Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Герметизація віконних швів

Швидкість виконання робіт

Якість матеріалів

Гарантія на роботи

Доступна вартість послуг

До
Після
ЗОВНІШНЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ВІДЛИВА В КИЄВІ

Герметизація металопластикових вікон: не залишимо протягам та вогкості жодного шансу!

Металопластикові вікна стали неймовірно популярними у нашій країні, адже вони забезпечують одразу декілька переваг: довготривалість, герметичність, естетику — і все це за розумну вартість.

Досить часто металопластикові вікна вважаються чи не найнадійнішими, і від них очікується, що вони не пропускатимуть ані пил, ані вітер, ані вологу з вулиці. Але, на жаль, далеко не завжди це є саме так.
Якщо ви помітили, що:

ЗОВНІШНЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ВІДЛИВА В КИЄВІ
 1. вікно у місцях монтажу до стіни пропускає потік повітря,
 2. виникають щілини між рамою та підвіконням або відкосом,
 3. в ці щілини проникає волога, або з вікна просто тягне холодом і вогкістю,
 4. віконна рама починає деформуватися або перекошується,

Саме час подбати про додаткову герметизацію вікон!
Таку послугу пропонує наша компанія, щоб підготувати ваші вікна до сезонної негоди.

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ВІКОННИХ ШВІВ В КИЄВІ

Чому пластикові вікна вимагають герметизації після встановлення

Під час встановлення пластикових вікон монтажники використовують кріплення у вигляді монтажних анкерних пластин, а щілини між рамою та стіною обробляють монтажною піною. Те ж саме стосується стиків з підвіконням, підвіконним профілем та укосами. Але нерідко вікна навіть найвідоміших виробників втрачають герметичність. І причинами для того можуть бути:

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ВІКОННИХ ШВІВ В КИЄВІ
 • Недоліки монтажу неякісно проведений монтаж, коли монтажники використовували недостатню кількість піни або обробили не всі щілини по периметру.
 • Погана якість монтажних матеріалів.
 • Відсутність обробки віконних швів зовні.
 • Час: Час: чимало металопластикових вікон вже налічують понад 10 років експлуатації, і за цей термін герметики могли просто зруйнуватися.
 • Відсутність своєчасного додаткового оздоблення місць кріплення: при встановленні вікон монтажники інформують, що необхідно обробити укоси та місця задува піною — зашпаклювати, закрити панелями або іншими видами стінового оздоблення.

Також можливий варіант, коли вікно негерметичне не через помилки установки. Наприклад, якщо при його виготовленні не був герметизований належним чином склопакет. В цьому випадку варто звернутися до виробника — можливо, знадобиться замінити склопакет у вікні.

ЗОВНІШНЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ВІКОН В КИЄВІ

Основні способи зробити вікна герметичними

Що стосується способів, як зробити вікна герметичними, то варто виділити для початку сферу застосування робіт:

 • Внутрішня герметизація віконних швів – проводиться у приміщенні.
 • Герметизація вікон зовні — здійснюється по фасаду будівлі.

Для забезпечення герметичності сьогодні використовуються:

ЗОВНІШНЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЯ ВІКОН В КИЄВІ
 1. Різні види герметиків: силіконові, акрилові, «рідкий пластик» – ними обробляють щілини та шви, місця зіткнення рами з підвіконням, відливом чи стіною.
 2. Клеї для холодного зварювання – з їх допомогою можна усунути невеликі щілини.
 3. ПСУЛ-стрічки. Вони використовуються для герметизації вікон зовні.
 4. Пінопластові смуги – для обробки місць зіткнення вікон з відкосами.

Пам’ятайте, що без своєчасної герметизації вікон ви можете зіткнутися з проявами вогкості та грибка всередині приміщення, проникненням потоків холодного повітря та в особливо важких випадках – з деформацією самого вікна.

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ УКОСІВ В КИЄВІ

Герметизація віконних швів: як її забезпечити?

Попри те, що для герметизації вікон використовуються цілком звичні та недорогі матеріали, ідея самостійно провести цю процедуру є далеко не найкращою. Для того, щоб надійно загерметизувати шви, як зовні, так і всередині вікна, потрібні:

ГЕРМЕТИЗАЦІЯ УКОСІВ В КИЄВІ
 • Професійний інструмент — пістолет для герметика, рівні та інструмент для роботи з пінопластом, обладнання для наклеювання стрічки, що герметизує.
 • Навички поводження з інструментом, а на додаток — фізична підготовка та дотримання правил безпеки, особливо для зовнішніх робіт.
 • Ретельна підготовка вікон та стін до герметизації – перед використанням герметиків та стрічок потрібно знежирити поверхню, обклеїти шви, зачистити місця застосування герметика тощо.

І при цьому найменше порушення технології може звести нанівець ваші зусилля. Тому набагато простіше і ефективніше довірити цю роботу професіоналам. Наша компанія допоможе вам повернути вікнам герметичність та підготувати їх до зимового сезону швидко та недорого.

  Калькулятор вартості герметизації

  Базова ціна: 1 м = 500 грн.

  Вартість герметизації:
  0 грн

  Не чекайте, поки зимова негода покаже себе у всій красі, а з вікон почне дути! Замовляйте послугу герметизації вікон із металопластику в АМТЕХ!

  дивитись всі ціни

  Блог