ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Заміна Ущільнювачів 【на Пластикових Вікнах】

Замена уплотнителей на пластиковых окнах
Замена уплотнителей на пластиковых окнах

Герметичність вікон і затишна атмосфера у будинку безпосередньо залежать від якості виробів, призначених для забезпечення ізолюючої функції, а також правильності їх встановлення. Це означає, що заміна ущільнювача пластикового вікна – обов’язкова і важлива процедура. Але перш ніж робити висновки про те, які гумки найкращі для вашої ПВХ-системи або, можливо, збій функціонування конструкцій має іншу причину, необхідно викликати фахівців для проведення діагностики.

Заміна гумок на металопластикових вікнах: визначальні моменти

Як і в кожній справі, тут існує безліч нюансів, про які фахівці добре знають. Наприклад, трапляється так, що заміна гуми у вікнах була проведена непрофесійно, зокрема, невірно підібраний її тип. В такому випадку майстер, щоб виправити становище, добере, згідно каталогу, ідеальний варіант і гармонійно інтегрує його в систему скління.

Що стосується встановлення, варто відзначити важливий момент: якщо проводиться заміна ущільнювача пластикового вікна, фахівцю обов’язково необхідно домогтися рівномірного притиску прокладки по периметру стулки або рами. Недотримання цього правила тягне за собою втрату функціональності системи (майбутні промерзання і продування).

Якщо величина ущільнювача більше необхідної – це також негативно позначиться на роботі вікна: стулку майже нереально закрити, доведеться докладати до цього максимум зусиль. Зазначені порушення неминуче приведуть до підвищеного навантаження на фурнітурні вузли і посприяють їх прискореному зносу.

Перед тим як поміняти гумки на пластикових вікнах (вартість робіт і матеріалу вказана у прайс-листі), необхідно врахувати наступні аспекти:

• Деякі види профілів не передбачають заміни ущільнювачів (можливий тільки ремонтний варіант прокладок, властивості яких відчутно гірше фабричних).

• Система скління оснащується двома ущільнювальними контурами – на рамі і стулці.

• Заміна гумових ущільнювачів у пластикових вікнах супроводжується суворим дотриманням безперервності і обов’язковим верхнім з’єднанням.

Алюмінієві вікна: в чому відмінності

Чому ущільнювач для ПВХ-систем категорично не підходить для алюмінієвих моделей? Пояснимо в двох словах. Посадкові пази у пластикових вікнах однакові, а в алюмінієвих – кожен виробник робить їх за індивідуальними, часто ексклюзивним, розмірами. У підсумку, щоб поміняти ущільнювач, доводиться купувати цілу упаковку матеріалу (250-500 метрів). У подібній ситуації ремонт обійдеться невиправдано дорого. Який вихід з положення? Відновлювати властивості ущільнювача шляхом чистки від бруду і регулярного змащення силіконом.

Замена уплотнителей на пластиковых окнах
Замена уплотнителей на пластиковых окнах

Без вини винний, або Можливі несподіванки

З вікна дме? Збирається волога в куточках склопакетів? З’явився грибок? Далеко не завжди проблема в ущільнювачі!

У чому ж може бути проблема? Найчастіше неполадки виникають з функціонуванням фурнітури або ослабленням притиску. Але деякі майстри, щоб не витрачати час на «розбір польотів», йдуть по шляху найменшого опору: змінюють гуму, після чого продування й інші біди, природньо, нікуди не зникають.

Крім того, буває достатньо просто почистити і сумлінно змастити ущільнювач, щоб проблема самоусунулася. Це неодмінно слід зробити, якщо при закриванні дверей або вікон після промивання чітко прослуховуються поскрипування. Швидше за все, матеріал пересох від чистки спиртовмісними засобами, отож ремонт вікон, заміна ущільнювачів не будуть потрібні: мастило – найпростіший і найшвидший вихід з положення. Щоб матеріал прослужив якомога довше, не ігноруйте цей етап, причому краще поєднувати процедуру також і з обробкою фурнітури. Але пам’ятайте – для вказаних цілей використовуються різні засоби.

Нюанси вибору якісних ущільнювачів

У цьому питанні в першу чергу слід покладатися на світові бренди. Ми реалізуємо віконну гуму виключно від німецького виробника REHAU. Чому? Все просто: нижче представлена порівняльна таблиця товару від вітчизняного і німецького виробників, складена фахівцями на основі багаторічного досвіду роботи з зазначеними виробами.

Пам’ятайте: Статистика говорить про те, що заміна гумових ущільнювачів пластикових вікон після ретельної діагностики проводиться лише в 15 % випадків

Замена уплотнителей на пластиковых окнах
Замена уплотнителей на пластиковых окнах
Ущільнювач Термін служби Встановлення Пересихання
REHAU (Німеччина) 15 років Елементарне Навіть розпакований може лежати роками без втрати якості, еластичний, швидко відновлює необхідну ергономіку
Ущільнювачі (Україна, Білорусь) 1-2 роки Проблематичне Через півроку перетворюється на сухий, жорсткий, неподатливий, схильний до розтріскування
Ущільнювач REHAU (Німеччина) Ущільнювачі (Україна, Білорусь)
Срок службы 15 років 1-2 роки
Встановлення Елементарне Проблематичне
Пересихання Навіть розпакований може лежати роками без втрати якості, еластичний, швидко відновлює необхідну ергономіку Через півроку перетворюється на сухий, жорсткий, неподатливий, схильний до розтріскування

З огляду на економію часу і простоту встановлення, а також безсумнівну якість матеріалу, майстри АМТЕХ одноголосно прийшли до повсюдного використання ущільнювача REHAU. Тому заміна гумок на вікнах в Києві і регіоні нами проводиться із застосуванням виробів вищезазначеної компанії. Скільки коштує заміна ущільнювача на пластикових вікнах? На неї впливають обсяги робіт і їх складність (все прораховується індивідуально, відповідно до цінової політики).

Задоволений замовник – пріоритет роботи нашої компанії!

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх