Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Замки на пластикові двері

Замки для металопластикових дверей у Києві

Дверна фурнітура – ​​обов’язковий атрибут нормального функціонування виробу та його надійний захист. Замок на пластикові двері – не єдиний, але визначальний вид комплектуючих. Які типи виробів існують та як правильно їх вибрати? Фахівці АМТЕХ сформували короткий гайд для тих, кого турбують зазначені питання.

Действующие акцииЦена от, грн
Выезд мастера по Киеву0*
Диагностика окна или пластиковой двери0*
*данные услуги бесплатно при условии заказа на минимальную сумму от 1500 грн

Замок для пластикових дверей

Замок пластикових дверей: вибір є завжди

В основному існує два типи замків – короткі та багатозапірні. У першому випадку мається на увазі одна точка захисту – місце врізання замка. Механізм складається з циліндра і язичка, що рухається. Цей вид легкий в установці, доступний за вартістю, зручний в експлуатації.

До багатозапірних відносяться злостійкі механізми, звані замками-рейками. Принцип їх дії заснований на русі зачіпних елементів металевою планкою. Замок забезпечує щільне прилягання дверного полотна, високий рівень стійкості до механічних пошкоджень та стійкість до погодних умов.

Замок для пластикових дверей

Існує класифікація за типом приводу:

Який замок вибрати в конкретному випадку, підкажуть фахівці, але зазвичай відштовхуються від того факту, куди буде встановлено механізм – на балконні, вхідні двері або в офіс.

Замок для пластикових дверей

Замки для пластикових дверей у Києві: АМТЕХ до ваших послуг!

Якщо перед вами постала проблема вибору механізму, який забезпечить надійний захист приміщення, то в першу чергу необхідно звернути увагу і на який тип віддати перевагу – короткий або багатозапірний. Як правило, замки для ПВХ дверей першого виду інтегрують у полотна, що знаходяться всередині будівлі, де немає температурних перепадів і не потрібний протизламний захист. Доцільно забезпечити такі двері доводчикам.

Багатозапірні замки потрібні, де чітко присутня температурна різниця між кімнатами або двері відносяться до групи вхідних. У таких випадках недостатній притиск полотна до короба веде до появи протягів та регулярних продування, перетворюючи мікроклімат у приміщенні на некомфортний та незатишний. Також при нещільному притиску можливі намерзання та деформація дверного полотна.

Відповідно, вибір типу запірного механізму – відповідальне завдання, яке здатний вирішити фахівець. Монтаж замку також краще довірити кваліфікованому майстру, оскільки у разі недотримання технологічних принципів механізм не буде працювати коректно і виконувати основні функції.

Тому дзвоніть до АМТЕХу, розмовляйте з консультантом, викликайте майстра, і встановлення замку пройде на відмінно!

Замок для пластикових дверей