Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Пн-Пт 09:00-19:00
Сб 10:00-15:00

Ремонт вікон в Києві
Ремонт вікон в Києві

Усунемо продування

Налаштуємо плавну фурнітуру

Замінимо ущільнювач

Змастимо фурнітуру

Замінимо зламані деталі

Встановимо аксесуари

До
Після

Ремонт вікон в Києві

При підтриманні свого житла, нам доводиться багато чого ремонтувати, міняти, чи модернізувати. Металопластикові вікна не є виключенням.Тут ми поговоримо про ремонт металопластикових вікон.
Металопластикові вікна відносяться до таких елементів, що досить складно поміняти, не зіпсувавши ремонт. Тому ремонт вікон дуже популярна послуга в Києві.

Встановлюємо якісну фурнітуру

Встановлюємо якісну фурнітуру

Виробник: Mayer & Co Beschläge GmbH

Країна: Австрія

Термін служби: 20 років

Переваги:
 • Щільне закриття стулки
 • Плавність роботи
 • Безліч додаткових функцій
 • Тривалий термін служби
 • Захист від підробки
Дивитись усі ціни

Встановлюємо якісні ручки

Встановлюємо якісні ручки

Виробник: HOPPE Holding AG

Країна: Германия / Чехія / Італія

Термін служби: 20 років

Переваги:
 • Значний термін експлуатації
 • Встановлення протизламного механізму
 • Ергономічність
 • Захист від підробки
 • Вишуканий дизайн
Дивитись усі ціни

Встановлюємо якісний ущільнювач

Встановлюємо якісний ущільнювач

Виробник: REHAU AG + Co

Країна: Німеччина/ Польща

Термін служби: 12 років

Переваги:
 • Висока еластичність
 • Довговічність
 • Низька вартість
 • Легкість у догляді
 • Сумісність з більшістю профілів
 • Захист від підробки
Дивитись усі ціни
тільки реальні відгуки наших клієнтів
отзывы наших клиентов
image
залиште заявку на розрахунок вартості

  ПослугаЦіна від, грн
  Діагностика без замовлення інших послуг100
  Діагностика тепловізором без замовлення інших послуг500
  Виїзд майстра по Києву без замовлення інших послуг250
  Виїзд за межі Києва300+
  Регулювання стулки пластикового вікна100
  Регулювання стулки алюмінієвого вікна150
  Регулювання стулки (євродерево)150
  Регулювання стулки пластикових балконних дверей150
  Регулювання стулки алюмінієвих балконних дверей200
  Регулювання стулки євродев'яних балконних дверей200
  Регулювання вхідних пластикових дверей400
  Регулювання вхідних алюмінієвих дверей600
  Регулювання вхідних штульпових дверей600
  Регулювання вхідних алюмінієвих штульпових дверей800
  Аварійне відкриття вікна450
  Перебрати фурнітуру (пластик)1000
  Перебрати фурнітуру алюмінієвого вікна, євродерево3000
  Переклинка віконної стулки (пластик) з регулюванням250
  Переклинювання віконної стулки (алюміній) з регулюванням600
  Переклинювання дверної стулки (пластик) з регулюванням300
  Переклинювання дверної стулки (алюміній) з регулюванням450
  консультація в один клік

  Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин

   Основні складові ремонту вікон

   Ремонт вікон це комплекс процедур, які спрямовані на відновлення, або підвищення експлуатаційних характеристик вікон.
   Основні процеси, це:

