ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Заміна Однокамерного Склопакета на Двокамерний

Заміна однокамерного склопакета на двокамерний

Ситуації, коли потрібне вдосконалення віконної системи шляхом заміни склопакета, нерідкі. Як правило, послугу замовляють у разі потреби покращення теплоізоляційних якостей вікна. Враховуючи велику кількість економ-новобудов, заміна однокамерного склопакета на двокамерний у Києві – затребувана послуга.

Замінити – не можна залишити, або Коли варто замовити таку послугу

Причини заміни склопакетів можуть бути різними:

• Замість бюджетного-варіанту. Забудовники в будинках часто використовують однокамерні склопакети. Це не завжди влаштовує мешканців. Відповідно, бажаючі утеплитися більш ґрунтовно, замовляють двокамерні вікна. Крім того, буває, що з метою економії люди спочатку ставлять однокамерний варіант – дешевший варіант. Але коли фінансові можливості зростають, виникає рішення замінити однокамерний склопакет на якісний – двокамерний.

• Утеплення балкона. Зазвичай балкони та лоджії утеплювати не планується, але багато мешканців влаштовують на цих невеликих площах додаткові кімнати або зимові сади. У таких ситуаціях однозначно знадобиться зміна віконної системи.

• Невиправдані очікування.Часто трапляється, що склопакет номінально є, але згодом він стає непридатним або спочатку був зроблений неякісно: присутні промерзання, збирається зайвий конденсат.

• Несподівана поломка. Якщо тріснуло або розбилося скло, то склопакет однозначно потребує заміни.

Це основні причини, що змушують модифікувати систему скління, що дозволить покращити показники енергоефективності, шумоізоляції та герметичності загалом.

Заміна однокамерного склопакета на двокамерний

Модернізація вікон: важливі нюанси

Фахівці компанії АМТЕХ надають послугу заміни склопакетів. Насамперед перед установкою слід звернути увагу на існуючий варіант скління.

1. Різниця товщини. У стандартних випадках товщина однокамерного склопакета у пластикових вікнах становить 24 мм. Майстри змінюють їх на двокамерні енергозберігаючі товщиною 32 мм (у профілі 60 мм) та 40 мм (у профілі 70 мм).

2. Вибір штапиків. У деяких видах профілю ці елементи змінити неможливо з низки причин: наприклад, припинення випуску виробів або відсутність завезення в Україну. Це вирішувана проблема – майстер підбере штапики, що ідеально збігаються, від інших профілів.

3. Експрес-спосіб. Якщо попередній варіант неможливо, тоді ставиться однокамерний енергозберігаючий склопакет товщиною 24 мм або склом «ZERO». Крім того, камера наповнюється аргоном. Таким чином, досягається той самий ефект теплоізоляції, що і в обумовлених випадках.

Існує ще одна особливість – вага модифікованого вікна. Різниця між початковим варіантом та вдосконаленим може бути істотною, тому необхідно враховувати можливості встановленого профілю та фурнітури. Точнісінько розрахувати цей важливий показник можуть виключно фахівці з досвідом роботи. Отже, ціна заміни однокамерного склопакета на двокамерний залежить від вказаних вище нюансів. Докладніше з цим питанням можна ознайомитись у прайс-листі компанії.

Але, зрештою, головне, що подібні вдосконалення гарантовано принесуть у будинок затишок та тепло!

Заміна однокамерного склопакета на двокамерний
[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх