ПН-ПТ 9-19 СБ 10-15

+380 50 165 1010

пн-пт 9:00-19:00 сб 10:00-15:00

телеграм +380 50 165 1010

вайбер +380 96 165 1010

+380 73 165 1010

Ціна Заміни Фурнітури Вікна

Очевидно, що своєчасного обслуговування вимагають як бюджетні системи ПВХ-склання, так і дорогі. Затребувана та необхідна процедура – ​​заміна фурнітури на пластикових вікнах. Ціна питання – перше, що часто хвилює покупця, хоча якість набагато пріоритетніша.

У нашій компанії ціна фурнітури стартує всього від 1200 гривень за комплект. У цю суму включено також роботу на території Києва. Докладно розберемо, що впливає на ціноутворення. Додатково варто зазначити, що у нашому сервісному центрі виключені приховані націнки та комісійні – в ціну входить лише заміна та комплект фурнітурних елементів.

Вартість заміни футнітури

Заміна фурнітури пластикових вікон: ціна та фактори, що її утворюють

Отже, від чого залежить ціна фурнітурного комплекту? Вона складається з кількох важливих аспектів.

• Бренд-виробник. Від виробника залежить багато, не тільки ціна. Українські та турецькі комплекти не витримують перевірку часом і відрізняються низькою якістю, тому ми віддаємо перевагу фурнітурі німецького та австрійського виробника – вона довговічна і не викликає нарікань від споживача. Отже, ціна комплектів значно відрізняється – фурнітура виробництва Австрії та Німеччини коштує дорожче.

• Кваліфікація майстра. Фахівці нашої компанії грамотно підберуть і здійснять заміну фурнітури металопластикового вікна за доступною ціною. Дилетантство неприпустимо: як приклад варто вказати визначальний момент: планки у відповідь, обрані неправильно, нівелюють результати заміни.

• Система профілю. Це один із головних компонентів металопластикового вікна, від якого також залежить ціна фурнітурних елементів.

• Тип механізму. Ціна заміни фурнітури залежить від того, яким механізмом забезпечене вікно – поворотним або поворотно-відкидним (у другому випадку знадобиться більше компонентів).

• Розмір вікна. Як і в попередньому пункті, знадобиться більше витратного матеріалу, якщо металопластикове вікно буде більшим.

• Розташування ручки. Від цього безпосередньо залежить ціна роботи із заміни фурнітури. Якщо ручка встановлена ​​посередині, то проблем не виникне, але при її зміщенні у будь-якому напрямку – вгору чи вниз, ціна збільшиться на 100 гривень (за подовжувач).

• Необхідність заміни ручки. Цей елемент металопластикового вікна не високий за ціною, тому вартість комплекту від його заміни залежить незначною мірою.

Якщо резюмувати вищесказане, то заміна фурнітурних елементів то існує базова версія, та інші, більш дорогі варіанти. За аналогією, комплекти фурнітури бувають обмежені мінімальним набором елементів або максимально розширені. Від цього залежить їхня ціна.

Ціна на заміну фурнітури

Заміна фурнітури пластикових вікон: основні причини

Залежно від причин заміни, вибирають комплекти, що підходять для цієї мети.

• Дує з вікна. У такій ситуації розумніше купувати фурнітуру з максимальною кількістю притисків. Майстри нашої компанії встановлюють від 9 до 11 пікселів притиску на віконну стулку (з них дві на петлях і близько дев’яти – цапфами). На їхню кількість впливає розмір вікна. Фурнітура турецьких чи вітчизняних виробників за низькою ціною такого навантаження не витримує (першою виходить з ладу ручка чи привід). Краще для заміни брати фурнітуру, що діє м’яко, щоб її легше використовувати. Фахівці нашого сервісного центру працюють з австрійською фірмою Maco, яка задовольняє всі перераховані вище вимоги. Вона надійна, покрита антикорозійним шаром, багатофункціональна, має достатню кількість циклів відкриття/закриття, аж до 100 тисяч. Ціна заміни такого комплекту фурнітури – близько 2 000 гривень на одну стулку із зимовим провітрюванням та німецькою ручкою Hoppe. Заміна фурнітури та виміри входять у ціну. Обов’язковою є трирічна гарантія (крім верхньої петлі, оскільки незначні продування на цій ділянці спостерігаються на всіх видах фурнітури).

• Протяг з-під дверей. При заміні діяти потрібно аналогічно попередньому пункту, але притисків буде більше – два на петлях та 10-12 цапфами. Остаточне число залежить від розміру дверей. Тут також використовується фурнітура Maco. Ціна комплекту, з німецькою балконною клямкою Winkhaus і ручкою Hoppe складе 2 200 гривень за дверну стулку.

• Протизламні функції. Потрібний гідний і надійний антивандальний захист? Ціна заміни такого антизламного комплекту фурнітури починається від 3 400 гривень.

 Ціна на заміну фурнітури

Замовлення заміни фурнітури у “гаражного майстра” приносить споживачеві ризики. Покупець не зможе перевірити комплектацію фурнітурного комплекту, тому все будуватиметься на довірі. Щоб уникнути негативних наслідків, дослухайтеся до рекомендацій перевірених фахівців.

Корисні поради від майстрів: заміна за прийнятною ціною

• Співпрацюйте з перевіреною фірмою. Після продажу фурнітури майстер може раптово переїхати, внаслідок чого споживач залишиться без гарантії. Працюючи з відомим сервісним центром, який має власний склад фурнітури за прийнятною ціною (наприклад, АМТЕХ), клієнт отримає масу вигод: збереже час та кошти, адже замовляти фурнітуру та чекати не доведеться, а закупівлею та комплектацією займається технолог, що виключає людський фактор. майстер заощадити на цьому моменті не зможе.

• Обов’язкова гарантія. При виникненні гарантійного випадку майстер приїде до споживача, навіть якщо фахівець вже не працює.

• Фурнітура від надійного постачальника. Компанія закуповує фурнітурні комплекти для заміни в офіційного дистриб’ютора на території України. Тому проблеми з якістю повністю виключені.

Скільки заміна фурнітури вікна

Наше кредо – постачання та встановлення (заміна) відмінної фурнітури, без проблем з рекламацією

Крім зазначених комплектів для заміни за виправданою ціною, наша компанія спеціалізується на арочних та трапецієподібних типах, а також комплектах дистанційного відкриття.

[contact-form-7 id="54" title="Big contact form"]
Зв'яжіться з нами
+380 50 165 1010
+380 96 165 1010
+380 73 165 1010
rehaumaster@gmail.com
amtech.kiev.ua@gmail.com

Графік роботи офісу:
Пн-Пт: 9:00-19:00
Сб: 10:00-15:00

м. Київ, вул. Харківське шосе, 164, оф. 3

стрелка вверх