Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна ущільнювачів на пластикових вікнах

Заміна ущільнювача на вікнах у Києві

Герметичність вікон та затишна атмосфера в будинку безпосередньо залежать від якості виробів, призначених для забезпечення ізолюючої функції, а також правильності їх встановлення. Це означає, що заміна ущільнювача пластикового вікна є обов’язковою і важливою процедурою. Але перш ніж робити висновки про те, які гумки найкращі для вашої ПВХ-системи або, можливо, збій функціонування конструкцій має іншу причину, необхідно викликати спеціалістів для проведення діагностики.

НайменуванняЦіна від за м.п., грн
Ущільнювач чорний REHAU65
Ущільнювач чорний/ сірий SALAMANDER65
Ущільнювач сірий VEKA100
Ущільнювач сірий Sal Pro100
Ущільнювач для евродерев´яних вікон120
Ущільнювач для алюмінієвих вікон140

Заміна ущільнювачів пластикових вікон

Як і в будь-якій справі, тут існує багато нюансів, про які фахівці добре знають. Наприклад, буває так, що заміна гуми у вікнах була проведена непрофесійно, зокрема неправильно підібраний її тип. У такому разі майстер, щоб виправити положення, підбере, згідно з каталогом, ідеальний варіант і гармонійно інтегрує його в систему скління.

Що стосується встановлення, варто відзначити важливий момент: якщо проводиться заміна ущільнювача пластикового вікна, фахівцеві обов’язково необхідно досягти рівномірного притиску прокладки по периметру стулки або рами. Недотримання цього правила тягне у себе втрату функціональності системи (майбутні промерзання і продування).

Якщо величина ущільнювача більша за необхідну – це також негативно позначиться на роботі вікна: стулку майже нереально закрити, доведеться докладати до цього максимум зусиль. Зазначені порушення неминуче призведуть до підвищеного навантаження на фурнітурні вузли та допоможуть їхньому прискореному зносу.

Ціна заміни ущільнювачів на вікнах

Перед тим як поміняти резинки на пластикових вікнах (вартість робіт та матеріалу вказана в прайс-листі), необхідно врахувати наступні аспекти:

  1. Деякі види профілів не передбачають заміни ущільнювачів (можливий тільки ремонтний варіант прокладок, властивості яких істотно гірші за фабричну).
  2. Система скління оснащується двома ущільнювальними контурами — на рамі та стулці.
  3. Заміна гумових ущільнювачів у пластикових вікнах супроводжується суворим дотриманням безперервності та обов’язковим верхнім з’єднанням.

Заміна ущільнювачів пластикових вікон

Алюмінієві вікна: у чому відмінність

Чому ущільнювач для ПВХ систем категорично не підходить для алюмінієвих моделей? Пояснимо двома словами. Посадкові пази у пластикових вікнах однакові, а в алюмінієвих – кожен виробник робить їх за індивідуальними, часто ексклюзивними розмірами. У результаті, щоб змінити ущільнювач, доводиться купувати цілу упаковку матеріалу (250-500 метрів). У такій ситуації ремонт обійдеться невиправдано дорого. Який вихід із становища? Відновлювати властивості ущільнювача шляхом чищення від бруду та регулярного мастила силіконом.

Без вини винний, або Можливі несподіванки

З вікна дме? Збирається волога у куточках склопакетів? З’явився грибок? Не завжди проблема в ущільнювачі!

У чому може бути проблема? Найчастіше неполадки виникають із функціонуванням фурнітури або ослабленням притиску. Але деякі майстри, щоб не витрачати час на «розбір польотів», йдуть шляхом найменшого опору: змінюють гуму, після чого продування та інші біди, звичайно, нікуди не зникають.

Крім того, досить просто почистити і сумлінно змастити ущільнювач, щоб проблема самоусунулася. Це обов’язково слід зробити, якщо при закриванні дверей або вікон після промивання чітко прослуховуються скрипування. Швидше за все, матеріал пересох від чищення спиртомісткими засобами, так ремонт вікон, заміна ущільнювачів не знадобляться: масло – найпростіший і найшвидший вихід із положення. Щоб матеріал прослужив якнайдовше, не ігноруйте цей етап, причому краще поєднувати процедуру також з обробкою фурнітури. Але пам’ятайте – для зазначених цілей використовуються різні засоби.

Заміна ущільнювачів пластикових вікон

Нюанси вибору якісних ущільнювачів

У цьому питанні насамперед слід покладатися на світові бренди. Ми реалізуємо віконну гуму виключно від німецького виробника REHAU. Чому? Все просто: нижче представлена ​​порівняльна таблиця товару від вітчизняного та німецького виробників, складена фахівцями на основі багаторічного досвіду роботи із зазначеними виробами.
Ремонт доводчика дверей

Пам’ятайте: Статистика говорить про те, що заміна гумових ущільнювачів пластикових вікон після ретельної діагностики проводиться лише у 15% випадків

Враховуючи економію часу та простоту установки, а також безперечну якість матеріалу, майстри АМТЕХ одноголосно дійшли повсюдного використання ущільнювача REHAU. Тому заміна гумок на вікнах у Києві та регіоні нами проводиться із застосуванням виробів вищезгаданої компанії. Скільки коштує заміна ущільнювача на пластикових вікнах? На неї впливають обсяги робіт та їх складність (все прораховується індивідуально, відповідно до цінової політики).

Задоволений замовник – пріоритет роботи нашої компанії!