Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Установка Відливів

Установка відливів у Києві

Відлив пластикового вікна або балкона – це спеціальна металева або ПВХ-планка, яку монтують із зовнішнього боку отвору. Вона виконує протекторну функцію – по гладкій поверхні безперешкодно стікають краплі дощу та талий сніг.

НазваЦіна в грн, від
Діагностика без замовлення інших послуг100
Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
Виїзд майстра з Києва без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+

Установка відливів

Плюси жерстяних відливів та нюанси їх встановлення

Крім функціонального наповнення, відливи несуть у собі й естетичну складову – сучасні технології дозволяють за допомогою зміни кольору та конфігурації перетворити виріб на унікальний, надати фасаду індивідуальності та оригінальності. Тобто відлив є повноцінним декоративним елементом.

Установка відливів на вікна – скрупульозна процедура, що вимагає вправності та досвіду. Цих якостей майстрам компанії АМТЕХ не позичати. Значить, не варто ризикувати, а краще одразу звернутися до фахівців.

Велике значення має матеріал виготовлення. Пластик та метал – найбільш популярна сировина, що використовується для виробництва відливів, хоча зустрічається і екзотика: вироби з фасадної плитки, граніту чи міді.

Також два найважливіші моменти, від правильного виконання яких залежить, чи покриється стіна сирими плямами або залишиться недоторканою – грамотне підрізування та монтаж.

Установка відливів
При установці ми використовуємо виключно жерстяні металеві відливи. Чому? Відповідь гранично проста:

Шумоізоляція віконного відливу – важливий етап монтажу, оскільки від нього залежить спокій у приміщенні. Робиться це за допомогою ретельного запінювання щілин і порожнин, оскільки будь-яка порожнеча під час дощу провокує гучний барабанний дріб, а також наклеювання спеціальної, звукогасної стрічки з чорнового боку відливу.

Встановлення відливів на пластикові вікна: послуга від профі

Звернувшись до нашого сервіс-центру, клієнт отримає ряд переваг, серед яких чітке виконання зобов’язань та термінів, оперативна установка та гарантія якісного результату. Також співпрацюючи з АМТЕХ, можна розраховувати на всебічну консультацію з робочих питань.

Наші майстри виконують такі види робіт із встановлення:

  1. Виробляють точні виміри.
  2. Доставляють відлив на місце.
  3. Роблять підрізування відливу.
  4. Шумоізолюють полотно.

Установка відливів

Встановлюємо відлив пластикового вікна будь-якої форми та складності

Окрім віконних відливів, профільний напрямок компанії – установка балконних стоків (вартість козирка прораховується окремо). Перед початком діяльності співробітник фірми неодмінно укладає із замовником офіційний договір, в якому прописано докладний кошторис. Отже, щодо оплати можна не сумніватися у прозорості прайсів та умов установки.

Крім того, при замовленні такої додаткової послуги, професіонали можуть зробити герметизацію пінного шва під відливом.

Установка відливів
Співробітники АМТЕХ при установці використовують морозостійкий матеріал, який не боїться кліматичних змін, тому його можна сміливо застосовувати на відкритому повітрі. Він чудово позбавляє шуму і вібрації.

Не можна недооцінювати значення установки відливів – без них металопластикове вікно та прилегла стіна в короткий термін втратить колишню охайність, функціональність та зовнішній блиск. Звертайтеся до асів монтажу – не заощаджуйте на комфорті!