервіс та обслуговування швидко та якісно.

Не варто вважати, що сервіс та обслуговування – це не обов’язкова умова для точної роботи вікон. Навіть при найдбайливішому використанні конструкції ви не можете контролювати скільки пилу та бруду потрапляє на них. Тому важливо проводити сервіс та обслуговування хоча б раз на рік. Пам’ятайте: краще запобігти виникненню проблеми, ніж її потім вирішувати. Замовте сервіс та обслуговування або регулювання вікон прямо зараз!

Чому ми?

Наші майстри мають великий досвід у сфері сервісу та обслуговування. Це група професіоналів, які можуть вирішити, начебто, найскладніші завдання. Тільки ідеальний віконний сервіс за доступними цінами. Над вашим замовленням працюватиме досвідчена професійна бригада. До того ж, ми даємо гарантію на всі види робіт. Будь-коли ви завжди можете звернутися за консультацією. Майстри ніколи не пропонуватимуть щось змінити або зробити, якщо це не дасть результату. Також ми відверто скажемо, якщо сервіс вашим вікнам не допоможе. Вам буде зручно працювати з нами. Замовляючи сервіс та обслуговування, ви можете бути впевнені у якості, чесності та гарантії нашої роботи. Саме тому ми вибираємо сервіс та обслуговування – Ви робите правильний вибір!

Що ми пропонуємо:

Сервісне обслуговування вікон