ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

【 Сервісне обслуговування】 вікон

Обслуживание металлопластиковых окон

Доведено, що обслуговування пластикових вікон обійдеться набагато дешевше, ніж заміна фурнітури та ущільнювача.

Сучасні металопластикові вікна відомі своєю довговічністю. Особливо, якщо їх виготовили, згідно з сучасними технологіями, і встановили з дотриманням необхідних норм та вимог. Але часто трапляється, що після купівлі вікон власник майже не турбується про їх сервісне обслуговування, оскільки інформації по цьому питанню мало, а майстри заздалегідь не попереджають про позбавлення гарантії у випадку забруднення фурнітури. Натомість, із вуст в уста передаються легенди про вікна, які не обслуговувались десятки років, але й досі відмінно працюють. Вірити в це чи ні – особиста справа кожного.

Безвідповідальний підхід приводить до того, що після тривалої роботи ПВХ-конструкцій в умовах бруду і пилу навколишнього середовища власник помічає – раніше вікно працювало якісніше: ручка легше закривалася, протяги не відчувалися, тощо. Важливо розуміти: навіть, якщо виріб знаходиться на гарантійному обслуговуванні, майстри найчастіше відмовлять у ремонті, вказуючи на очевидне забруднення механізмів. Подібна ситуація – абсолютно законна, оскільки будь-який механізм – вікно, дверна петля, замок або двигун автомобіля потребують регулярного змащування вузлів, що рухаються, а також захисту від пилу і бруду.

У випадку з металопластиковими вікнами сервіс повинен проводитися 1-2 рази на рік. Якщо євровікно ніколи не обслуговувалося, але воно добре працює, це не означає, що сервіс йому не потрібен – автомобільне мастило допускається не міняти протягом 60 тис. км, але ми знаємо, до чого це призводить. Склопакет і профіль регулярно піддаються лише гігієнічній обробці, а ось механічні вузли конструкції обслуговуються шляхом регулювання і змащення елементів – це виважене та грамотне рішення.

До чого призводить відсутність сервісного обслуговування вікон?

При відсутності обслуговування віконних конструкцій може статися наступне:

• На поверхні ущільнювачу утворюється наліт бруду, що призводить до втрати еластичності гуми. Це тягне за собою нещільний притиск і збільшення навантаження на фурнітуру при закритті ручки. Усередині рами відмічається характерна чорна смужка бруду, яка з’являється від систематичного продування.
• Збільшиться тертя фурнітурних вузлів (особливо у кутовий передачі і середніх запорах), завдяки чому зусилля при закритті стулки зростуть. Далі – гірше: ручку неможливо повністю закрити (опустити вниз). Результат – поломка фурнітури, вихід приводу з ладу, обрив кутової передачі або середнього притиску і розрив у місцях з’єднання.
• Просідання стулки, що призводить до продування та заїдання під час відкриття і закриття.

Обслуживание металлопластиковых окон

Коли необхідно проводити обслуговування пластикових вікон

Рекомендуємо здійснювати обслуговування вікон два рази в рік. Якщо вікно працює без нарікань, сервіс проводять своїми силами з використанням спеціального набору інструментів. Радимо віддавати перевагу якісним матеріалам, щоб збільшити термін між проведеннями сервісу вікон ПВХ. Якщо виріб некоректно функціонує, без втручання майстра не обійтися.

Отже, професіонал проведе наступні маніпуляції:

• Відрегулює фурнітуру, налаштувавши її на правильну роботу і відсутність продування. Ідеальне накладання стулки на раму – 8 мм.

• Змаже фурнітуру мастилом. Якщо забруднення дуже серйозне, необхідно розбирати вікно і проводити чистку його вузлів.

• Підтягне болти на ручках, які в більшості випадків ослаблені.

• Оцінить стан ущільнювача: якщо гума хорошої якості, то сервіс полягає у чищенні і змащуванні її силіконовою змазкою. Коли необхідна заміна ущільнювача, майстер підбере відповідну опцію. Ми рекомендуємо німецький ущільнювач виробництва фірми REHAU, він ідеальний для 90 % вікон.

• Візуально оцінить дренажі, наявність щілин (часто – між рамою і підвіконням) і дасть рекомендації щодо усунення проблеми.

Обслуживание металлопластиковых окон

Якщо ви спостерігаєте нижче вказані симптоми – вікнам однозначно потрібен сервіс:

фурнітура брудна;
складно відкрити або закрити вікно;
при відкритті стулки всередині рами видно чорні смуги, що характеризують перманентні продування;
видимі щілини у конструкції вікна.

Фахівці компанії допоможуть виправити перераховані дефекти, проведуть обслуговування швидко і якісно. Не варто вважати, що сервіс – не обов’язкова умова для коректної роботи вікон: навіть при дбайливому використанні конструкції власник не може контролювати, скільки пилу і бруду потрапляє у них. Саме тому важливо проводити обслуговування хоча б раз на рік.

Пам’ятайте: краще попередити виникнення проблеми, ніж потім її вирішувати. Замовте сервіс віконних систем прямо зараз!

Обслуживание металлопластиковых окон

Ціни на обслуговування вікон

Послуга Вартість
Виїзд майстра з інструментом і матеріалами по Києву 100 грн
Діагностика всіх вікон в приміщенні 100 грн
Регулювання стулки вікна зі змазкою 100 грн
Регулювання стулки вікна з чищенням фурнітури 350 грн
Чищення та змащення ущільнювача 10-15 грн
Заміна ущільнювача на REHAU 35 грн
Підтягування ручки безкоштовно
Герметизація щілин 20-70 грн

Чому ми?

Наші майстри мають чималий досвід роботи у сфері обслуговування вікон та дверей. Група професіоналів здатна вирішити найскладніші завдання – у нас ви отримаєте бездоганний віконний сервіс та обслуговування за доступними цінами. Над замовленнями працює досвідчена, професійна бригада, крім того, наші фахівці надають гарантію на всі види робіт. У будь-який час клієнти можуть звернутися за консультацією до кваліфікованих менеджерів компанії.

Майстри АМТЕХ ніколи не пропонують зайвих робіт, що не принесуть позитивного результату. Отже, працювати з нами комфортно та зручно. Замовляючи обслуговування вікон, ви можете бути впевнені у якості та прозорості робіт. Саме тому, обираючи сервіс вікон у нас – ви не пожалкуєте!

Що ми пропонуємо:

• чесний сервіс пластикових вікон;
• відмінний результат;
• високоякісні матеріали;
• доступні ціни;
• гарантію на всі види робіт.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх