Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт вікон в Києві
Ремонт вікон в Києві

Усунемо продування

Налаштуємо плавну фурнітуру

Замінимо ущільнювач

Змастимо фурнітуру

Замінимо зламані деталі

Встановимо аксесуари

До
Після

Ремонт вікон в Києві

Ремонт вікон ПВХ – популярна послуга, оскільки система скління, що вийшла з ладу, непридатна до використання і не захистить приміщення від холоду, спеки та інших атмосферних сюрпризів. Згодом виходять з ладу навіть вартісні моделі, не кажучи про вироби економ-сегменту. Це станеться швидше, якщо ігнорувати обов’язковий профілактичний огляд металопластикових вікон. Потрібний ремонт вікон? У Києві та області ми обслуговуємо споживачів уже 13 років

Встановлюємо якісну фурнітуру

Встановлюємо якісну фурнітуру

Виробник: Mayer & Co Beschläge GmbH

Країна: Австрія

Термін служби: 20 років

Переваги:
 • Щільне закриття стулки
 • Плавність роботи
 • Безліч додаткових функцій
 • Тривалий термін служби
 • Захист від підробки
Дивитись усі ціни

Встановлюємо якісні ручки

Встановлюємо якісні ручки

Виробник: HOPPE Holding AG

Країна: Германия / Чехія / Італія

Термін служби: 20 років

Переваги:
 • Значний термін експлуатації
 • Встановлення протизламного механізму
 • Ергономічність
 • Захист від підробки
 • Вишуканий дизайн
Дивитись усі ціни

Встановлюємо якісний ущільнювач

Встановлюємо якісний ущільнювач

Виробник: REHAU AG + Co

Країна: Німеччина/ Польща

Термін служби: 12 років

Переваги:
 • Висока еластичність
 • Довговічність
 • Низька вартість
 • Легкість у догляді
 • Сумісність з більшістю профілів
 • Захист від підробки
Дивитись усі ціни
тільки реальні відгуки наших клієнтів
отзывы наших клиентов
image
залиште заявку на розрахунок вартості

  ПослугаЦіна від, грн
  Діагностика без замовлення інших послуг100
  Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
  Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
  Виїзд за межі Києва300+
  Регулювання стулки пластикового вікна100
  Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
  Регулювання стулки (євродерево)150
  Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
  Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
  Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
  Регулювання вхідних пластикових дверей250
  Регулювання вхідних алюмінієвих дверей400
  Регулювання вхідних штульпових дверей400
  Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей400
  Аварійне відкриття вікна350
  Перебрати фурнітуру (пластик)300
  Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево1000
  Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням200
  Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням400
  Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
  Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450
  консультація в один клік

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

   Якщо потрібний ремонт окон

   Правила профілактики: брендові вікна оглядаються раз на рік, бюджетні – двічі.

   Сучасні металопластикові вікна відомі своєю довговічністю. Особливо, якщо їх виготовили згідно з сучасними технологіями та інтегрували з дотриманням норм та вимог. Але після установки мало хто переймається сервісним обслуговуванням, оскільки більшість майстрів не попереджає клієнтів про позбавлення гарантії у разі забруднення фурнітури.

   Недоцільно звертати увагу на міфи про вікна, які ніхто не обслуговував 10 років, але вони добре працюють – щоб уникнути вартісного ремонту, краще звернутися до професіоналів.

   Ремонт вікон в Києві

   Отже, коли ремонт вікон потрібний негайно:

   • Втрата герметичності. Чи турбує вуличний шум і відчувається постійний протяг? Очевидно, що вікнам потрібний ремонт. Іноді розгерметизації сприяє неякісний або старий ущільнювач, часом відсутність належної синхронності між рамою і стулкою. В останньому випадку візуально видно щілину. Для розуміння, наскільки надійне вікно, проводять найпростіший тест: в отвір вставляється стандартний аркуш паперу, після чого конструкція закривається наглухо. Надалі слід спробувати витягти лист: якщо це відбувається без найменшого опору – герметичність вікна порушена.
   • Зіпсований склопакет. Тріщина на склі передбачає ремонт металопластикового вікна. У ПВХ-вікнах замінюють весь склопакет – пошкодження необоротне, адже грубо порушуються захисні властивості виробу. Нерідко дефект непомітний з першого погляду, але коли всередині рясно випадає конденсат або накопичується лід, стає зрозуміло – це характерна ознака розгерметизації.
   • Збій роботи фурнітури.Ремонт вікон у Києві та регіоні однозначно потрібний, якщо ручки, петлі та інші комплектуючі не придатні для використання. Подібне проявляється неприємним скрипом, тугою або, навпаки, надто вільною роботою ручок, клацанням, тріском та заклинюванням механізмів.
   • Втрата функціональності.Викличте бригаду з ремонту, якщо неможливо провітрити приміщення або закрити вікно. Також відновлення системи необхідне, коли провисає стулка або стирається рама. Це пошкодження поширене через надзвичайну вагомість металопластику, тому якщо вікно довго знаходиться у відкритому положенні, то часто втрачає потрібну конфігурацію.
   • Механічні ушкодження.Їх видно навіть не фахівця при початковому погляді на ПВХ-конструкцію – мається на увазі розтріскування пластику.
   Ремонт вікон Київ

   Ремонт вікон Київ: етапи роботи

   Команда професійних майстрів з ремонту вікон у Києві зробить свою роботу швидко та якісно. Послуга передбачає такі етапи:

   1. Ретельна діагностика. Без цього пункту не обходиться жоден ремонт або профілактичний огляд металопластикових вікон. Майстер виїжджає до замовника по Києву чи області, уважно досліджує ПВХ-систему та визначає обсяг робіт. Виявивши несправності, професіонал негайно сприятиме їх усуненню.
   2. Вирішення проблеми.Якщо потрібна заміна фурнітури або склопакета, а також функціональна оптимізація системи, співробітник фірми зробить попередні виміри і замовить деталі, що вийшли з ладу. Далі фахівець приїде у призначену годину, демонтує старі та встановить нові комплектуючі. Регулювання ручок, мастило та чищення фурнітури, заміна ущільнювача, ремонт петель та інших механізмів виконуються на місці.

   Фахівці усунуть піддув, промерзання, відновлять коректну геометрію стулок, повернуть системі колишню функціональність, зроблять конструкцію шумо- та пиленепроникною. Якісний та акуратний ремонт вікон перетворить ваше вікно на нове без заміни!

   Як відновити відмінний стан вікна (Київ)

   Якщо ви живете в будь-якому районі Києва та щоденне користування вікном перетворилося на проблему, звертайтеся до фахівців нашої команди – ми завжди на варті Вашого комфорту!

   Надаємо послуги з ремонту пластикових вікон понад 15 років, у нас досвідчені, порядні та надійні майстри. Поремонтуємо налагодимо ідеальну роботу Ваших вікон із гарантією та за прийнятною ціною! Працюємо за офіційним договором!

   Для уточнення додаткових питань та отримання консультації спеціаліста з питань ремонту вікон у Києві Ви можете Дзвонити НАМ у робочий час з 9:00 до 19:00 та отримати точний розрахунок вартості всіх необхідних робіт з ремонту, регулювання, обслуговування вікон. Також, якщо для Вас більш зручний такий варіант, Ви можете заповнити форму для зв’язку на сайті і ми вам передзвонимо або ж просто написати у VIBER.

   Ремонт вікон Київ

   Виникли питання?

   Залиште повідомлення у формі нижче і ми передзвонимо протягом 15 хвилин

    form
    Блог