Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Заміна скла в пластикових дверях

Заміна скла у пластикових дверях у Києві

ПВХ-конструкції міцно увійшли в наше життя, спростивши його та надавши більше побутового комфорту. Але часом компоненти системи скління виходять із ладу. Серед найчастіших поломок – тріщини чи пробоїни у склі пластикових дверей. Також часто власники бажають модернізувати конструкцію за рахунок заміни сендвіч-панелі на склопакет. І той, і інший варіант робіт оперативно та професійно виконають майстри компанії АМТЕХ.

НазваЦіна в грн, від
Новий однокамерний склопакетвід 1800 грн/м.кв*
Новий двохкамерний склопакетвід 2185 грн/м.кв*
*для розрахунку точної ціни з врахуванням вартості замірювання, доставки, встановлення звертайтеся до менеджера

Заміна Стекол у Пластикових Дверях

Як правило, до подібної послуги вдаються у двох випадках:

Крім зазначених ситуацій, може знадобитися заміна звичайного скла на тоноване, дзеркальне або протиударне. Нестандартні варіанти додадуть унікальності вашому житлу.

Ціна заміни скла в пластикових дверях знаходиться в прийнятному діапазоні, в чому можна легко переконатися, ознайомившись із прайс-листами компанії.

Заміна Стекол у Пластикових Дверях

АМТЕХ: легко співпрацюйте

Якщо проблема прийшла в будинок – скло тріснуло, розбилося або ви вирішили прибрати сендвіч-панель на балконних дверях, то найкращим виходом стане дзвінок нашим фахівцям. На сайті компанії розміщені варіативні канали зв’язку, тому можливий телефонний дзвінок або лист на електронну пошту. Далі алгоритм виглядає так:

  1. Консультація. Наші менеджери вислухають клієнта, дадуть слушні поради та зафіксують виклик на необхідну дату.
  2. Приїзд замірника. Заощаджувати на цьому моменті не можна, оскільки при неправильному самостійному вимірі буде виготовлено виріб, який не підходить у конкретній ситуації, а заміна його на потрібне, природно, проводиться за рахунок замовника. li>
  3. Встановлення. Новий склопакет в максимально короткий термін доставляється за адресою та встановлюється в отвір. Іноді замість сендвіч-панелі. Варто зазначити, що процедура відрізняється практичною відсутністю пилу та сміття, а також шуму.
  4. Робота не займає багато часу (до півгодини, якщо не передбачаються додаткові модифікації). Майстри надають документальну гарантію, попередньо із замовником складається договір. Використовуються лише якісні матеріали.

    Таким чином, наважившись на заміну скла в балконних ПВХ-дверях – дзвоніть нам без зволікання!