Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Діагностика вікон
Діагностика вікон

Діагностика вікон у Києві

Термін «діагностика» затребуваний не тільки у сфері медицини – тепер він є доречним і в інших областях. Навіть якщо ваші металопластикові конструкції від найкращих виробників і забезпечені 30-річною гарантією, пам’ятайте – це не скасовує такої важливої ​​маніпуляції, як діагностика вікон. Знос, атмосферні та механічні впливи не шкодують цілісність та функціональність віконних систем, тому профілактичний огляд один-два рази на рік їм просто необхідний. Тільки фахівець може адекватно оцінити ступінь збитків та фронт робіт, тому звернення до компанії з ремонту вікон – розумне рішення.

НазваЦіна в грн, від
Діагностика без замовлення інших послуг100
Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
Виїзд майстра з Києва без замовлення інших послуг250
Виїзд за межі Києва300+

Діагностика пластикових вікон

Діагностика вікон ПВХ: лагодити, не можна ігнорувати

Отже, які найпоширеніші причини, що вимагають професійної діагностики віконних систем:

Діагностика пластикових вікон

Важливо! Насамперед діагностика вікон необхідна у новобудовах та громадських приміщеннях.

Забудовники часто економлять на якісному склінні, тому після заселення в нову квартиру обов’язково викличте майстра-діагноста. Часто доводиться одночасно змінювати склопакет на найбільш відповідний в енергозберігаючому плані, а також усувати інші недоліки.

Що стосується офісів, шкіл та підприємств, стає очевидним – діагностика металопластикових конструкцій тут потрібна частіше, ніж у звичайних приміщеннях. Не секрет, що за таких умов дбайливе поводження з вікнами – рідкість, оскільки вони перебувають у загальному користуванні та нікому конкретно не належать. Звідси неакуратна колективна експлуатація, що тягне у себе прискорений вихід деталей з експлуатації, порушення геометрії системи, поява протягів і промерзання стекол.

Діагностика пластикових вікон

Ознаки «здорового» вікна:

  1. Сухе скло.
  2. Відсутнє продування.
  3. Легка взаємодія з елементами конструкції.
  4. Щільне прилягання деталей.
  5. Тиха робота фурнітури.
  6. Не чути вуличних шумів.

Щоб досягти ідеального результату, періодично влаштовуйте вікна профогляди, але при цьому звертайтеся до професіоналів.

Де найкращі послуги з діагностики пластикових вікон?

послуги з діагностики пластикових вікон
Приватна київська компанія АМТЕХ надає послуги діагностики та ремонту вікон на території Києва та області. Ми багато років успішно працюємо в даній сфері, про що говорять численні відгуки – замовники рекомендують нас як відповідальних постачальників послуг.

Фахівці компанії – професіонали, які працюють на совість, що повністю враховують побажання замовника, пунктуальні та акуратні. Час роботи: пн-пт з 9:00 до 19:00, субота – з 10:00 до 14:00.

Повідомлення можна залишати цілодобово незалежно від графіка – наші співробітники максимально швидко зв’яжуться із клієнтом.

Алгоритм роботи з фірмою АМТЕХ:

  1. Первинне звернення. Це робиться по телефону (номери вказані у вкладці «Контакти») або надіславши повідомлення на електронну адресу.
  2. Консультація. Звернувшись до нас та детально описавши характер неприємності, ви гарантовано отримаєте безкоштовну слушну пораду та індивідуальний шлях вирішення проблеми.
  3. Виклик майстра. Якщо проблема вимагає втручання спеціаліста, необхідно визначитися з часом, зручним для Вас, і записатися на відповідну дату.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте якісну послугу за прийнятною вартістю та гарантією на будь-який вид робіт згідно договору.