Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна однокамерного склопакета на двокамерний

Заміна однокамерного склопакета на двокамерний у Києві.

Ситуації, коли потрібне вдосконалення віконної системи шляхом заміни склопакету, нерідкі. Як правило, послугу замовляють у разі потреби покращення теплоізоляційних якостей конструкції скління.

НазваЦіна в грн, від
Новий двокамерний склопакет1900 грн/м.кв*
*для розрахунку точної ціни з урахуванням вартості виміру, доставки, установки звертайтеся до менеджера

Заміна Однокамерного Склопакета на Двокамерний

Отже причини заміни склопакетів можуть бути різними, розглянемо найпоширеніші варіанти:

Заміна Однокамерного Склопакета на Двокамерний

Модернізація вікон: визначальні нюанси

Фахівці компанії АМТЕХ надають послугу заміни склопакетів, але є деякі особливості. Насамперед перед установкою слід звернути увагу на існуючий варіант скління.

  1. Різність товщини. У стандартних випадках товщина однокамерного склопакета у пластикових вікнах становить 24 мм. Майстри змінюють їх на двокамерні енергозберігаючі товщиною 32 мм (у профілі 60 мм) та 40 мм (у профілі 70 мм).
  2. РПідбір штапиків. У деяких видах профілю ці елементи змінити неможливо з низки причин: наприклад, припинення випуску виробів або відсутність завезення в Україну. Це вирішувана проблема – майстер підбере штапики, що ідеально збігаються, від інших профілів.
  3. Рекспрес-спосіб. Якщо попередній варіант неможливо, тоді ставиться однокамерний енергозберігаючий склопакет товщиною 24 мм або склом «ZERO». Крім того, камера наповнюється аргоном. Таким чином, досягається той самий ефект теплоізоляції, що і в обумовлених випадках.
  4. Заміна Однокамерного Склопакета на Двокамерний
    Існує ще одна особливість – вага модифікованого вікна. Різниця між початковим варіантом та вдосконаленим може бути істотною, тому необхідно враховувати можливості встановленого профілю та фурнітури. Точнісінько розрахувати цей важливий показник можуть виключно фахівці з досвідом роботи. Отже, ціна заміни однокамерного склопакета на двокамерний залежить від вказаних вище нюансів. Докладніше з цим питанням можна ознайомитись у прайс-листі компанії.

    Але, зрештою, головне, що подібні вдосконалення гарантовано принесуть у будинок затишок та тепло!