   • регулювання вікна. Зазвичай, коли вікно задовільної або відмінної якості, і його потрібно трохи налаштувати. Це сама проста і легка процедура, яку можна зробити самостійно, подивившись навчальне відео. Докладніше про регулювання металопластикових вікон у цій статті.
   • переклинка вікна. Процес вирівнювання діагоналей стулки. Характерна для широких стулок (більше 600мм). Зазвичай робиться при регулюванні.
   • заміна ущільнення. Сучасні вікна все більше та частіше використовують тип ущільнення, що зварюється на виробництві разом з профілем. Як показує досвід, такий ущільнювач слугує не довго і піддається швидшому зносу. Основна проблема, це не замінити саме ущільнення, а правильно його підібрати. Кожне ущільнення підбирається по профілю, і монтаж ущільнення більшого розміру веде до поломки вікна. Також, один і той вид ущільнення може бути різних виробників, відповідно, різну якість виконання і матеріалу.
   • заміна склопакетів. Це може бути заміна склопакета, що пошкодився (розбили, запотів, тощо) так і процес модернізації на сучасні енергоефективні склопакети. Новий склопакет має відповідати ДБНу та ДСТУ. Склопакет, зроблений в гаражі не буде відповідати цим вимогам і довго не прослужить.
   Ремонт вікон в Києві
   • ремонт фурнітури. Заміна зламаного елемента, заміна всього комплекта, або довстановлення нових елементів для модернізації. Найбільша проблема знайти потрібний елемент, а у випадку відсутності знайти аналог відмінної якості.
   • утеплення вікон. Процес по герметизації монтажних швів. Ринок герметиків швидко розвивається, тому якість сучасного утеплення досить висока і буде слугувати довгий період часу. Головне, правильна технологія і якість матеріалів.
   • заміна зламаних елементів ПВХ профілю. Знайти потрібний елемент (імпост, штапік, створку), не так просто, адже багато профілів на ринку, і кожен має свої підсистеми та й багато профілів вже не купити. Тому наш технолог підбере аналогічний елемент із того, що є на ринку України.

   Кожна з цих процедур заслуговує окремої теми, яку можна знайти за посиланням. Але це не весь перелік робіт, які ми виконуємо, щоб привести вікна до ладу. Також хочу наголосити про проблемність пошуку деталей, так як багато фурнітур і профілів зняли з виробництва, або не завозять в Україну.

   Ремонт вікон Київ

   Чому ремонт вікон такий популярний

   1. не якісне вікно. Зазвичай, це може бути вікно від забудовника, або просто від недобросовісного виробника. При замовленні вартість була нижчою поміж інших аналогів на ринку. Але “чудо” не сталося: замовник отримав вікно низької якості. Виробники, зазвичай, економлять на всьому: дешевий профіль; тонкий армуючий елемент; дешева фурнітура; неповної комплектація фурнітури; склопакет, що не відповідає ДСТУ та ДБН; неякісний монтаж.
   2. поломка вікна. Вікно, що відповідає всім вимогам, але під дією зовнішніх факторів, чи часу, потребує ремонту. Під зовнішніми факторами розуміється: вибухи, неправильна експлуатація вікна, вандальні дії третіх осіб, природній знос фурнітури та ущільнення, корозія фурнітури та елементів кріплення, поява щілин у примиканні вікно-підвіконня чи вікно-відкос.
   3. модернізація вікна. Для підвищення ефективності у роботі, або енергозбереження вікна, його можна “прокачати”. Можна довстановити/замінити фурнітуру, замінити на сучасні склопакети, утеплити монтажні шви, встановити додаткові аксесуари для комфортного користування. Модернізовані вікна будуть не гірше за сучасні енергоефективні вікна. І не треба розбивати відкоси і робити “міні ремонт”, як при повній заміні.

   Які вікна можна ремонтувати

   Майже всі пластикові вікна піддаються ремонту та модернізації. Є вікна, де нема економічної доцільності проводити ремонт, простіше замінити на нові сучасні вікна. Ми обов’язково Вас попередимо в даному випадку про таку ситуацію.
   Маючи великий досвід роботи, ми працюємо з самими різними варіантами і даємо гарантію на роботи. Ми працюємо з такими профілями, як Rehau, Salamander, OpenTeck, Steko, WDS, Trocal, KBE, Veka, Aluplast, Decco, Kommerling та багато інших. По фурнітурі, це Maco, Roto, Siegenia, GU, Winkhaus, Schüco, Kale, Vorne, Axor, Romb, Endow, VHS, Accado… Фото та відео вікна з проблемою можете вислати нам у месенджери, і менеджер проконсультує по вартості, термінах та процесах ремонту.

   Коли потрібен ремонт вікна:

   • регулювання не допомагає
   • заміна ущільнення не дало бажаного результату
   • фурнітура не працює, як потрібно
   • з вікна десь дує і віддає сильным холодом
   • затікає вода в середину приміщення
   • випадає багато конденсату, при нормальному мікроклімату в кімнаті
   • промерзают вікна.
   • лопнули елементи фурнітури, чи пластику
   Ремонт вікон у Києві

   Дуже часто, люди самі проводять діагностику вікну, виходячи з загальноприйнятих теорій, що не має нічого спільного з реальністю. На багатьох форумах є багато порад, що і як вирішити, але це підходить для елементарних проблем. Це призводить до втрати часу, грошей. В найгіршому випадку можна щось зламати, або поміняти відмінний елемент на розпіарену дурницю (особливо з ущільненням).

   Ремонт вікон Київ

   Як ми проводимо ремонт вікон

   1. консультація менеджера. Позвонив, або написавши нам Ви отримаєте зворотній зв’язок. Наш менеджер проконсультує по вартості, термінам і методиці ремонту. Це попередня консультація, щоб зорієнтувати клієнта. Таком менеджер назначить дату та час візиту майстра.
   2. діагностика вікна. Самий важливий процес, де майстер складе технологію ремонта. Відразу відправить технічне завдання менеджеру і отримає прорахунок. По згоді з клієнтом заключається договір і вноситься аванс на закупку комплектующих. У випадку дуже складного ремонту прорахунок відправляти пізніше, як дізнаємось вартість і наявність усіх елементів.
   3. замовлення комплектуючих. Виконується менеджером, або технологом.
   4. виконання ремонтних робіт. Майстер приїжджає з усіма матеріалами в оговоренный день та час (зазвичай, час приїзду ми говоримо за день о 17-19 годині, як зробимо графік) і виконує роботи згідно кошторису. Клієнт приймає роботу і доплачує згідно договору. В договорі вказується термін гарантії. Якщо це замовлення від юридичної особи з ПДВ, то документи менеджер відправить на наступний день на вказану адресу Укрпоштою, або Новою Поштою.

   Чому варто вибрати нас

   В даній сфері ми працюємо з 2006 року і маємо великий досвід в ремонті вікон по Києву та області. Ми маємо працюючий офіс, маємо робочи брендовані авто, на яких їздять майстри. Наші майстри їздять з необхідним інструментом та з стандартним набором запасних частин для ремонту вікон. Також, ми Вам пропонуємо:

   • багато позитивних відгуків наших клієнтів на Google Maps
   • якісна консультація менеджера по вартості та термінам
   • майстри з великим досвідом роботи
   • наявність офісу з великою кількістю зразків
   • наявність складу що забезпечує безперебійну роботу
   • технолог допоможе вирішити складні питання по ремонту
   • наявність діагностичного обладнання (вологомір, тепловізор)
   • весь необхідний інструменту для виконання складних ремонтних робіт
   • зручність розрахунку Можлива оплата з ПДВ
   • гарантія на всі види робіт.

   Також ми виконуємо великий асортимент супутніх робіт

   • москітні сітки: рамочні, антикішка, плісе, ролетні, дверні
   • тканеві ролети: відкриті, закриті, день-ніч, блекаут
   • переробка вікна: встановлюємо стулки, вікно для торгівлі
   • аксесуари: захист на вікна від дітей, антивандальна фурнітура

   Ми встановлюємо тільки якісні комплектуючі, куплені у офіційних представників в Україні. Наші майстри мають великий досвід роботи по виконанню даних робіт. Працюємо по Києву і області згідно графіку, вказаному в контактах.

   Виникли питання?

   Залиште повідомлення у формі нижче і ми передзвонимо протягом 15 хвилин

    form
    Блог